II Runda Mistrzostw Gminy Puck w Kręglach

10 grudnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził II rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 67 osób (w tym 25 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  II  TURNIEJU:                                

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda
1 Semmerling Krystian Darzlubie 147
2 Koss Jan Urząd Gminy 145
3 Białk Krzysztof Strzelno 139
4 Stodolny Jakub Strzelno 138
5 Ceszke Brunon Strzelno 137
Potrykus Dariusz Strzelno 137
7 Rohda Michał Mechowo/UG 135
8 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 133
Ceszke Błażej Strzelno/UG 133
10 Kos Florian Łebcz 130
11 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 129
12 Wolski Łukasz Rekowo Górne 127
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 127
14 Koss Łukasz Gnieżdżewo 125
15 Labudda Tomasz Mieroszyno 124
16 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 123
17 Dettlaff Maciej Łebcz 121
18 Grandicki Przemysław Łebcz 120
19 Dettlaff Mikołaj Strzelno 119
20 Koss Mateusz Gnieżdżewo 118
21 Rohraff Adam Strzelno 117
22 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 114
Żaczek Julian Strzelno 114
24 Groenwald Dariusz Połczyno 113
25 Korthals Bernard Połczyno 109
26 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 107
27 Detlaf Roman Łebcz 105
28 Białk Patryk Gnieżdżewo 102
Potrykus Leon Połczyno 102
30 Szmidt Michał Połczyno 99
Brzozowski Marcin Mieroszyno 99
32 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 94
Licau Wojciech Mieroszyno 94
Groenwald Jacek Połczyno 94
35 Radtke Henryk Werblinia 90
36 Stodolny Wiktor Strzelno 86
37 Radtke Krzysztof Werblinia 85
38 Groenwald Mikołaj Połczyno 77
39 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 67
40 Lilla Marek Rekowo górne 58
Grygiel Wojciech Rekowo Górne 58
42 Dibowski Dariusz Łebcz 46

KLASYFIKACJA  KOBIET  II  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda
1 Wrese Anna Połczyno 116
2 Szopa Alicja Strzelno 111
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 110
4 Dettlaff Monika Strzelno 103
Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 103
6 Potrykus Agnieszka Połczyno 102
Dettlaff Aleksandra Strzelno 102
8 Grön Joanna Łebcz 100
Zelewska Beata Darzlubie 100
10 Kos Wioletta Łebcz 94
11 Koss Paulina Gnieżdżewo 87
12 Kirszling Monika Gnieżdżewo 86
13 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 80
14 Dettlaff Małgorzata Łebcz 79
Lesner Joanna Rekowo Górne 79
16 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo/UG 77
17 Detlaf Iwona Łebcz 72
18 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 71
19 Thrun Bernadetta Urząd Gminy 70
20 Marzejon Irena Rekowo Górne 67
21 Miotk Oliwia Mieroszyno 66
22 Lilla Magdalena Rekowo Górne 62
23 Kuchnowska Maria Urząd Gminy 49
24 Grygiel Gabriela Rekowo Górne 46
25 Dettlaff Maria Gnieżdżewo/UG 39

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  II  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: I runda
1 Strzelno 765
2 Gnieżdżewo 707
3 Łebcz 670
4 Połczyno 641
5 Mieroszyno 638
6 Urząd Gminy Puck 560
7 Rekowo Górne 456
8 Darzlubie 247
9 Werblinia 175
10 Mechowo 135
11 Celbowo 77

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  PO II  TURNIEJU:                            

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. Suma
1 Semmerling Krystian Darzlubie 147 147 294
2 Białk Krzysztof Strzelno 143 139 282
3 Rohda Michał Mechowo/UG 144 135 279
4 Koss Jan Urząd Gminy 128 145 273
5 Potrykus Dariusz Strzelno 127 137 264
6 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134 129 263
7 Ceszke Błażej Strzelno/UG 126 133 259
8 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 132 127 259
9 Kos Florian Łebcz 128 130 258
10 Stodolny Jakub Strzelno 118 138 256
11 Wolski Łukasz Rekowo Górne 129 127 256
12 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 122 133 255
13 Ceszke Brunon Strzelno 114 137 251
14 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 129 114 243
15 Koss Łukasz Gnieżdżewo 118 125 243
16 Grandicki Przemysław Łebcz 118 120 238
17 Żaczek Julian Strzelno 120 114 234
18 Labudda Tomasz Mieroszyno 109 124 233
19 Rohraff Adam Strzelno 108 117 225
20 Dettlaff Mikołaj Strzelno 101 119 220
21 Detlaf Roman Łebcz 112 105 217
22 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 110 107 217
23 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 86 123 209
24 Potrykus Leon Połczyno 105 102 207
25 Koss Mateusz Gnieżdżewo 82 118 200
26 Brzozowski Marcin Mieroszyno 100 99 199
27 Groenwald Mikołaj Połczyno 121 77 198
28 Dettlaff Maciej Łebcz 76 121 197
29 Licau Wojciech Mieroszyno 103 94 197
30 Korthals Bernard Połczyno 85 109 194
31 Białk Patryk Gnieżdżewo 76 102 178
32 Radtke Henryk Werblinia 88 90 178
33 Szmidt Michał Połczyno 78 99 177
34 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 77 94 171
35 Radtke Krzysztof Werblinia 78 85 163
36 Stodolny Wiktor Strzelno 53 86 139
37 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 68 67 135
38 Grygiel Wojciech Rekowo Górne 58 58 116
39 Białk Paweł Darzlubie 114 114
Lemke Dariusz Łebcz 114 114
41 Groenwald Dariusz Połczyno 113 113
42 Grön Damian Łebcz 107 107
43 Dopke Antoni Darzlubie 100 100
44 Groenwald Jacek Połczyno 94 94
45 Lilla Marek Rekowo górne 28 58 86
46 Groenwald Szymon Połczyno 79 79
47 Krzyżon Leszek Mieroszyno 74 74
48 Zglenicki Piotr Rekowo Górne 52 52
49 Lesner Mateusz Rekowo Górne 51 51
50 Dibowski Dariusz Łebcz 46 46

KLASYFIKACJA  KOBIET  PO II  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. Suma
1 Szopa Alicja Strzelno 109 111 220
2 Wrese Anna Połczyno 103 116 219
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 86 110 196
4 Dettlaff Małgorzata Łebcz 113 79 192
5 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 108 80 188
6 Grön Joanna Łebcz 88 100 188
7 Dettlaff Monika Strzelno 83 103 186
8 Zelewska Beata Darzlubie 85 100 185
9 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 80 103 183
10 Kos Wioletta Łebcz 83 94 177
11 Koss Paulina Gnieżdżewo 87 87 174
12 Potrykus Agnieszka Połczyno 71 102 173
13 Detlaf Iwona Łebcz 88 72 160
14 Marzejon Irena Rekowo Górne 90 67 157
15 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo/UG 79 77 156
16 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 82 71 153
17 Lesner Joanna Rekowo Górne 59 79 138
18 Kirszling Monika Gnieżdżewo 48 86 134
19 Grygiel Gabriela Rekowo Górne 58 46 104
20 Dettlaff Aleksandra Strzelno 102 102
21 Dettlaff Maria Gnieżdżewo/UG 53 39 92
22 Thrun Bernadetta Urząd Gminy 70 70
23 Miotk Oliwia Mieroszyno 66 66
24 Lilla Magdalena Rekowo Górne 62 62
25 Zglenicka Magdalena Rekowo Górne 57 57
26 Włodarczyk Kinga Rekowo Górne 54 54
27 Kuchnowska Maria Urząd Gminy 49 49
28 Krzyżon Martyna Mieroszyno 32 32

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PO  II  TURNIEJU

Msc. Miejscowość: I r. II r. Suma
1 Strzelno 708 765 1473
2 Gnieżdżewo 679 707 1386
3 Łebcz 673 670 1343
4 Mieroszyno 635 638 1273
5 Urząd Gminy Puck 648 560 1208
6 Połczyno 564 641 1205
7 Rekowo Górne 456 456 912
8 Darzlubie 446 247 693
9 Werblinia 166 175 341
10 Mechowo 144 135 279
11 Celbowo 79 77 156

Kolejna – ostatnia- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

17 grudnia (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

III turniej (17 grudnia)

15:30   (Rekowo Górne, Urząd Gminy, Połczyno, Łebcz)

16:30   (Darzlubie, Werblinia, Mieroszyno, Strzelno, Gnieżdżewo)

17:30   (czołowa szóstka kobiet i mężczyzn po dwóch turniejach)

Pozostali zawodnicy z innych drużyn między 15 30 a 17 30.

GALERIA ZDJĘĆ: