IX turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016

Mariusz Kaźmierczak, Maria Dominik i Gran Krokowa najlepsi w 9. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Strzelnie!

9 stycznia 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się dziewiąty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 116 zawodników w tym 3 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) przed Antonim Klein (Walety Bolszewo) oraz Zygfrydem Klebba (OSP Mrzezino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Gran Krokowa grająca w składzie: Mariusz Kaźmierczak, Andrzej Pipka, Ryszard Koziróg, Roman Liecau, Marek Baran oraz Kazimierz Rohda przed drużyną Karo Starzyno oraz ekipą Kaszubska Baśka Puck. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia), która zajęła pięćdziesiąte pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.