KOMUNIKAT

         Z siódmego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii

                        OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2012/2013

Turniej przeprowadzony został dnia 16 stycznia 2013 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1957 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1956 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach z udziałem 31 zawodników.

WYNIKI VII TURNIEJU                                     KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA                                              GRUPA MŁODSZA

1.   Tuszer Franciszek             Starzyno                     1.   Śliwiński Ryszard                        192 pkt

2.   Śliwiński Ryszard                        Rejs Wł-wo                2.   Tuszer Franciszek             190

3.   Bekisz Marek                   Żelistrzewo                 3.   Bekisz Marek                   186

4.   Golla Alojzy                     Rejs Wł-wo                4.   Szymański Ryszard          170

5.   Szymański Ryszard          Rejs Wł-wo                5.   Golla Alojzy                     148 (6)

6.   Kaczmarek Mariusz         Władysławowo          6.   Kaczmarek Mariusz         112

7.   Frank Mieczysław            Wierzchucino             7.   Dawidowski Eugeniusz   110

8.   Szopa Alicja                     Strzelno                      8.   Frank Mieczysław            100 (5)

9.   Jarmulewski Jerzy            Mieroszyno                 9.   Jarmulewski Jerzy            100

10. Dawidowski Eugeniusz   Starzyno                     10. Wittbrodt Zbigniew           86

11. Wittbrodt Zbigniew         Rejs Wł-wo                11. Pipka Adam                       68 (6)

12. Żaczek Julian                   Strzelno                      12. Szopa Alicja                       66 (5)

13. Chęciński Robert             Pierwoszyno               13. Licau Wojciech                  42 (4)

14. Bartkowski Jerzy             Karw.Błota                 14. Penkowski Zbigniew         34

15. Penkowski Zbigniew       Karw.Błota                 15. Żaczek Julian                     22 (3)

16. Radtke Henryk                Werblinia                    16. Chęciński Robert               18 (4)

17. Śliwiński Andrzej            Werblinia                    17. Bartkowski Jerzy               18 (6)

18. Rożek Andrzej                     8 (1)

18. Ratomski Lech                     8 (1)

20. Chabowski Andrzej             2 (1)

21. Radtke Henryk                    2 (1)

22. Śliwiński Andrzej                2 (1)

WYNIKI VII TURNIEJU                                     KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU

GRUPA STARSZA                                                GRUPA STARSZA

1.   Żmuda Krzysztof             Rejs Wł-wo                1.   Drzeżdżon Henryk           186 pkt

2.   Niemiec Marian                Sasino                         2.   Koziróg Józef                   176

3.   Jeszke Brunon                  Rejs Wł-wo                3.   Jeszke Brunon                  176

4.   Boczyński Bernard          Połczyno                     4.   Niemiec Marian                162

5.   Drzeżdżon Henryk           Rejs Wł-wo                5.   Boczyński Bernard          134

6.   Koziróg Józef                   Rejs Wł-wo                6.   Żmuda Krzysztof             130 (5)

7.   Brylowski Stanisław        Pierwoszyno               7.   Białk Józef                       102 (6)

8.   Płomień Waldemar           Połczyno                     8.   Kunc Teodor                      92

9.   Białk Józef                       Strzelno                      9.   Płomień Waldemar             90

10. Goszczyński Ryszard       Połczyno Bis              10. Brylowski Stanisław          80 (5)

11. Kunc Teodor                    Rejs Wł-wo                11. Strzebrakowski Roman      78 (3)

12. Ginter Jerzy                      Puck                           12. Jaworski Krzysztof            72 (5)

13. Tkaczyk Jerzy                  Starzyno                     13. Odrowski Janusz                46 (6)

14. Odrowski Janusz              Puck                           14. Goszczyński Ryszard         44 (6)

15. Tkaczyk Jerzy                    44 (6)

16. Ginter Jerzy                        26 (2)

Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 23 stycznia (środa) 2013 roku

o godz. 16.00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności