HALOWA LIGA GMINY PUCK – Leśniewo 2016
- REGULAMIN:
- a) Każda drużyna liczy max. 10 zawodników ( w trakcie meczu 4 + bramkarz)
- b) czas gry meczu zostanie ustalony na miejscu zawodów
- c) w zawodach mogą startować WYŁĄCZNIE zawodnicy z jednej miejscowości Gminy Puck
- d) zawodnik może być zgłoszony i występować podczas trwania całego turnieju (od 31 stycznia do 14 lutego) WYŁĄCZNIE w jednej drużynie
- e) z każdej grupy (A,B,C,D) awans do turnieju finałowego (14 luty) uzyskają 2 najwyżej sklasyfikowane zespoły
- f) drużyny, które zajęły miejsca 3-,4-5 w grupie grają dodatkowy mecz z drużyną, która zajęła identyczne miejsce w drugiej grupie
- g) o kolejności w tabeli decydują kolejno: punkty, bezpośredni mecz, różnica bramek, strzelone bramki (w przypadku braku rozstrzygnięcia – rzuty karne)
- h) system rozgrywek: każdy z każdym w poszczególnych grupach + mecz o miejsce
- i) w przypadku występu nieuprawnionego zawodnika drużyna zostaje zdyskfalfikowana
- j) prosimy o punktualny przyjazd drużyn w wyznaczonym terminie:
– gr. A i B (31 styczeń) – pierwszy mecz o godz. 10 00 (Piaśnica/Domatówko – Elendt Meble Żelistrzewo)
– gr. C i D (7 luty) – pierwszy mecz o godz. 10 00 (Żelistrzewo – KS Domatowo II)
- k) o wszystkich kwestiach spornych nie ujętych niniejszym regulaminem decyduje ORGANIZATOR
DRUŻYNY Z GRUP : A I B rozgrywają swoje mecze 31 stycznia od godz. 10 00
TABELA GR. A
Lb. | Drużyna: | I | II | III | IV | V | VI | punkty | bramki |
1 | Piaśnica/ Domatówko |
X | |||||||
2 | Swarzewo I | X | |||||||
3 | Leśniewo II | X | |||||||
4 | Łebcz I | X | |||||||
5 | Starzyno II (młodsze) |
X | |||||||
6 | Elendt Meble Żelistrzewo |
X |
TABELA GR. B
Lb. | Drużyna: | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki |
1 | Mechowo | X | ||||||
2 | Mrzezino | X | ||||||
3 | Osłonino | X | ||||||
4 | Łebcz II | X | ||||||
5 | Domatowo | X |
DRUŻYNY Z GRUP : C I D rozgrywają swoje mecze 7 lutego od godz. 10 00
TABELA GR. C
Lb. | Drużyna: | I | II | III | IV | V | VI | Punkty | Bramki |
1 | Żelistrzewo | X | |||||||
2 | Strzelno | X | |||||||
3 | Swarzewo II | X | |||||||
4 | Mieroszyno | X | |||||||
5 | Starzyno I | X | |||||||
6 | KS Domatowo II |
X |
TABELA GR. D
Lb. | Drużyna: | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki |
1 | Połczyno | X | ||||||
2 | Połchowo | X | ||||||
3 | Leśniewo I | X | ||||||
4 | Domatówko | X | ||||||
5 | Starzyński Dwór |
X |