TERMIN II- 8 wrzesień (niedziela)

6.       Kaszubia Starzyno II –    Kłos Werblinia                 14.00

7.       Start Mrzezino II   –        Wicher Łebcz                   14.00

8.       Sokół Strzelno      –        Husaria Gnieżdżewo        16.00

9.       Iskra Połczyno      –        Piast Piaśnica/Domat.     14.00

 

10.     Puma Darzlubie     –        pauza

 

W E R Y F I K A C J A

spotkań piłki nożnej klasy „B” Gminy Puck w sezonie 2013/2014

                                                           z 1 września 2013 roku

 

 

 

„Husaria” Gnieżdżewo          – „Piast” Piaśnica/Domat.                  2 : 2     (0 : 1)

(P. Rinca, M. Kuchnowski)                                    (M. Okuń, B. Palachowski)

„Puma” Darzlubie               – „Sokół” Strzelno                              3 : 1     (1 : 1)

(P. Bigot, M. Rost, G. Breske)                                (M. Stromski)

„Iskra” Połczyno                  –  „Start” Mrzezino II                         5 : 1     (2 : 1)

(P. Jaskulke x 2, M. Radtke, P.Rogocki, x)                            (M. Cejnowa)

„Wicher” Łebcz                     – „Kłos Werblinia”                             3 : 3     (1 : 2)

(T. Bradtke x 3)                                                     (T. Wolszon, P. Radtke, x)

„Kaszubia” Starzyno II          – pauza

 

KLASYFIKACJA  PO  I kolejce

Mecze      punkty    bramki

1.      „Iskra” Połczyno                    1       3       5 : 1

2.      „Puma” Darzlubie                            1       3       3 : 1

3.      „Wicher” Łebcz                      1       1       3 : 3

4.      „Kłos” Werblinia                    1       1       3 : 3

5.      „Husaria”  Gnieżdżewo          1       1       2 : 2

6.      „Piast” Piaśnica/Domat.                  1       1       2 : 2

7.      „Kaszubia” Starzyno             0       0       0 : 0

8.      „Sokół” Strzelno                    1       0       1 : 3

9.      „Start” Mrzezino II                 1       0       1 : 5

 

Żółte i czerwone kartki:

Łebcz             – Pestilenz Paweł

 

Werblinia       – Wolszon Tomasz

 

Połczyno        – Roszman Piotr

 

Darzlubie       – Białk Dawid

 

Piaśnica          – Okuń Mateusz

 

Categories: SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności