KOMUNIKAT z trzeciej rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2021 rok

KOMUNIKAT z trzeciej rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2021 rok

17 grudnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził III rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowały 63 osoby (w tym 23 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka kobiet, mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej otrzymała pamiątkowe statuetki, puchary (drużynowo) oraz upominki rzeczowe, które wręczył Radny Gminy Puck – Józef Białk.  

foto galeria

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  III  TURNIEJU:                               

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość III r.
1 Koss Jan Urząd Gminy 146
2 Białk Krzysztof Strzelno 144
4 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 132
5 Dettlaff Mikołaj Strzelno 130
Potrykus Dariusz Strzelno 130
7 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 129
8 Labudda Tomasz Mieroszyno 128
Rohraff Adam Strzelno 128
Semmerling Krystian Darzlubie 128
11 Żaczek Julian Strzelno 127
12 Licau Wojciech Mieroszyno 126
13 Koss Łukasz Gnieżdżewo 124
Stodolny Jakub Strzelno 124
15 Potrykus Leon Połczyno 122
16 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 121
17 Ceszke Błażej Strzelno/UG 119
18 Dettlaff Maciej Łebcz 117
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 117
20 Kos Florian Łebcz 111
21 Grandicki Przemysław Łebcz 110
Groenwald Mikołaj Połczyno 110
23 Groenwald Dariusz Połczyno 109
24 Detlaf Roman Łebcz 107
25 Białk Józef Gnieżdżewo 103
26 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 99
Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 99
28 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 97
29 Ceszke Brunon Strzelno 96
30 Groenwald Jacek Połczyno 95
31 Grön Damian Łebcz 93
32 Szmidt Michał Połczyno 89
33 Brzozowski Marcin Mieroszyno 85
34 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 84
35 Stodolny Wiktor Strzelno 81
36 Labudda Michał Gnieżdżewo 77
37 Grygiel Wojciech Rekowo Górne 71
38 Korthals Bernard Połczyno 62
39 Grandicki Piotr Łebcz 36
40 Lilla Marek Rekowo górne 29

 

 

KLASYFIKACJA  KOBIET  III  TURNIEJU:

 

Msc. Nazwisko i imię miejscowość III r.
1 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 116
Koss Paulina Gnieżdżewo 116
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 113
Szopa Alicja Strzelno 113
5 Grön Joanna Łebcz 112
6 Zelewska Beata Darzlubie 95
7 Wrese Anna Połczyno 94
8 Dettlaff Maria Gnieżdżewo/UG 89
Thrun Bernadetta Urząd Gminy 89
10 Kirszling Monika Gnieżdżewo 88
11 Dettlaff Małgorzata Łebcz 87
Potrykus Agnieszka Połczyno 87
13 Włodarczyk Kinga Rekowo Górne 86
14 Dettlaff Monika Strzelno 84
Kos Wioletta Łebcz 84
16 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 83
17 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 82
18 Detlaf Iwona Łebcz 80
19 Marzejon Irena Rekowo Górne 79
20 Lesner Joanna Rekowo Górne 60
21 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo/UG 57
22 Kuchnowska Maria Urząd Gminy 53
23 Grygiel Gabriela Rekowo Górne 48

 

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  III  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

 

Msc. Miejscowość: III runda
1 Strzelno 729
2 Gnieżdżewo 706
3 Mieroszyno 701
4 Łebcz 644
5 Połczyno 617
6 Urząd Gminy Puck 443
7 Rekowo Górne 349
8 Darzlubie 223
9 Celbowo 57

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA MĘŻCZYZN:                           

 

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Białk Krzysztof Strzelno 143 139 144 426
2 Semmerling Krystian Darzlubie 147 147 128 422
3 Koss Jan Urząd Gminy 128 145 146 419
4 Potrykus Dariusz Strzelno 127 137 130 394
5 Stodolny Jakub Strzelno 118 138 124 380
6 Ceszke Błażej Strzelno/UG 126 133 119 378
7 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 122 133 121 376
8 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 132 127 117 376
9 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 129 114 132 375
10 Kos Florian Łebcz 128 130 111 369
11 Koss Łukasz Gnieżdżewo 118 125 124 367
12 Labudda Tomasz Mieroszyno 109 124 128 361
13 Żaczek Julian Strzelno 120 114 127 361
14 Rohraff Adam Strzelno 108 117 128 353
15 Dettlaff Mikołaj Strzelno 101 119 130 350
16 Grandicki Przemysław Łebcz 118 120 110 348
17 Ceszke Brunon Strzelno 114 137 96 347
18 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 110 107 129 346
19 Potrykus Leon Połczyno 105 102 122 329
20 Detlaf Roman Łebcz 112 105 107 324
21 Licau Wojciech Mieroszyno 103 94 126 323
22 Dettlaff Maciej Łebcz 76 121 117 314
23 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 86 123 99 308
24 Groenwald Mikołaj Połczyno 121 77 110 308
25 Brzozowski Marcin Mieroszyno 100 99 85 284
26 Rohda Michał Mechowo/UG 144 135 279
27 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 77 94 97 268
28 Szmidt Michał Połczyno 78 99 89 266
29 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134 129 263
30 Wolski Łukasz Rekowo Górne 129 127 256
31 Korthals Bernard Połczyno 85 109 62 256
32 Groenwald Dariusz Połczyno 113 109 222
33 Stodolny Wiktor Strzelno 53 86 81 220
34 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 68 67 84 219
35 Koss Mateusz Gnieżdżewo 82 118 200
36 Grön Damian Łebcz 107 93 200
37 Groenwald Jacek Połczyno 94 95 189
38 Grygiel Wojciech Rekowo Górne 58 58 71 187
39 Białk Patryk Gnieżdżewo 76 102 178
40 Radtke Henryk Werblinia 88 90 178
41 Radtke Krzysztof Werblinia 78 85 163
42 Lilla Marek Rekowo Górne 28 58 29 115
43 Białk Paweł Darzlubie 114 114
Lemke Dariusz Łebcz 114 114
45 Białk Józef Gnieżdżewo 103 103
46 Dopke Antoni Darzlubie 100 100
47 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 99 99
48 Groenwald Szymon Połczyno 79 79
49 Labudda Michał Gnieżdżewo 77 77
50 Krzyżon Leszek Mieroszyno 74 74
51 Zglenicki Piotr Rekowo Górne 52 52
52 Lesner Mateusz Rekowo Górne 51 51
53 Dibowski Dariusz Łebcz 46 46
54 Grandicki Piotr Łebcz 36 36

 

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA KOBIET:

 

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Szopa Alicja Strzelno 109 111 113 333
2 Wrese Anna Połczyno 103 116 94 313
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 86 110 113 309
4 Grön Joanna Łebcz 88 100 112 300
5 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 80 103 116 299
6 Koss Paulina Gnieżdżewo 87 87 116 290
7 Zelewska Beata Darzlubie 85 100 95 280
8 Dettlaff Małgorzata Łebcz 113 79 87 279
9 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 108 80 83 271
10 Dettlaff Monika Strzelno 83 103 84 270
11 Kos Wioletta Łebcz 83 94 84 261
12 Potrykus Agnieszka Połczyno 71 102 87 260
13 Detlaf Iwona Łebcz 88 72 80 240
14 Marzejon Irena Rekowo Górne 90 67 79 236
15 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 82 71 82 235
16 Kirszling Monika Gnieżdżewo 48 86 88 222
17 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo/UG 79 77 57 213
18 Lesner Joanna Rekowo Górne 59 79 60 198
19 Dettlaff Maria Gnieżdżewo/UG 53 39 89 181
20 Thrun Bernadetta Urząd Gminy 70 89 159
21 Grygiel Gabriela Rekowo Górne 58 46 48 152
22 Włodarczyk Kinga Rekowo Górne 54 86 140
23 Dettlaff Aleksandra Strzelno 102 102
24 Kuchnowska Maria Urząd Gminy 49 53 102
25 Miotk Oliwia Mieroszyno 66 66
26 Lilla Magdalena Rekowo Górne 62 62
27 Zglenicka Magdalena Rekowo Górne 57 57
28 Krzyżon Martyna Mieroszyno 32 32

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA :

 

Msc. Miejscowość: I r. II r. III r. Suma
1 Strzelno 708 765 729 2202
2 Gnieżdżewo 679 707 706 2092
3 Łebcz 673 670 644 1987
4 Mieroszyno 635 638 701 1974
5 Połczyno 564 641 617 1822
6 Urząd Gminy Puck 648 560 443 1651
7 Rekowo Górne 456 456 349 1261
8 Darzlubie 446 247 223 916
9 Werblinia 166 175 341
10 Mechowo 144 135 279
11 Celbowo 79 77 57 213