KOMUNIKAT

            z pierwszej rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2019 rok

Dnia 1 lutego br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 110 osób (w tym 40 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  I  TURNIEJU:                                 

 

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda
1 Ceszke Błażej Strzelno/UG 144
Grandicki Przemysław Łebcz 144
3 Białk Krzysztof Strzelno 136
4 Rohraff Adam Strzelno 135
5 Rohda Michał Mechowo/UG 133
6 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132
7 Bojke Andrzej Żelistrzewo 129
Koss Jan Urząd Gminy 129
Pienczyn Leszek Strzelno 129
10 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 128
Żaczek Julian Strzelno 128
12 Białk Paweł Darzlubie 127
13 Ceszke Brunon Strzelno/UG 122
Semmerling Krystian Darzlubie 122
15 Lemke Dariusz Łebcz 120
Piepka Sławomir Starzyno 120
17 Gusta Sławomir Żelistrzewo 119
Potrykus Dariusz Strzelno 119
Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 119
20 Dettlaff Mikołaj Strzelno 118
Groenwald Mikołaj Połczyno 118
Lessnau Dawid Gnieżdżewo 118
23 Dopke Antoni Darzlubie 116
Potrykus Leon Połczyno 116
Tkaczyk Marcin Starzyno 116
26 Stromski Piotr Mieroszyno 113
27 Krzyżon Leszek Mieroszyno 112
28 Burclaff Tomasz Łebcz 110
29 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 109
Oberzig Wiesław Urząd Gminy 109
31 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 108
32 Dusza Michał Łebcz 107
Koss Łukasz Gnieżdżewo 107
Radtke Marek Werblinia 107
Wachowiak Mateusz Starzyno 107
36 Licau Wojciech Mieroszyno 103
37 Brzozowski Marcin Mieroszyno 101
Kos Florian Łebcz 101
39 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 100
40 Borkowski Dawid Łebcz 99
Miotk Adam Darzlubie 99
Ruchniewicz Bartosz Żelistrzewo 99
43 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 98
44 Ostrowski Łukasz Mechowo 94
Rohda Maciej Mechowo 94
46 Białk Patryk Gnieżdżewo 92
47 Grön Damian Łebcz 89
Radtke Henryk Werblinia 89
49 Drzeżdżon Daniel Starzyński Dwór 88
50 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 87
Selke Wojciech Żelistrzewo 87
52 Grubba Rafał Starzyński Dwór 86
Labudda Mateusz Werblinia 86
Zelewski Alfons Darzlubie 86
55 Budnik Patryk Błądzikowo 82
56 Zelewski Rafał Darzlubie 77
57 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 76
58 Groenwald Szymon Połczyno 75
59 Dominik Sylwester Mechowo 74
Marczyński Artur Błądzikowo 74
61 Groenwald Jacek Połczyno 73
Stromski Marek Mechowo 73
63 Kohnke Marek Mechowo 68
64 Kłodziński Mateusz Gnieżdżewo 62
65 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61
66 Landowski Tadeusz Urząd Gminy 59
Szefka Jan Połchowo 59
68 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 55
69 Potrykus Antoni Połczyno 45
70 Budnik Piotr Błądzikowo 32

 

 KLASYFIKACJA  KOBIET  I  TURNIEJU:

 

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda
1 Zelewska Beata Darzlubie 128
2 Kulas Magdalena Darzlubie 120
3 Dettlaff Aleksandra Strzelno 109
4 Sikora Renata Urząd Gminy 104
5 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 102
6 Groenwald Eliza Połczyno 100
7 Grön Joanna Łebcz 99
8 Janusz Magdalena Mechowo 95
Kowalska Martyna Łebcz 95
10 Selke Karolina Mieroszyno 93
11 Białk Dominika Strzelno/UG 90
Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 90
13 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 89
14 Groenwald Marzena Połczyno 88
Kos Wioletta Łebcz 88
16 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 87
17 Gusta Joanna Żelistrzewo 84
Szopa Alicja Strzelno 84
19 Dettlaff Monika Strzelno 83
20 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 82
21 Hallmann Małgorzata Mechowo 80
22 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 79
Selke Edyta Żelistrzewo 77
24 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 76
Muttke Krystyna Mechowo 76
Potrykus Monika Połczyno 76
27 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 75
28 Budnik Patrycja Błądzikowo 72
Potrykus Agnieszka Połczyno 72
30 Śliwińska Michalina Werblinia/UG 69
31 Darga Katarzyna Łebcz 68
32 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 67
33 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 66
34 Stromska Klaudia Mieroszyno 65
35 Śliska Anna Żelistrzewo 64
36 Kirszling Monika Gnieżdżewo 63
37 Labudda Ewelina Werblinia 59
38 Milewczyk Anna Swarzewo/UG 57
39 Damps Monika Mechowo 56
40 Selke Agata Mieroszyno 45

 

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  I  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

 

Msc. Miejscowość: I runda
1 Strzelno 743
2 Urząd Gminy Puck 722
3 Darzlubie 712
4 Łebcz 675
5 Gnieżdżewo 660
6 Mieroszyno 644
7 Żelistrzewo 595
8 Mechowo 570
9 Połczyno 570
10 Starzyński Dwór 549
11 Starzyno 441
12 Błądzikowo 425
13 Werblinia 410
14 Połchowo 59
15 Swarzewo 57

 

Kolejna – druga- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

dnia 1 marca (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

II turniej (1 marzec)  Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

15:00   (Strzelno, Urząd Gminy, Błądzikowo, Połczyno)

16:00   (Gnieżdżewo, Mieroszyno, Werblinia, Swarzewo)

17:00   (Starzyno, Żelistrzewo, Mechowo, Starzyński Dwór)

18:00   (Darzlubie, Połchowo, Łebcz, pozostałe miejscowości)

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności