2 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej 2017/2018

12 listopada 2017r. w Remizie OSP w Strzelnie odbył się 2 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2017/2018. W zawodach wzięło udział 51 zawodników (2 kobiety) z 14 drużyn. Najwyżej sklasyfikowana został Waldemar Zduńczyk (Dragon Gdynia) przed Markiem Styn (MOKSiR Puck) oraz Piotrem Stodolnym (Sokół Strzelno). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężyło Darzlubie, grające w składzie: Bogdan Semmerling, Jan Głowienka, Zdzisław Bekisz oraz Roman Myślisz, przed Żelistrzewem oraz Sokołem Strzelno.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 2 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
2. Styn Marek MOKSiR Puck
3. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
4. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia
5. Nadolski Daniel Żelistrzewo
6. Rathenow Gerard Żelistrzewo
7. Miller Maria Kaszubia Starzyno
8. Semmerling Bogdan Darzlubie
9. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra
10. Gafka Andrzej Zatoka Puck
11. Głowienka Jan Darzlubie
12. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
13. Bekisz Zdzisław Darzlubie
14. Paszylk Marian Władysławowo
15. Radtke Piotr Kłos Werblinia

Czołówka klasyfikacji drużynowej 2 turnieju:

Lp.

Drużyna
1. Darzlubie
2. Żelistrzewo
3. Sokół Strzelno
4. Zatoka Puck
5. MOKSiR Puck
6. OSP Jastrzębia Góra
7. Dragon Gdynia
8. Kłos Werblinia
9. ZKP Wejherowo
10. Mrzezino

Czołówka rankingu indywidualnego po 2 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia
2. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
3. Radtke Piotr Kłos Werblinia
4. Paszylk Marian Władysławowo
5. Nadolski Daniel Żelistrzewo
6. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo
7. Głowienka Jan Darzlubie
8. Formela Alojzy Mrzezino
9. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
10. Lezner Przemysław Sokół Strzelno
11. Gafka Andrzej Zatoka Puck
12. Rathenow Gerard Żelistrzewo
13. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
14. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
15. Baran Adam MOKSiR Puck

Czołówka rankingu drużynowego po 2 turnieju:

Lp.

Drużyna
1. Żelistrzewo
2. Darzlubie
3. Sokół Strzelno
4. Kłos II Werblinia
5. ZKP Wejherowo
6. Mrzezino
7. MOKSiR Puck
8. Władysławowo
9. Kłos Werblinia
10. Zatoka Puck


3 turniej Puckiej Ligi Skata 2017/2018 odbędzie się 25 listopada 2017r. (sobota) o godz. 15:00 w Pucku (przy stadionie).

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke

zdjęcie przedstawia Daniela Nadolskiego (Żelistrzewo), który zajął 5 miejsce w klasyfikacji indywidualnej
DSC_0262-1024x576
Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności