Turniej przeprowadzony został 12 lutego roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.

 

WYNIKI X TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
2 Okoń Sławomir Leśniewo
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Białk Dariusz Strzelno
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
6 Szulc Mariusz Połchowo
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Piepka Adam Starzyno
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Robakowska Joanna Jastarnia
11 Nadolski Rafał Jastarnia
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
13 Grandicki Przemysław Łebcz
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia
15 Fiałkowski Bogusław Jastarnia
16 Lenc Leszek Hel
17 Mach Mariusz Werblinia
18 Liecau Jerzy Łebcz
19 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo

WYNIKI X TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
6 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
7 Żmuda Krzysztof Łebcz
8 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
10 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
11 Białk Józef Strzelno
12 Boczyński Bernard Połczyno
13 Jaworski Krzysztof Rzucewo
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica
15 Maciejewski Janusz Kosakowo
16 Samel Jerzy Starzyński Dwór
17 Płomień Waldemar Błądzikowo
18 Tkaczyk Jerzy Starzyno

KLASYFIKACJA PO X TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 460 10
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 444 10
3 Okoń Sławomir Leśniewo 420 9
4 Białk Dariusz Strzelno 418 9
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 412 10
6 Szulc Mariusz Połchowo 342 9
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 324 10
8 Robakowska Joanna Jastarnia 302 10
9 Nadolski Rafał Jastarnia 300 10
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 286 9
11 Frank Mieczysław Wierzchucino 252 7
12 Matachowska Jadwiga Jastarnia 216 8
13 Okoń Piotr Karlikowo 206 6
14 Korthals Hieronim Połczyno 200 4
15 Mach Mariusz Werblinia 194 9
16 Grandicki Przemysław Łebcz 186 8
17 Liecau Jerzy Łebcz 184 10
18 Lenc Leszek Hel 178 8
19 Piepka Adam Starzyno 148 4
20 Białk Ryszard Wierzchucino 138 3
21 Szefka Jan Połchowo 72 5
22 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 64 3
23 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 54 3
24 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 34 3
25 Darga Rajmund Gnieżdżewo 10 1

 KLASYFIKACJA PO X TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 480 10
2 Tuszer Franciszek Starzyno 472 10
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 432 9
4 Licau Wojciech Mieroszyno 426 10
5 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 386 10
6 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 382 9
7 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 372 10
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 362 10
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 310 9
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 298 9
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 284 10
12 Białk Józef Strzelno 256 10
13 Żaczek Julian Strzelno 186 8
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 178 9
15 Boczyński Bernard Połczyno 176 8
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo 174 10
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 164 8
18 Pranga Józef Starzyno 150 6
19 Dziubek Adam Mała Piaśnica 140 10
20 Tkaczyk Jerzy Starzyno 136 10
21 Niemiec Marian Sasino 130 5
22 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 122 5
23 Płomień Waldemar Błądzikowo 100 9
24 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 90 6
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 64 10
26 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 56 3
27 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 48 9
28 Tuszer Joachim Starzyno 24 7
29 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 20 4
30 Pipka Adam Łętowice 4 1
31 Kohnke Tomasz Swarzewo 2 1

 Kolejny (jedenasty) turniej przeprowadzony zostanie 19 lutego (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Categories: BANER, OKSIT, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności