Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki zakończył 3 rundę Ligi Tenisa Ziemnego Ziemi Puckiej. Do końca rozgrywek pozostała jedna runda. Na prowadzeniu po 3 miesiącach rywalizacji utrzymał się Dariusz Potrykus ze Strzelna (ubiegłoroczny zwycięzca ligi), który o 16 pkt. wyprzedza Stanisława Poppel (Swarzewo). Kontakt z czołówką wciąż utrzymuję Tomasz Stenka z Pucka (332 pkt.). Termin rozegrania spotkań ostatniej rundy zaplanowany jest do 10 października.
WYNIKI III RUNDY:
PIERWSZA LIGA
Msc. | Imię i nazwisko | I | II | III | IV | V | VI | Pkt. | Sety |
2 | Dariusz Potrykus | XX | 2:1
5:7;6:3;6:4 |
1:2
4:6;7:5;4:6 |
2:0
6:1; 6:1 |
2:0
6:4; 6:2 |
2:0
6:0; 6:2 |
4 | 9:3 |
1 | Stanisław Poppel | 1:2
7:5;3:6;4:6 |
XX | 2:0
6:3; 6:3 |
2:0
6:2; 6:3 |
2:0
6:4; 6:4 |
2:0
6:2; 6:4 |
4 | 9:2 |
3 | Tomasz Stenka | 2:1
6:4;5:7;6:4 |
0:2
3:6; 3:6 |
XX | 2:1
4:6;6:2;6:1 |
2:0
7:5; 6:4 |
2:0
6:2; 6:3 |
4 | 8:4 |
4 | Julian Żaczek | 0:2
1:6; 1:6 |
0:2
2:6; 3:6 |
1:2
6:4;2:6;1:6 |
XX | 2:0
6:3; 6:1 |
2:0
6:0; 6:4 |
2 | 5:6 |
5 | Dariusz Białk | 0:2
4:6; 2:6 |
0:2
4:6; 4:6 |
0:2
5:7; 4:6 |
0:2
3:6; 1:6 |
XX | 2:0
6:1; 6:3 |
1 | 2:8 |
6 | Julia Czaja | 0:2
0:6; 2:6 |
0:2
2:6; 4:6 |
0:2
2:6; 3:6 |
0:2
0:6; 4:6 |
0:2
1:6; 3:6 |
XX | 0 | 0:10 |
DRUGA LIGA
Msc. | Imię i nazwisko | I | II | III | IV | V | VI | Pkt. | Sety |
1 | Jacek Stachowicz | XX | 2:0
6:3; 6:1 |
2:0
6:1; 6:0 |
2:0
6:4;6:3 |
2:0
v.o |
2:0
6:1; 6:0 |
5 | 10:0 |
3 | Krzysztof Pałuba | 0:2
3:6; 1:6 |
XX | 1:2
6:0;4:6;5:7 |
2:0
6:3; 6:2 |
2:0
v.o |
2:0
6:3; 6:1 |
3 | 7:4 |
2 | Jacek Kupferschmidt | 0:2
1:6; 0:6 |
2:1
0:6;6:4;7:5 |
XX | 2:0
6:1; 6:0 |
2:0
v.o |
2:0
6:4; 7:6 |
4 | 8:3 |
4 | Błażej Ceszke | 0:2
4:6;3:6 |
0:2
3:6; 2:6 |
0:2
1:6; 0: 6 |
XX | 2:0
v.o |
2:0
6:3; 6:3 |
2 | 4:6 |
5 | Alicja Szopa | 0:2
v.o |
0:2
v.o |
0:2
v.o |
0:2
v.o |
XX | 2:0
6:2; 6:1 |
1 | 2:8 |
6 | Wojciech Licau | 0:2
1:6; 0:6 |
0:2
3:6; 1:6 |
0:2
4:6; 6:7 |
0:2
3:6; 3:6 |
0:2
2:6; 1:6 |
XX | 0 | 0:10 |
TRZECIA LIGA
Msc. | Imię i nazwisko | I | II | III | IV | V | Pkt. | Sety |
3 | Adam Konkol | XX | 2:0
v.o |
0:2
3:6; 2:6 |
1:2
5:7;6:2;4:6 |
0:2
v.o |
1 | 3:6 (20:27 gemy) |
5 | Krzysztof Białk | 0:2
v.o |
XX | 0:2
v.o |
0:2
v.o |
0:2
v.o |
0 | 0:10 |
1 | Karol Grabowski | 2:0
6:3; 6:2 |
2:0
v.o |
XX | 2:0
6:3; 6:3 |
2:0
6:3; 6:3 |
4 | 8:0 |
2 | Damian Derc | 2:1
7:5;2:6;6:4 |
2:0
v.o |
0:2
3:6; 3:6 |
XX | 2:1
6:3;1:6;6:3 |
3 | 6:4 |
4 | Wiesław Oberzig | 0:2
v.o |
2:0
v.o |
0:2
3:6; 3:6 |
1:2
3:6;6:1;3:6 |
XX | 1 | 3:6 (18:25 gemy) |
Msc. | Klasyfikacja Punktowa Ligi | Pkt. |
Imię i nazwisko | ||
1 | Dariusz Potrykus | 361 |
2 | Stanisław Poppel | 345 |
3 | Tomasz Stenka | 332 |
4 | Julian Żaczek | 252 |
5 | Jacek Stachowicz | 237 |
6 | Dariusz Białk | 222 |
7 | Krzysztof Pałuba | 198 |
8 | Julia Czaja | 195 |
9 | Jacek Kupferschmidt | 194 |
10 | Błażej Ceszke | 153 |
11 | Alicja Szopa | 129 |
12 | Adam Konkol | 111 |
13 | Krzysztof Białk | 107 |
14 | Karol Grabowski | 106 |
15 | Wojciech Licau | 95 |
16 | Damian Derc | 77 |
17 | Wiesław Oberzig | 76 |
18 | Mateusz Dettlaff | 10 |