Dnia 04 sierpnia 2019 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w Piłce Siatkowej Plażowej. W mistrzostwach  wzięło udział 17 zespołów (w roku ubiegłym 11). Zwyciężyła drużyna Gnieżdżewo II wyprzedzając kolejno Łebcz I  oraz Mrzezino I. Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe.

 

WYNIKI:

Gr. A

Msc. Drużyna Punkty Sety
1 Mrzezino I 3 6:0
2 Darzlubie 2 4:3
3 Połczyno  I 1 3:4
4 Żelistrzewo II 0 0:6
5 Zdrada/Gnieżdżewo P.K —-

 

 

                                                                                     

Gr. B

Msc. Drużyna Punkty Sety
1 Łebcz I 3 6:0
2 Strzelno I 2 4:2
3 Mieroszyno II 1 2:4
4 Żelistrzewo I 0 0:6

 

Gr. C

Msc. Drużyna Punkty Sety
1 Błądzikowo 2 5:2
2 Gnieżdżewo I 2 4:2
3 Mrzezino II 1 3:5
4 Strzelno II 1 2:5

 

Gr. D

Msc. Drużyna Punkty Sety
1 Gnieżdżewo II 3 6:0
2 Łebcz II 2 4:2
3 Mieroszyno I 1 2:4
4 Połczyno II 0 0:6

 

 

Ćwierćfinały:

 

Mrzezino I                  –           Łebcz II                      2 : 0

Łebcz I                        –           Gnieżdżewo I             2 : 1

Błądzikowo                 –           Strzelno I                    0 : 2

Gnieżdżewo II            –           Darzlubie                    2 : 0

 

Półfinały:

 

Mrzezino I                  –           Łebcz I                        0 : 2

Strzelno I                    –          Gnieżdżewo II            0 : 2

 

Przegrani z ćwierćfinałów:

 

Łebcz II                      –           Gnieżdżewo I             2 : 0

Błądzikowo                –           Darzlubie                    2 : 0

 

  • 5 miejsce:

 

Błądzikowo                 –           Łebcz II                      1 : 2

 

  • 3 miejsce:

 

Strzelno I                    –           Mrzezino I                  0 : 2

 

Finał:

 

Łebcz I                        –          Gnieżdżewo  II           0 : 2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

Msc. Drużyna: Zawodnik 1 Zawodnik 2
1 Gnieżdżewo II Ustarbowski Piotr Jankowski Przemysław
2 Łebcz I Kowalewski Robert Blok Piotr
3 Mrzezino I Guz Daniel Guz Kamil
4 Strzelno I Potrykus Dariusz Pienczyn Leszek
5 Łebcz II Palczykowski Jakub Blok Krystian
6 Błądzikowo Krzyżański Krzysztof Kowalski Robert
7-8 Gnieżdżewo I Tarnowski Michał Kos Łukasz
7-8 Darzlubie Kulas Karol Semerling Krystian
9-12 Połczyno I Groenwald Mikołaj Potrykus Mikołaj
9-12 Mieroszyno II Krzyżon Leszek Jarmulewski Henryk
9-12 Mrzezino II Barra Mateusz Rybandt Dawid
9-12 Mieroszyno I Licau Wojciech Jarmulewski Mariusz
13-16 Żelistrzewo II Magrean Sandra Sanocka Anna
13-16 Żelistrzewo I Selke Wojciech Suchomski Dawid
13-16 Strzelno II Totzke Krzysztof Dettlaff Daniel
13-16 Połczyno II Groenwald Jacek Groenwald Szymon
17(PK) Zdrada/Gnieżdżewo Droździel Dawid Potrykus Bartek

 

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności