29 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 97 osób (w tym 37 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka w klasyfikacji indywidualnej kobiet, mężczyzn oraz zespołowej otrzymała pamiątkowe statuetki, upominki rzeczowe oraz puchary które wręczyli Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz Zastępca Wójta – Jerzy Tkaczyk. Łącznie w turnieju wzięło udział 141 osób (w tym 52 kobiety).   

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  IV  TURNIEJU:

Msc Nazwisko i imię: miejscowość IV runda
1 Rohda Michał Mechowo/UG 163
2 Ceszke Błażej Strzelno/UG 148
3 Rohraff Adam Strzelno 141
4 Potrykus Dariusz Strzelno 137
5 Semmerling Krystian Darzlubie 135
6 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134
Lemke Dariusz Łebcz 134
8 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133
Zelewski Rafał Darzlubie 133
10 Grandicki Przemysław Łebcz 131
11 Białk Krzysztof Strzelno 130
12 Żaczek Julian Strzelno 126
13 Koss Jan Urząd Gminy 125
14 Ceszke Brunon Strzelno/UG 124
15 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 119
Radtke Krzysztof Werblinia 119
Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 119
Wielewicki Sławomir Starzyno 119
19 Białk Paweł Darzlubie 117
20 Białk Patryk Gnieżdżewo 116
21 Budnik Patryk Błądzikowo 115
22 Koss Łukasz Gnieżdżewo 113
23 Miotk Adam Darzlubie 112
24 Groenwald Jacek Połczyno 111
Groenwald Szymon Połczyno 111
26 Dopke Antoni Darzlubie 110
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 110
28 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 109
29 Detlaf Roman Łebcz 108
Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 108
Potrykus Leon Połczyno 108
32 Kos Florian Łebcz 106
Radtke Henryk Werblinia 106
Stromski Piotr Mieroszyno 106
35 Ostrowski Łukasz Mechowo 105
36 Krauze Mateusz Mechowo 104
Selke Wojciech Żelistrzewo 104
38 Grön Damian Łebcz 100
39 Wicka Marcin Starzyński Dwór 98
40 Grubba Rafał Starzyński Dwór 97
41 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 95
42 Brzozowski Marcin Mieroszyno 93
Groenwald Mikołaj Połczyno 93
Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 93
Rohda Maciej Mechowo 93
46 Kuchnowski Karol Werblinia 89
Marczyński Artur Błądzikowo 89
48 Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 86
49 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 84
50 Wrosz Maciej Mechowo 82
Zelewski Alfons Darzlubie 82
52 Miłosz Michał Mechowo 81
53 Krzyżon Leszek Mieroszyno 76
54 Budynek Jacek Żelistrzewo 73
55 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 72
56 Szefka Jan Połchowo 63
57 Budnik Piotr Błądzikowo 57
58 Kuchnowski Dominik Werblinia 54
59 Sokołowski Tomasz Werblinia 48
60 Budzisz Jakub Werblinia 32

 KLASYFIKACJA  KOBIET  IV  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość IV runda
1 Zelewska Beata Darzlubie 126
2 Kulas Magdalena Darzlubie 124
Sikora Renata Urząd Gminy 124
4 Gusta Joanna Żelistrzewo 119
5 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 115
6 Szopa Alicja Strzelno 114
7 Kos Wioletta Łebcz 112
8 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 111
9 Hallmann Małgorzata Mechowo 105
10 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 100
11 Groenwald Eliza Połczyno 99
12 Janusz Magdalena Mechowo 98
13 Białk Alicja Darzlubie 97
14 Kirszling Monika Gnieżdżewo 96
15 Białk Dominika Strzelno/UG 95
16 Dettlaff Monika Strzelno 94
17 Groenwald Marzena Połczyno 93
Kowalska Martyna Łebcz 93
19 Muttke Krystyna Mechowo 88
20 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 87
21 Potrykus Agnieszka Połczyno 86
22 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 82
Śliwińska Michalina Werblinia/UG 82
24 Hintzke Wiktoria Starzyński Dwór 78
25 Grön Joanna Łebcz 75
26 Selke Karolina Mieroszyno 72
27 Selke Edyta Żelistrzewo 71
28 Stromska Klaudia Mieroszyno 70
29 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 66
30 Darga Katarzyna Łebcz 63
31 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 58
32 Potrykus Monika Połczyno 57
33 Krauze Magdalena Mechowo 55
34 Budnik Patrycja Błądzikowo 49
35 Stromska Urszula Mieroszyno 43
36 Janusz Oliwia Mechowo 40
37 Kuchnowska Klaudia Werblinia 28

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  IV  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: IV runda
1 Urząd Gminy Puck 779
2 Strzelno 765
3 Darzlubie 747
4 Łebcz 676
5 Mechowo 668
6 Gnieżdżewo 654
7 Połczyno 615
8 Mieroszyno 591
9 Żelistrzewo 586
10 Błądzikowo 517
11 Starzyński Dwór 497
12 Werblinia 478
13 Starzyno 238
14 Połchowo 63

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  MĘŻCZYZN

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. IV r. Suma
1 Rohda Michał Mechowo/UG 133 162 141 163 599
2 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132 146 147 134 559
3 Białk Krzysztof Strzelno 136 155 137 130 558
4 Grandicki Przemysław Łebcz 144 132 140 131 547
5 Rohraff Adam Strzelno 135 116 144 141 536
6 Ceszke Błażej Strzelno/UG 144 130 113 148 535
7 Semmerling Krystian Darzlubie 122 118 144 135 519
8 Żaczek Julian Strzelno 128 131 131 126 516
9 Bojke Andrzej Żelistrzewo 129 123 121 133 506
10 Potrykus Dariusz Strzelno 119 126 119 137 501
11 Koss Jan Urząd Gminy 129 114 127 125 495
12 Potrykus Leon Połczyno 116 142 122 108 488
13 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 109 130 129 119 487
14 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 128 122 124 110 484
15 Ceszke Brunon Strzelno/UG 122 114 123 124 483
16 Lemke Dariusz Łebcz 120 117 109 134 480
17 Kos Florian Łebcz 101 142 129 106 478
18 Białk Paweł Darzlubie 127 111 120 117 475
19 Zelewski Rafał Darzlubie 77 127 129 133 466
20 Koss Łukasz Gnieżdżewo 107 128 118 113 466
21 Miotk Adam Darzlubie 99 110 116 112 437
22 Dopke Antoni Darzlubie 116 96 114 110 436
23 Stromski Piotr Mieroszyno 113 117 97 106 433
24 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 118 79 112 95 404
25 Grön Damian Łebcz 89 118 96 100 403
26 Ostrowski Łukasz Mechowo 94 100 101 105 400
27 Budnik Patryk Błądzikowo 82 105 92 115 394
28 Radtke Henryk Werblinia 89 99 99 106 393
29 Grubba Rafał Starzyński Dwór 86 102 107 97 392
30 Zelewski Alfons Darzlubie 86 109 113 82 390
31 Groenwald Mikołaj Połczyno 118 97 74 93 382
32 Groenwald Jacek Połczyno 73 101 97 111 382
33 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 87 114 78 93 372
34 Rohda Maciej Mechowo 94 94 82 93 363
35 Dettlaff Mikołaj Strzelno 118 128 106 352
36 Selke Wojciech Żelistrzewo 87 68 92 104 351
37 Wielewicki Sławomir Starzyno 94 137 119 350
38 Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 99 78 85 86 348
39 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 109 120 109 338
40 Marczyński Artur Błądzikowo 74 91 83 89 337
41 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 119 107 108 334
42 Krzyżon Leszek Mieroszyno 112 74 61 76 323
43 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 98 95 119 312
44 Białk Patryk Gnieżdżewo 92 103 116 311
45 Brzozowski Marcin Mieroszyno 101 106 93 300
46 Szefka Jan Połchowo 59 96 72 63 290
47 Groenwald Szymon Połczyno 75 102 111 288
48 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 55 89 71 72 287
49 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 76 97 108 281
50 Dominik Sylwester Mechowo 74 68 105 247
51 Radtke Krzysztof Werblinia 118 119 237
52 Budynek Jacek Żelistrzewo 77 78 73 228
53 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 108 116 224
54 Gusta Sławomir Żelistrzewo 119 89 208
55 Burclaff Tomasz Łebcz 110 95 205
56 Budnik Piotr Błądzikowo 32 58 53 57 200
57 Licau Wojciech Mieroszyno 103 89 192
58 Wicka Marcin Starzyński Dwór 74 98 172
59 Potrykus Antoni Połczyno 45 56 64 165
60 Stromski Marek Mechowo 73 77 150
61 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 76 137
62 Kohnke Marek Mechowo 68 66 134
63 Pienczyn Leszek Strzelno 129 129
64 Piepka Sławomir Starzyno 120 120
65 Tkaczyk Marcin Starzyno 116 116
66 Landowski Tadeusz Urząd Gminy 59 51 110
67 Detlaf Roman Łebcz 108 108
68 Dusza Michał Łebcz 107 107
Radtke Marek Werblinia 107 107
Wachowiak Mateusz Starzyno 107 107
71 Budzisz Jakub Werblinia 74 32 106
72 Krauze Mateusz Mechowo 104 104
73 Piernicki Karol Strzelno 101 101
74 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 100 100
75 Borkowski Dawid Łebcz 99 99
76 Zielke Paweł Mieroszyno 98 98
77 Kuchnowski Karol Werblinia 89 89
78 Drzeżdżon Daniel Starzyński Dwór 88 88
79 Labudda Mateusz Werblinia 86 86
80 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 84 84
81 Wrosz Maciej Mechowo 82 82
82 Darga Marcin Starzyno 81 81
Miłosz Michał Mechowo 81 81
84 Groenwald Wiktor Połczyno 75 75
85 Piontke Dawid Werblinia 67 67
86 Kłodziński Mateusz Gnieżdżewo 62 62
87 Kuchnowski Dominik Werblinia 54 54
Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 54 54
89 Sokołowski Tomasz Werblinia 48 48

 KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  KOBIET 

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. IV r. Suma
1 Zelewska Beata Darzlubie 128 130 102 126 486
2 Sikora Renata Urząd Gminy 104 125 104 124 457
3 Groenwald Eliza Połczyno 100 109 125 99 433
4 Szopa Alicja Strzelno 84 98 132 114 428
5 Janusz Magdalena Mechowo 95 99 122 98 414
6 Białk Dominika Strzelno/UG 90 106 99 95 390
7 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 102 88 97 100 387
8 Kowalska Martyna Łebcz 95 76 115 93 379
9 Kulas Magdalena Darzlubie 120 131 124 375
10 Gusta Joanna Żelistrzewo 84 89 83 119 375
11 Kos Wioletta Łebcz 88 84 87 112 371
12 Potrykus Agnieszka Połczyno 72 101 111 86 370
13 Grön Joanna Łebcz 99 100 83 75 357
14 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 79 65 97 115 356
15 Dettlaff Monika Strzelno 83 100 76 94 353
16 Muttke Krystyna Mechowo 76 84 94 88 342
17 Śliwińska Michalina Werblinia/UG 69 100 88 82 339
18 Hallmann Małgorzata Mechowo 80 59 93 105 337
19 Groenwald Marzena Połczyno 88 81 74 93 336
20 Kirszling Monika Gnieżdżewo 63 83 85 96 327
21 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 89 70 85 66 310
22 Selke Edyta Żelistrzewo 77 85 61 71 294
23 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 67 70 74 82 293
24 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 76 89 111 276
25 Potrykus Monika Połczyno 76 57 71 57 261
26 Białk Alicja Darzlubie 74 88 97 259
27 Budnik Patrycja Błądzikowo 72 60 66 49 247
28 Darga Katarzyna Łebcz 68 45 64 63 240
29 Selke Karolina Mieroszyno 93 67 72 232
30 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 82 76 58 216
31 Stromska Klaudia Mieroszyno 65 78 70 213
32 Krauze Magdalena Mechowo 50 100 55 205
33 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 66 60 69 195
34 Dettlaff Aleksandra Strzelno 109 80 189
35 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 98 87 185
36 Sanocka – Śliska Anna Żelistrzewo 64 56 65 185
37 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 90 83 173
38 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 87 70 157
39 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 75 78 153
40 Milewczyk Anna Swarzewo/UG 57 64 121
41 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 57 63 120
42 Janusz Oliwia Mechowo 65 40 105
43 Hintzke Wiktoria Starzyński Dwór 78 78
44 Wejher Karolina Swarzewo 74 74
45 Stromska Urszula Mieroszyno 18 12 43 73
46 Labudda Ewelina Werblinia 59 59
Selke Agata Mieroszyno 45 14 59
48 Tarnowska Zofia Werblinia 57 57
49 Damps Monika Mechowo 56 56
50 Wejher Daniela Swarzewo 48 48
51 Kownatke Klara Werblinia 32 32
52 Kuchnowska Klaudia Werblinia 28 28

 KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA 

Msc. Miejscowość: I runda II runda III runda IV runda Suma:
1 Strzelno 743 750 766 765 3024
2 Urząd Gminy Puck 722 767 723 779 2991
3 Darzlubie 712 670 742 747 2871
4 Łebcz 675 693 676 676 2720
5 Gnieżdżewo 660 666 667 654 2647
6 Mechowo 570 616 651 668 2505
7 Połczyno 570 652 604 615 2441
8 Mieroszyno 644 633 458 591 2326
9 Żelistrzewo 595 553 524 586 2258
10 Starzyński Dwór 549 421 412 497 1879
11 Błądzikowo 425 491 379 517 1812
12 Werblinia 410 397 305 478 1590
13 Starzyno 441 189 218 238 1086
14 Połchowo 59 96 72 63 290
15 Swarzewo 57 138 195

 

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności