5 marca 2017 r. w Strzelnie odbył się 10 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 54 zawodników z 15 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Adam Baran (MOKSiR Puck), Stefan Szczypior (Mrzezino) oraz Daniel Nadolski (Żelistrzewo). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężył MOKSiR Puck przed Dragonem Gdynia oraz Mrzezinem.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 10 turnieju:

lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Baran Adam MOKSiR Puck
2. Szczypior Stefan Mrzezino
3. Nadolski Daniel Żelistrzewo
4. Matysiak Marian Dragon Gdynia
5. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
6. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
7. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
8. Formela Alojzy Mrzezino
9. Lezner Przemysław Sokół Strzelno
10. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra
11. Bekisz Zdzisław Darzlubie
12. Pawlicki Andrzej Władysławowo
13. Willa Andrzej indywidualnie
14. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo
15. Muża Jan MOKSiR Puck

Czołówka klasyfikacji drużynowej 10 turnieju:

lp.

Drużyna
1. MOKSiR Puck
2. Dragon Gdynia
3. Mrzezino
4. Żelistrzewo
5. OSP Jastrzębia Góra
6. Darzlubie
7. Władysławowo
8. Zatoka Puck
9. Sokół Strzelno
10. ZKP Wejherowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 10 turniejach:

lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Szczypior Stefan Mrzezino
3. Matysiak Marian Dragon Gdynia
4. Muża Jan MOKSiR Puck
5. Baran Adam MOKSiR Puck
6. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
7. Rambiert Florian Sokół Strzelno
8. Nadolski Daniel Żelistrzewo
9. Pawlicki Andrzej Władysławowo
10. Styn Marek MOKSiR Puck
11. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
12. Gafka Andrzej Zatoka Puck
13. Bekisz Zdzisław Darzlubie
14. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
15. Ludwik Jacek Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 10 turniejach:

lp.

Drużyna
1. MOKSiR Puck
2. Mrzezino
3. Kłos Werblinia
4. Sokół Strzelno
5. Zatoka Puck
6. Żelistrzewo
7. Władysławowo
8. ZKP Wejherowo
9. Dragon Gdynia
10. Darzlubie

Jedenesty turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 18 marca 2017 r. (sobota) o godz. 16:00 w sali przy stadionie w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

DSC03737-768x432

zdjęcie przedstawia najwyżej sklasyfikowanych zawodników 10 turnieju

Info: Henryk Radtke