Turniej przeprowadzony został 5 lutego roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.
WYNIKI IX TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Białk Dariusz | Strzelno |
2 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo |
3 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
4 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo |
5 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo |
6 | Szulc Mariusz | Połchowo |
7 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
8 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
9 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
10 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
11 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia |
12 | Lenc Leszek | Hel |
13 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
14 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia |
15 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
16 | Mach Mariusz | Werblinia |
17 | Liecau Jerzy | Łebcz |
WYNIKI IX TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo |
2 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo |
3 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo |
4 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
5 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
6 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
7 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno |
8 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo |
9 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
10 | Lessnau Henryk | OSiR Władysławowo |
11 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo |
12 | Białk Józef | Strzelno |
13 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
14 | Żaczek Julian | Strzelno |
15 | Niemiec Marian | Sasino |
16 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
17 | Kaczmarek Mariusz | OSiR Władysławowo |
18 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
19 | Boczyński Bernard | Połczyno |
20 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
22 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno |
23 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
24 | Tuszer Joachim | Starzyno |
25 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma: | Lb. Tur. |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo | 410 | 9 |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo | 398 | 9 |
3 | Białk Dariusz | Strzelno | 374 | 8 |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 372 | 8 |
5 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo | 370 | 9 |
6 | Szulc Mariusz | Połchowo | 302 | 8 |
7 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 290 | 9 |
8 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 270 | 9 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 270 | 9 |
10 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 258 | 8 |
11 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 214 | 6 |
12 | Okoń Piotr | Karlikowo | 206 | 6 |
13 | Korthals Hieronim | Połczyno | 200 | 4 |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 192 | 7 |
15 | Mach Mariusz | Werblinia | 176 | 8 |
16 | Liecau Jerzy | Łebcz | 168 | 9 |
17 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 160 | 7 |
18 | Lenc Leszek | Hel | 158 | 7 |
19 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 138 | 3 |
20 | Piepka Adam | Starzyno | 112 | 3 |
21 | Szefka Jan | Połchowo | 72 | 5 |
22 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 54 | 3 |
23 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia | 42 | 2 |
24 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo | 34 | 2 |
25 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo | 10 | 1 |
KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | Suma | Lb. Tur. |
1 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo | 434 | 9 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 424 | 9 |
3 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo | 382 | 8 |
4 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 382 | 9 |
5 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno | 382 | 9 |
6 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo | 344 | 9 |
7 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo | 336 | 9 |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 324 | 9 |
9 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 276 | 8 |
10 | Lessnau Henryk | OSiR Władysławowo | 258 | 8 |
11 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo | 252 | 9 |
12 | Białk Józef | Strzelno | 226 | 9 |
13 | Żaczek Julian | Strzelno | 186 | 8 |
14 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 178 | 9 |
15 | Pranga Józef | Starzyno | 150 | 6 |
16 | Boczyński Bernard | Połczyno | 148 | 7 |
17 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 148 | 9 |
18 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 142 | 7 |
19 | Niemiec Marian | Sasino | 130 | 5 |
20 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 122 | 5 |
21 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno | 120 | 9 |
22 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 116 | 9 |
23 | Kujawski Piotr | OSiR Władysławowo | 90 | 6 |
24 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 82 | 8 |
25 | Kaczmarek Mariusz | OSiR Władysławowo | 56 | 3 |
26 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 48 | 9 |
27 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 44 | 9 |
28 | Tuszer Joachim | Starzyno | 24 | 7 |
29 | Penkowski Zbigniew | Karwińskie Błota | 20 | 4 |
30 | Pipka Adam | Łętowice | 4 | 1 |
31 | Kohnke Tomasz | Swarzewo | 2 | 1 |
Kolejny (dziesiąty) turniej przeprowadzony zostanie 12 lutego (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.