Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki zakończył 3 rundę Ligi Tenisa Ziemnego Ziemi Puckiej. Do końca rozgrywek pozostała jedna runda. Na prowadzeniu po 3 miesiącach rywalizacji utrzymał się Dariusz Potrykus ze Strzelna (ubiegłoroczny zwycięzca ligi), który o 16 pkt. wyprzedza Stanisława Poppel (Swarzewo). Kontakt z czołówką wciąż utrzymuję Tomasz Stenka z Pucka (332 pkt.). Termin rozegrania spotkań ostatniej rundy zaplanowany jest do 10 października.

WYNIKI III RUNDY:

PIERWSZA LIGA

Msc. Imię i nazwisko I II III IV V VI Pkt. Sety
2 Dariusz Potrykus XX 2:1

5:7;6:3;6:4

1:2

4:6;7:5;4:6

2:0

6:1; 6:1

2:0

6:4; 6:2

2:0

6:0; 6:2

4 9:3
1 Stanisław Poppel 1:2

7:5;3:6;4:6

XX 2:0

6:3; 6:3

2:0

6:2; 6:3

2:0

6:4; 6:4

2:0

6:2; 6:4

4 9:2
3 Tomasz Stenka 2:1

6:4;5:7;6:4

0:2

3:6; 3:6

XX 2:1

4:6;6:2;6:1

2:0

7:5; 6:4

2:0

6:2; 6:3

4 8:4
4 Julian Żaczek 0:2

1:6; 1:6

0:2

2:6; 3:6

1:2

6:4;2:6;1:6

XX 2:0

6:3; 6:1

2:0

6:0; 6:4

2 5:6
5 Dariusz Białk 0:2

4:6; 2:6

0:2

4:6; 4:6

0:2

5:7; 4:6

0:2

3:6; 1:6

XX 2:0

6:1; 6:3

1 2:8
6 Julia Czaja 0:2

0:6; 2:6

0:2

2:6; 4:6

0:2

2:6; 3:6

0:2

0:6; 4:6

0:2

1:6; 3:6

XX 0 0:10

DRUGA LIGA

Msc. Imię i nazwisko I II III IV V VI Pkt. Sety
1 Jacek Stachowicz XX 2:0

6:3; 6:1

2:0

6:1; 6:0

2:0

6:4;6:3

2:0

v.o

2:0

6:1; 6:0

5 10:0
3 Krzysztof Pałuba 0:2

3:6; 1:6

XX 1:2

6:0;4:6;5:7

2:0

6:3; 6:2

2:0

v.o

2:0

6:3; 6:1

3 7:4
2 Jacek Kupferschmidt 0:2

1:6; 0:6

2:1

0:6;6:4;7:5

XX 2:0

6:1; 6:0

2:0

v.o

2:0

6:4; 7:6

4 8:3
4 Błażej Ceszke 0:2

4:6;3:6

0:2

3:6; 2:6

0:2

1:6; 0: 6

XX 2:0

v.o

2:0

6:3; 6:3

2 4:6
5 Alicja Szopa 0:2

v.o

0:2

v.o

0:2

v.o

0:2

v.o

XX 2:0

6:2; 6:1

1 2:8
6 Wojciech Licau 0:2

1:6; 0:6

0:2

3:6; 1:6

0:2

4:6; 6:7

0:2

3:6; 3:6

0:2

2:6; 1:6

XX 0 0:10

TRZECIA LIGA

Msc. Imię i nazwisko I II III IV V Pkt. Sety
3 Adam Konkol XX 2:0

v.o

0:2

3:6; 2:6

1:2

5:7;6:2;4:6

0:2

v.o

1 3:6 (20:27 gemy)
5 Krzysztof Białk 0:2

v.o

XX 0:2

v.o

0:2

v.o

0:2

v.o

0 0:10
1 Karol Grabowski 2:0

6:3; 6:2

2:0

v.o

XX 2:0

6:3; 6:3

2:0

6:3; 6:3

4 8:0
2 Damian Derc 2:1

7:5;2:6;6:4

2:0

v.o

0:2

3:6; 3:6

XX 2:1

6:3;1:6;6:3

3 6:4
4 Wiesław Oberzig 0:2

v.o

2:0

v.o

0:2

3:6; 3:6

1:2

3:6;6:1;3:6

XX 1 3:6 (18:25 gemy)

 

 

Msc. Klasyfikacja Punktowa Ligi Pkt.
Imię i nazwisko
1 Dariusz Potrykus 361
2 Stanisław Poppel 345
3 Tomasz Stenka 332
4 Julian Żaczek 252
5 Jacek Stachowicz 237
6 Dariusz Białk 222
7 Krzysztof Pałuba 198
8 Julia Czaja 195
9 Jacek Kupferschmidt 194
10 Błażej Ceszke 153
11 Alicja Szopa 129
12 Adam Konkol 111
13 Krzysztof Białk 107
14 Karol Grabowski 106
15 Wojciech Licau 95
16 Damian Derc 77
17 Wiesław Oberzig 76
18 Mateusz Dettlaff 10
Categories: A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności