30 września 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2017/2018. W rozgrywkach wzięło udział 106 zawodników (4 kobiety) z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Andrzeja Minga (Baśka Białogóra) przed Adamem Sitarz oraz Wojciechem Adas (obaj Szpela Władysławowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła Szpela Władysławowo przed LZS Sokołem Strzelno oraz Bocarem Osłonino.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Regina Szymańska (Bocar Osłonino).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 2 turnieju:

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Minga Andrzej

Baśka Białogóra

2.

Sitarz Adam

Szpela Władysławowo

3.

Adas Wojciech

Szpela Władysławowo

4.

Semmerling Bogdan

Neta Darzlubie

5.

Szopa Henryk

LZS Sokół Strzelno

6.

Muża Jan

LZS Sokół Strzelno

7.

Olszewski Ryszard

Bocar Osłonino

8.

Samson Przemysław

Zacisze Mosty

9.

Konkel Franciszek

Szpela Władysławowo

10.

Mielke Andrzej

Luzino I

11.

Olszewski Piotr

Bocar Osłonino

12.

Jurkiewicz Stanisław

Bar Pianka Gdynia

13.

Śliwicki Stanisław

Walety Bolszewo

14.

Klein Antoni

Walety Bolszewo

15.

Kunz Kazimierz

Bałtyk Władysławowo

 

Czołówka rankingu drużynowego 2 turnieju:

 

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Szpela Władysławowo

93

403

2.

LZS Sokół Strzelno

84

596

3.

Bocar Osłonino

84

394

4.

Neta Darzlubie

78

363

5.

Baśka Białogóra

78

336

6.

Walety Bolszewo

76

128

7.

Brzozaki Mechowo

73

340

8.

Dragon Gdynia

72

282

9.

Rekowianie Rekowo Górne

72

63

10.

Luzino I

70

481

 

 Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 2 turniejach:

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Jurkiewicz Stanisław

Bar Pianka Gdynia

2.

Bekisz Zdzisław

Neta Darzlubie

3.

Klebba Zenon

Kaszubska Baśka Puck

4.

Dawidowski Andrzej

Rekowianie Rekowo Górne

5.

Olszewski Ryszard

Bocar Osłonino

6.

Adas Wojciech

Szpela Władysławowo

7.

Śliwicki Stanisław

Walety Bolszewo

8.

Szlas Andrzej

Rekowianie Rekowo Górne

9.

Semmerling Bogdan

Neta Darzlubie

10.

Szopa Henryk

LZS Sokół Strzelno

11.

Ruszczyk Kazimierz

Bar Pianka Gdynia

12.

Pierszewski Tadeusz

Szpela II Władysławowo

13.

Brzozowski Marek

Brzozaki Mechowo

14.

Klecha Marek

Neta Darzlubie

15.

Kreft Kazimierz

Remus Żelistrzewo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 2 turniejach:

 

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Brzozaki Mechowo

156,0

678

2.

Bocar Osłonino

155,0

625

3.

Szpela Władysławowo

155,0

513

4.

Neta Darzlubie

152,0

422

5.

Baśka Białogóra

150,0

619

6.

Bar Pianka Gdynia

150,0

453

7.

LZS Sokół Strzelno

148,0

686

8.

Rekowianie Rekowo Górne

148,0

387

9.

Walety Bolszewo

148,0

188

10.

Dragon Gdynia

145,0

468

 

Trzeci turniej sezonu 2017/2018 odbędzie się 14 października (sobota) o godz. 16:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC04072

zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę – Szpela Władysławowo

Categories: A_GLOWNA, Mechowo, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności