Reprezentacja Gminy Puck zajęła II miejsce przegrywając 1 pkt. ze Zblewem.

W reprezentacji Gminy Puck wystartowali:

A./ Gry zespołowe

  1. Piłka nożna 6 – osobowa mężczyzn
  2. Fetta Patryk
  3. Stefan Dawid
  4. Szreder Wojciech
  5. Dalecki Konrad
  6. Proena Arkadiusz
  7. Reszke Błażej
  8. Rybandt Sebastian
  1. Koszykówka 3 – osobowa mężczyzn
  2. Borkowski Michał
  3. Grandicki Przemysław
  4. Oberzig Wiesław
  1. Koszykówka 3 – osobowa kobiet
  2. Jarmulewska Aleksandra
  3. Lesnau Katarzyna
  4. Artowska Klaudia
  5. Priebe Agnieszka
  1. Piłka siatkowa – plażowa mężczyzn
  2. Kowalewski Robert
  3. Blok Piotr
  1. Piłka siatkowa – plażowa kobiet
  2. Klein Aleksandra
  3. Zaborniak Justyna
  1. Przeciąganie liny mężczyzn
  2. Szymański Andrzej
  3. Darznik Leszek
  4. Szymański Krystian
  5. Darga Marcin
  6. Jopek Tomasz
  1. Przeciąganie liny kobiet
  2. Mikołajczyk Patrycja
  3. Lieske Danuta
  4. Lewicka Małgorzata
  5. Jopek Małgorzata
  6. Szymańska Barbara

B./ Konkurencje sportowo rekreacyjne:

  1. „Konkurs rolnika” – przenoszenie worków z piaskiem
  2. Szymański Patryk
  3. Szymański Krystian
  1. „3 – bój samorządowy
  2. Tkaczyk Jerzy
  3. Jarmulewski Mariusz
  4. Idkowiak Sławomir
  1. „3 – bój kobiet
  2. Lewicka Kamila
  3. Lewicka Małgorzata
  4. Szymańska Agnieszka
  1. Wielobój sprawnościowy
  2. Jopek Małgorzata
  3. Jopek Tomasz
  4. Jarmulewski Mariusz
  5. Jednachowska Sylwia
  1. Konkurs rzutowy dla Burmistrzów i Wójtów
  2. Tkaczyk Jerzy
  1. Indywidualny konkurs rzutowy „na wesoło” dla pań z Kół Gospodyń
  2. Lewicka Kamila
  3. Szymański Józef
  1. Podnoszenie ciężarka 17,5 kg.
  2. Darga Marcin
  3. Labuda Bartosz
  1. Przetaczanie opony od ciągnika rolniczego
  2. Darga Marcin
  3. Labuda Bartosz
  1. Integracja
  2. Dominik Marcin

C./ Lekkoatletyka

  1. 100 m mężczyzn
  2. Mudlaff Andrzej
  1. 800 m kobiet
  2. Wilner Sandra
  1. Marsz z kijkami – Nordic Walking
  2. Zielke Paweł
  3. Maciejewska Justyna

komunikat_skorcz-page-001 komunikat_skorcz-page-002 komunikat_skorcz-page-003 komunikat_skorcz-page-004 komunikat_skorcz-page-005 komunikat_skorcz-page-006 komunikat_skorcz-page-007

[mudslide:picasa,0,116686276794511079937,6161338533841803441]

==========================================================

II Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-rekreacyjne LZS Mieszkańców Wsi i Małych Miast – eliminacje do finałów centralnych w Opolu i finał Wojewódzki w Skórczu

Regulamin – pobierz