15 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził III rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 89 osób (w tym 37 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

Kolejna – czwarta (ostatnia)- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana 29 marca (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Godziny startu poszczególnych zawodników:

IV turniej (29 marca)

Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

15:00 – 18:00 (zawodnicy z poza czołowej dziesiątki w klasyfikacji kobiet i mężczyzn)

18:00 –  (zawodnicy z czołowej dziesiątki w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn)

Około 19 30 podsumowanie Mistrzostw Gminy Puck w kręglach.

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  III  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość III runda
1 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 147
2 Rohraff Adam Strzelno 144
Semmerling Krystian Darzlubie 144
4 Rohda Michał Mechowo/UG 141
5 Grandicki Przemysław Łebcz 140
6 Białk Krzysztof Strzelno 137
Wielewicki Sławomir Starzyno 137
8 Żaczek Julian Strzelno 131
9 Kos Florian Łebcz 129
Oberzig Wiesław Urząd Gminy 129
Zelewski Rafał Darzlubie 129
12 Koss Jan Urząd Gminy 127
13 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 124
14 Ceszke Brunon Strzelno/UG 123
15 Potrykus Leon Połczyno 122
16 Bojke Andrzej Żelistrzewo 121
17 Białk Paweł Darzlubie 120
18 Potrykus Dariusz Strzelno 119
19 Koss Łukasz Gnieżdżewo 118
Radtke Krzysztof Werblinia 118
21 Miotk Adam Darzlubie 116
22 Dopke Antoni Darzlubie 114
23 Ceszke Błażej Strzelno/UG 113
Zelewski Alfons Darzlubie 113
25 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 112
26 Lemke Dariusz Łebcz 109
27 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 108
28 Grubba Rafał Starzyński Dwór 107
29 Dettlaff Mikołaj Strzelno 106
30 Dominik Sylwester Mechowo 105
31 Ostrowski Łukasz Mechowo 101
32 Radtke Henryk Werblinia 99
33 Groenwald Jacek Połczyno 97
Stromski Piotr Mieroszyno 97
35 Grön Damian Łebcz 96
36 Budnik Patryk Błądzikowo 92
Selke Wojciech Żelistrzewo 92
38 Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 85
39 Marczyński Artur Błądzikowo 83
40 Rohda Maciej Mechowo 82
41 Darga Marcin Starzyno 81
42 Budynek Jacek Żelistrzewo 78
Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 78
44 Maszota Szymon Starzyński Dwór 76
45 Groenwald Wiktor Połczyno 75
46 Groenwald Mikołaj Połczyno 74
47 Szefka Jan Połchowo 72
48 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 71
49 Potrykus Antoni Połczyno 64
50 Krzyżon Leszek Mieroszyno 61
51 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 54
52 Budnik Piotr Błądzikowo 53

KLASYFIKACJA  KOBIET  III  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość III runda
1 Szopa Alicja Strzelno 132
2 Kulas Magdalena Darzlubie 131
3 Groenwald Eliza Połczyno 125
4 Janusz Magdalena Mechowo 122
5 Kowalska Martyna Łebcz 115
6 Potrykus Agnieszka Połczyno 111
7 Sikora Renata Urząd Gminy 104
8 Zelewska Beata Darzlubie 102
9 Krauze Magdalena Mechowo 100
10 Białk Dominika Strzelno/UG 99
11 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 98
12 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 97
Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 97
14 Muttke Krystyna Mechowo 94
15 Hallmann Małgorzata Mechowo 93
16 Białk Alicja Darzlubie 88
Śliwińska Michalina Werblinia/UG 88
18 Kos Wioletta Łebcz 87
19 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 85
Kirszling Monika Gnieżdżewo 85
21 Grön Joanna Łebcz 83
Gusta Joanna Żelistrzewo 83
23 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 78
Stromska Klaudia Mieroszyno 78
25 Dettlaff Monika Strzelno 76
26 Groenwald Marzena Połczyno 74
Krzyżańska Ilona Błądzikowo 74
28 Potrykus Monika Połczyno 71
29 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 70
30 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 69
31 Budnik Patrycja Błądzikowo 66
32 Janusz Oliwia Mechowo 65
Sanocka – Śliska Anna Żelistrzewo 65
34 Darga Katarzyna Łebcz 64
35 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 63
36 Selke Edyta Żelistrzewo 61
37 Stromska Urszula Mieroszyno 12

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  III  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: II runda
1 Strzelno 766
2 Darzlubie 742
3 Urząd Gminy Puck 723
4 Łebcz 676
5 Gnieżdżewo 667
6 Mechowo 651
7 Połczyno 604
8 Żelistrzewo 524
9 Mieroszyno 458
10 Starzyński Dwór 412
11 Błądzikowo 379
12 Werblinia 305
13 Starzyno 218
14 Połchowo 72

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  MĘŻCZYZN  PO  III  TURNIEJU

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda II runda III runda Suma
1 Rohda Michał Mechowo/UG 133 162 141 436
2 Białk Krzysztof Strzelno 136 155 137 428
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132 146 147 425
4 Grandicki Przemysław Łebcz 144 132 140 416
5 Rohraff Adam Strzelno 135 116 144 395
6 Żaczek Julian Strzelno 128 131 131 390
7 Ceszke Błażej Strzelno/UG 144 130 113 387
8 Semmerling Krystian Darzlubie 122 118 144 384
9 Potrykus Leon Połczyno 116 142 122 380
10 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 128 122 124 374
11 Bojke Andrzej Żelistrzewo 129 123 121 373
12 Kos Florian Łebcz 101 142 129 372
13 Koss Jan Urząd Gminy 129 114 127 370
14 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 109 130 129 368
15 Potrykus Dariusz Strzelno 119 126 119 364
16 Ceszke Brunon Strzelno/UG 122 114 123 359
17 Białk Paweł Darzlubie 127 111 120 358
18 Koss Łukasz Gnieżdżewo 107 128 118 353
19 Dettlaff Mikołaj Strzelno 118 128 106 352
20 Lemke Dariusz Łebcz 120 117 109 346
21 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 119 107 108 334
22 Zelewski Rafał Darzlubie 77 127 129 333
23 Stromski Piotr Mieroszyno 113 117 97 327
24 Dopke Antoni Darzlubie 116 96 114 326
25 Miotk Adam Darzlubie 99 110 116 325
26 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 118 79 112 309
27 Zelewski Alfons Darzlubie 86 109 113 308
28 Grön Damian Łebcz 89 118 96 303
29 Grubba Rafał Starzyński Dwór 86 102 107 295
30 Ostrowski Łukasz Mechowo 94 100 101 295
31 Groenwald Mikołaj Połczyno 118 97 74 289
32 Radtke Henryk Werblinia 89 99 99 287
33 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 87 114 78 279
34 Budnik Patryk Błądzikowo 82 105 92 279
35 Groenwald Jacek Połczyno 73 101 97 271
36 Rohda Maciej Mechowo 94 94 82 270
37 Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 99 78 85 262
38 Marczyński Artur Błądzikowo 74 91 83 248
39 Krzyżon Leszek Mieroszyno 112 74 61 247
40 Dominik Sylwester Mechowo 74 68 105 247
41 Selke Wojciech Żelistrzewo 87 68 92 247
42 Wielewicki Sławomir Starzyno 94 137 231
43 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 109 120 229
44 Szefka Jan Połchowo 59 96 72 227
45 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 108 116 224
46 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 55 89 71 215
47 Gusta Sławomir Żelistrzewo 119 89 208
48 Brzozowski Marcin Mieroszyno 101 106 207
49 Burclaff Tomasz Łebcz 110 95 205
50 Białk Patryk Gnieżdżewo 92 103 195
51 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 98 95 193
52 Licau Wojciech Mieroszyno 103 89 192
53 Groenwald Szymon Połczyno 75 102 177
54 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 76 97 173
55 Potrykus Antoni Połczyno 45 56 64 165
56 Budynek Jacek Żelistrzewo 77 78 155
57 Stromski Marek Mechowo 73 77 150
58 Budnik Piotr Błądzikowo 32 58 53 143
59 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 76 137
60 Kohnke Marek Mechowo 68 66 134
61 Pienczyn Leszek Strzelno 129 129
62 Piepka Sławomir Starzyno 120 120
63 Radtke Krzysztof Werblinia 118 118
64 Tkaczyk Marcin Starzyno 116 116
65 Landowski Tadeusz Urząd Gminy 59 51 110
66 Dusza Michał Łebcz 107 107
Radtke Marek Werblinia 107 107
Wachowiak Mateusz Starzyno 107 107
69 Piernicki Karol Strzelno 101 101
70 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 100 100
71 Borkowski Dawid Łebcz 99 99
72 Zielke Paweł Mieroszyno 98 98
73 Drzeżdżon Daniel Starzyński Dwór 88 88
74 Labudda Mateusz Werblinia 86 86
75 Darga Marcin Starzyno 81 81
76 Groenwald Wiktor Połczyno 75 75
77 Budzisz Jakub Werblinia 74 74
Wicka Marcin Starzyński Dwór 74 74
79 Piontke Dawid Werblinia 67 67
80 Kłodziński Mateusz Gnieżdżewo 62 62
81 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 54 54

 KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  KOBIET  PO  III  TURNIEJU

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda II runda III runda Suma
1 Zelewska Beata Darzlubie 128 130 102 360
2 Groenwald Eliza Połczyno 100 109 125 334
3 Sikora Renata Urząd Gminy 104 125 104 333
4 Janusz Magdalena Mechowo 95 99 122 316
5 Szopa Alicja Strzelno 84 98 132 314
6 Białk Dominika Strzelno/UG 90 106 99 295
7 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 102 88 97 287
8 Kowalska Martyna Łebcz 95 76 115 286
9 Potrykus Agnieszka Połczyno 72 101 111 284
10 Grön Joanna Łebcz 99 100 83 282
11 Dettlaff Monika Strzelno 83 100 76 259
12 Kos Wioletta Łebcz 88 84 87 259
13 Śliwińska Michalina Werblinia/UG 69 100 88 257
14 Gusta Joanna Żelistrzewo 84 89 83 256
15 Muttke Krystyna Mechowo 76 84 94 254
16 Kulas Magdalena Darzlubie 120 131 251
17 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 89 70 85 244
18 Groenwald Marzena Połczyno 88 81 74 243
19 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 79 65 97 241
20 Hallmann Małgorzata Mechowo 80 59 93 232
21 Kirszling Monika Gnieżdżewo 63 83 85 231
22 Selke Edyta Żelistrzewo 77 85 61 223
23 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 67 70 74 211
24 Potrykus Monika Połczyno 76 57 71 204
25 Budnik Patrycja Błądzikowo 72 60 66 198
26 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 66 60 69 195
27 Dettlaff Aleksandra Strzelno 109 80 189
28 Sanocka – Śliska Anna Żelistrzewo 64 56 65 185
29 Darga Katarzyna Łebcz 68 45 64 177
30 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 90 83 173
31 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 76 89 165
32 Białk Alicja Darzlubie 74 88 162
33 Selke Karolina Mieroszyno 93 67 160
34 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 82 76 158
35 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 87 70 157
36 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 75 78 153
37 Krauze Magdalena Mechowo 50 100 150
38 Stromska Klaudia Mieroszyno 65 78 143
39 Milewczyk Anna Swarzewo/UG 57 64 121
40 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 57 63 120
41 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 98 98
42 Wejher Karolina Swarzewo 74 74
43 Janusz Oliwia Mechowo 65 65
44 Labudda Ewelina Werblinia 59 59
45 Selke Agata Mieroszyno 45 14 59
46 Tarnowska Zofia Werblinia 57 57
47 Damps Monika Mechowo 56 56
48 Wejher Daniela Swarzewo 48 48
49 Kownatke Klara Werblinia 32 32
50 Stromska Urszula Mieroszyno 18 12 30

 KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA  PO  III  TURNIEJU:

Msc. Miejscowość: I runda II runda III runda Suma:
1 Strzelno 743 750 766 2259
2 Urząd Gminy Puck 722 767 723 2212
3 Darzlubie 712 670 742 2124
4 Łebcz 675 693 676 2044
5 Gnieżdżewo 660 666 667 1993
6 Mechowo 570 616 651 1837
7 Połczyno 570 652 604 1826
8 Mieroszyno 644 633 458 1735
9 Żelistrzewo 595 553 524 1672
10 Starzyński Dwór 549 421 412 1382
11 Błądzikowo 425 491 379 1295
12 Werblinia 410 397 305 1112
13 Starzyno 441 189 218 848
14 Połchowo 59 96 72 227
15 Swarzewo 57 138 195

IMG_20190315_150200 (Medium).jpg

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności