I Runda Mistrzostw Gminy Puck w Kręglach

3 grudnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 70 osób (w tym 23 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  I  TURNIEJU:                                 

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda
1 Semmerling Krystian Darzlubie 147
2 Rohda Michał Mechowo/UG 144
3 Białk Krzysztof Strzelno 143
4 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134
5 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 132
6 Wolski Łukasz Rekowo Górne 129
Dettlaff Łukasz Mieroszyno 129
8 Kos Florian Łebcz 128
Koss Jan Urząd Gminy 128
10 Potrykus Dariusz Strzelno 127
11 Ceszke Błażej Strzelno/UG 126
12 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 122
13 Groenwald Mikołaj Połczyno 121
14 Żaczek Julian Strzelno 120
15 Koss Łukasz Gnieżdżewo 118
Stodolny Jakub Strzelno 118
Grandicki Przemysław Łebcz/UG 118
18 Ceszke Brunon Strzelno 114
Białk Paweł Darzlubie 114
Lemke Dariusz Łebcz 114
21 Dettlaff Roman Łebcz 112
22 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 110
23 Labudda Tomasz Mieroszyno 109
24 Rohraff Adam Strzelno 108
25 Grön Damian Łebcz 107
26 Potrykus Leon Połczyno 105
27 Licau Wojciech Mieroszyno 103
28 Dettlaff Mikołaj Strzelno 101
29 Brzozowski Marcin Mieroszyno 100
Dopke Antoni Darzlubie 100
31 Radtke Henryk Werblinia 88
32 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 86
33 Korthals Bernard Połczyno 85
34 Koss Mateusz Gnieżdżewo 82
35 Groenwald Szymon Połczyno 79
36 Radtke Krzysztof Werblinia 78
Schmidt Michał Połczyno 78
38 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 77
39 Dettlaff Maciej Łebcz 76
Białk Patryk Gnieżdżewo 76
41 Krzyżon Leszek Mieroszyno 74
42 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 68
43 Grygiel Wojciech Rekowo Górne 58
44 Stodolny Wiktor Strzelno 53
45 Zglenicki Piotr Rekowo Górne 52
46 Lesner Mateusz Rekowo Górne 51
47 Lilla Marek Rekowo Górne 28

KLASYFIKACJA  KOBIET  I  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda
1 Dettlaff Małgorzata Łebcz 113
2 Szopa Alicja Strzelno 109
3 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 108
4 Wrese Anna Połczyno 103
5 Marzejon Irena Rekowo Górne 90
6 Grön Joanna Łebcz 88
Dettlaff Iwona Łebcz 88
8 Koss Paulina Gnieżdżewo 87
Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 86
10 Zelewska Beata Darzlubie 85
11 Kos Wioletta Łebcz 83
Dettlaff Monika Strzelno 83
13 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 82
14 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 80
15 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo/UG 79
16 Potrykus Agnieszka Połczyno 71
17 Lesner Joanna Rekowo Górne 59
18 Grygiel Gabriela Rekowo Górne 58
19 Zglenicka Magdalena Rekowo Górne 57
20 Włodarczyk Kinga Rekowo Górne 54
21 Dettlaff Maria Gnieżdżewo/UG 53
22 Kirszling Monika Gnieżdżewo 48
23 Krzyżon Martyna Mieroszyno 32

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  I  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: I runda
1 Strzelno 708
2 Gnieżdżewo 679
3 Łebcz 673
4 Urząd Gminy Puck 648
5 Mieroszyno 635
6 Połczyno 564
7 Rekowo Górne 456
8 Darzlubie 446
9 Werblinia 166
10 Mechowo 144

 

Kolejna – druga- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

10 grudnia (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

II turniej (10 grudnia)

15:30   (Rekowo Górne, Urząd Gminy, Połczyno )

16:30   (Darzlubie, Werblinia, Mieroszyno )

17:30   (Łebcz, Strzelno, Gnieżdżewo )

Pozostali zawodnicy z innych drużyn między 15 30 a 17 30.

Galeria Zdjęć: