11 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej 2017/2018

zdjęcie przedstawia czołówkę 11 turnieju w Jastrzębiej Górze,
zdjęcie przedstawia czołówkę 11 turnieju w Jastrzębiej Górze,

17 marca 2018 r. w Jastrzębiej Górze odbył się 11 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2017/2018. W zawodach wzięło udział 54 zawodników (2 kobiety) z 16 drużyn. Najwyżej sklasyfikowany został Andrzej Pawlicki (Władysławowo) przed Władysławem Miiller (Kaszubia Starzyno) oraz Zdzisławem Bekisz (Darzlubie). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężyło Władysławowo, grający w składzie: Andrzej Pawlicki, Marian Paszylk, Henryk Kohnke oraz Stefan Wittstock, przed zespołem Kłos Mrzezinem oraz Sokołem Strzelno.

6 najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 11 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Pawlicki Andrzej Władysławowo
2. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór
5. Dorsz Józef Mrzezino
6. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
7. Radtke Piotr Kłos Werblinia
8. Miiller Maria Kaszubia Starzyno
9. Lezner Przemysław Sokół Strzelno
10. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo
11. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno
12. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
13. Dominik Władysław Mrzezino
14. Kos Józef LZS Łebcz
15. Paszylk Marian Władysławowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 11 turnieju:

Lp.

Drużyna
1. Władysławowo
2. Mrzezino
3. Sokół Strzelno
4. Dragon Gdynia
5. Kłos Werblinia
6. Żelistrzewo
7. Kaszubia Starzyno
8. Darzlubie
9. Zatoka Puck
10. MOKSiR Puck

 

W klasyfikacji ogólnej pierwsza czwórka pozostaje bez zmian. Na piątą pozycję dzięki zdobyciu drugiego miejsca w Jastrzębiej Górze wskoczył Władysław Miiller (Kaszubia Starzyno).

Czołówka rankingu indywidualnego po 10 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia
2. Radtke Piotr Kłos Werblinia
3. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo
4. Nadolski Daniel Żelistrzewo
5. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
6. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
7. Kohnke Henryk Władysławowo
8. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
9. Formela Alojzy Mrzezino
10. Baran Adam MOKSiR Puck
11. Rambiert Florian Sokół Strzelno
12. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
13. Styn Marek MOKSiR Puck
14. Bekisz Zdzisław Darzlubie
15. Paszylk Marian Władysławowo

 

Dotychczasowy lider i wicelider w klasyfikacji drużynowej utrzymali swoje pozycje. Przetasowanie nastąpiło na pozycjach 3 i 4. Władysławowo zamieniło się pozycjami z Żelistrzewem i obecnie zajmuje ostatnie miejsce na pudle.

Czołówka rankingu drużynowego po 11 turnieju:

Lp.

Drużyna
1. MOKSiR Puck
2. Kłos Werblinia
3. Władysławowo
4. Żelistrzewo
5. Sokół Strzelno
6. Mrzezino
7. ZKP Wejherowo
8. Zatoka Puck
9. Dragon Gdynia
10. Kłos II Werblinia

 

Ostatni turniej Puckiej Ligi Skata sezonu 2017/2018 odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 16:00 w Pucku (sala przy stadionie). Turniej będzie rozgrywany systemem mistrzowskim (klasyfikacja po odjęciu najgorszego turnieju). Przed nami ostatni turniej, jeszcze wszystko jest możliwe…

Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke