KOMUNIKAT

         Z szóstego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii

                        OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2012/2013

 

Turniej przeprowadzony został dnia 9 stycznia 2013 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1957 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1956 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach z udziałem 30 zawodników.

WYNIKI VI TURNIEJU                                       KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA                                              GRUPA MŁODSZA

1.   Śliwiński Ryszard                        Rejs Wł-wo                1.   Śliwiński Ryszard                        164 pkt

2.   Tuszer Franciszek             Starzyno                     2.   Bekisz Marek                   160

3.   Bekisz Marek                   Żelistrzewo                 3.   Tuszer Franciszek             160

4.   Golla Alojzy                     Rejs Wł-wo                4.   Szymański Ryszard          148

5.   Szymański Ryszard          Rejs Wł-wo                5.   Golla Alojzy                     124 (5)

6.   Frank Mieczysław            Wierzchucino             6.   Dawidowski Eugeniusz     98

7.   Kaczmarek Mariusz         Władysławowo          7.   Kaczmarek Mariusz           92

8.   Dawidowski Eugeniusz   Starzyno                     8.   Jarmulewski Jerzy              86

9.   Szopa Alicja                     Strzelno                      9.   Frank Mieczysław              82 (4)

10. Wittbrodt Zbigniew         Rejs Wł-wo                10. Wittbrodt Zbigniew           76

11. Jarmulewski Jerzy            Mieroszyno                 11. Pipka Adam                       68

12. Licau Wojciech                Mieroszyno                 12. Szopa Alicja                       50 (4)

13. Pipka Adam                     Łętowice                    13. Licau Wojciech                  42 (4)

14. Żaczek Julian                   Strzelno                      14. Penkowski Zbigniew         32

15. Chabowski Andrzej         Kłanino                       15. Żaczek Julian                     14 (2)

16. Penkowski Zbigniew       Karw.Błota                 16. Bartkowski Jerzy               14 (5)

17. Bartkowski Jerzy             Karw.Błota                 17. Chęciński Robert               12 (3)

18. Rożek Andrzej                     8 (1)

18. Ratomski Lech                     8 (1)

20. Chabowski Andrzej             2 (1)

WYNIKI VI TURNIEJU                                       KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU

GRUPA STARSZA                                                GRUPA STARSZA

1.   Boczyński Bernard          Połczyno                     1.   Drzeżdżon Henryk           164 pkt

2.   Koziróg Józef                   Rejs Wł-wo                2.   Koziróg Józef                   156

3.   Jeszke Brunon                  Rejs Wł-wo                3.   Jeszke Brunon                  150

4.   Drzeżdżon Henryk           Rejs Wł-wo                4.   Niemiec Marian                134

5.   Niemiec Marian                Rejs Wł-wo                5.   Boczyński Bernard          110

6.   Kunc Teodor                    Rejs Wł-wo                6.   Żmuda Krzysztof             100 (4)

7.  Ginter Jerzy                       Puck                           7.   Białk Józef                         88 (5)

8.   Płomień Waldemar           Połczyno                     8.   Kunc Teodor                      82

9.   Jaworski Krzysztof          Rzucewo                    9.   Strzebrakowski Roman      78 (3)

10. Brylowski Stanisław        Pierwoszyno               10. Płomień Waldemar             74

11. Tkaczyk Jerzy                  Starzyno                     11. Jaworski Krzysztof            72 (5)

12. Odrowski Janusz              Puck                           12. Brylowski Stanisław          62 (4)

13. Goszczyński Ryszard       Połczyno Bis              13. Odrowski Janusz                42 (5)

14. Tkaczyk Jerzy                    38 (5)

15. Goszczyński Ryszard         32 (5)

16. Ginter Jerzy                        18 (1)

Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 16 stycznia (środa) 2013 roku

o godz. 16.00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności