Drugi Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 20 października 2021 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1981-1967 oraz starszej – 1966 +. Kolejny (trzeci) turniej przeprowadzony zostanie 27 października (środa) 2021 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!!

WYNIKI II TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Ryszard Wierzchucino
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Białk Dariusz Strzelno
5 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
6 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
7 Kohnke Marcin Jastarnia
8 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
9 Frank Mieczysław Wierzchucino
10 Szulc Mariusz Połchowo
11 Matachowska Jadwiga Jastarnia
12 Robakowska Joanna Jastarnia
13 Fiałkowski Bogusław Jastarnia
14 Lenc Leszek Hel
15 Nadolski Rafał Jastarnia
16 Mach Mariusz Werblinia
17 Grandicki Przemysław Łebcz
18 Olszewski Rafał Połczyno
19 Liecau Jerzy Łebcz
20 Felkner Dariusz Tupadły

WYNIKI II TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
4 Szopa Alicja Strzelno
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
6 Licau Wojciech Mieroszyno
7 Dziubek Adam Mała Piaśnica
8 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
9 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo
10 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
11 Żmuda Krzysztof Łebcz
12 Żaczek Julian Strzelno
13 Bastuba Marian Puck
14 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
15 Białk Józef Strzelno
16 Tkaczyk Jerzy Starzyno
17 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
18 Boczyński Bernard Połczyno
19 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
20 Płomień Waldemar Błądzikowo
21 Pranga Józef Starzyno
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór
23 Tuszer Joachim Starzyno
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T
1 Korthals Hieronim Połczyno 100 2
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 94 2
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 84 2
4 Szulc Mariusz Połchowo 78 2
5 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 78 2
6 Kohnke Marcin Jastarnia 78 2
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 72 2
8 Robakowska Joanna Jastarnia 58 2
9 Mach Mariusz Werblinia 54 2
10 Nadolski Rafał Jastarnia 54 2
11 Matachowska Jadwiga Jastarnia 54 2
12 Lenc Leszek Hel 52 2
13 Białk Ryszard Wierzchucino 48 1
14 Białk Dariusz Strzelno 44 1
15 Krauze Wiesław Rekowo Górne 42 1
16 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 36 1
17 Liecau Jerzy Łebcz 36 2
18 Felkner Dariusz Tupadły 32 2
19 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 26 1
19 Lunk Krzysztof Puck 26 1
21 Grandicki Przemysław Łebcz 18 1
22 Olszewski Rafał Połczyno 16 1

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. T.
1 Tuszer Franciszek Starzyno 98 2
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 96 2
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 94 2
4 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 86 2
5 Licau Wojciech Mieroszyno 82 2
6 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 74 2
7 Dziubek Adam Mała Piaśnica 72 2
8 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 68 2
9 Żaczek Julian Strzelno 66 2
10 Żmuda Krzysztof Łebcz 66 2
11 Bastuba Marian Puck 56 2
12 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 50 2
13 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 50 2
14 Szopa Alicja Strzelno 44 1
15 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 40 2
16 Białk Józef Strzelno 38 2
17 Pranga Józef Starzyno 34 2
18 Brucki Jacek Kosakowo 28 1
19 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 26 2
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 22 2
21 Tkaczyk Jerzy Starzyno 20 1
22 Niemiec Marian Sasino 20 1
23 Boczyński Bernard Połczyno 16 1
24 Samel Jerzy Starzyński Dwór 16 2
25 Maciejewski Janusz Kosakowo 14 1
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 10 2
27 Tuszer Joachim Starzyno 6 1