Mistrzostwa Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej zostały rozegrane 21 czerwca 2020 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.
Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali medale oraz upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Nagrody wręczał Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz Przewodniczący Rady Gminy – Adam Styn.
WYNIKI:
Bieg 100 m kobiet
I seria (pomiar wiatru + 1,8)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Duraj Dominika | 26.04.2005 | Połchowo | 13,00 |
2 | Kempa Kinga | 05.02.2005 | Mrzezino | 13,61 |
3 | Rathnau Magdalena | 11.12.2004 | Celbowo | 14,00 |
4 | Seniura Tatiana | 23.03.2004 | LKS Puck | 14,06 |
5 | Białowąs Magdalena | 28.02.2008 | Połczyno | 14,16 |
II seria (pomiar wiatru + 1,3)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Dettlaff Aleksandra | 09.02.1994 | Strzelno | 14,67 |
2 | Pacholska Sara | 28.07.2006 | Rekowo Górne | 14,75 |
3 | Selke Karolina | 22.03.2006 | Żelistrzewo | 15,36 |
4 | Ferra Alicja | 20.01.1982 | Strzelno | 18,21 |
5 | Piechnik Milena | 29.08.2011 | Gdańsk | 19,09 |
Bieg 200 m kobiet
I seria (pomiar wiatru + 0,2)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Duraj Dominika | 26.04.2005 | Połchowo | 26,72 |
2 | Seniura Tatiana | 05.02.2005 | Mrzezino | 29,29 |
3 | Rathnau Magdalena | 11.12.2004 | Celbowo | 29,98 |
II seria (pomiar wiatru + 1,6)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Białowąs Magdalena | 28.02.2008 | Połczyno | 30,75 |
2 | Dettlaff Aleksandra | 09.02.1994 | Strzelno | 32,51 |
3 | Bisewska Agata | 20.03.2009 | Strzelno | 35,05 |
4 | Sanocka-Silska Anna | 16.09.1982 | Żelistrzewo | 56,67 |
Bieg 800 m kobiet
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Pawlina Julia | 17.12.2001 | LKS Puck | 2:29,51 |
2 | Dettlaff Aleksandra | 09.02.1994 | Strzelno | 3:09,06 |
3 | Bisewska Agata | 20.03.2009 | Strzelno | 3:17,69 |
4 | Selke Karolina | 22.09.2006 | Żelistrzewo | 3:52,28 |
Skok w dal kobiet
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Duraj Dominika | 26.04.2005 | Połchowo | 4,76 |
2 | Czaja Olga | 08.06.2004 | Puck | 4,29 |
3 | Pacholska Sara | 28.07.2006 | Rekowo Górne | 4,28 |
4 | Selke Karolina | 22.09.2006 | Żelistrzewo | 4,22 |
5 | Kempa Kinga | 05.02.2005 | Mrzezino | 3,92 |
6 | Bisewska Aleksandra | 28.04.1980 | Strzelno | 3,66 |
7 | Ferra Alicja | 20.01.1982 | Strzelno | 2,72 |
Pchnięcie kulą kobiet (4)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Stromska Klaudia | 12.12.1984 | Mieroszyno | 9,58 |
2 | Rathnau Agnieszka | 23.01.1979 | Celbowo | 8,74 |
3 | Ptak Ryszarda | 13.01.1967 | Strzelno | 8,48 |
4 | Kempa Emilia | 20.03.1988 | Strzelno | 7,34 |
5 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 6,76 |
6 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 6,75 |
7 | Ferra Alicja | 20.01.1982 | Strzelno | 5,48 |
Rzut oszczepem kobiet (600 g)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Czaja Julia | 02.10.2001 | LKS Puck | 23,59 |
2 | Rathnau Agnieszka | 23.01.1979 | Celbowo | 23,41 |
3 | Ptak Ryszarda | 13.01.1967 | Strzelno | 22,12 |
4 | Czaja Joanna | 21.12.1971 | Połczyno | 21,95 |
5 | Sanocka-Silska Anna | 16.09.1982 | Żelistrzewo | 19,10 |
6 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 19,05 |
7 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 16,33 |
8 | Kempa Emilia | 20.03.1988 | Strzelno | 15,35 |
Rzut dyskiem kobiet (1)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Ptak Ryszarda | 13.01.1967 | Strzelno | 28,26 |
2 | Stromska Klaudia | 12.12.1984 | Mieroszyno | 28,05 |
3 | Rathnau Agnieszka | 23.01.1979 | Celbowo | 26,40 |
4 | Thun Izabela | 03.05.05 | LKS Puck | 24,70 |
5 | Renusz Irena | 26.11.1956 | Mieroszyno | 22,35 |
6 | Kempa Emilia | 20.03.1988 | Strzelno | 16,98 |
7 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 15,67 |
8 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 13,46 |
Skok wzwyż kobiet
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Czaja Olga | 08.06.2004 | LKS Puck | 155 |
2 | Czaja Julia | 02.10.2001 | LKS Puck | 140 |
3 | Czaja Joanna | 21.12.1971 | Połczyno | 135 |
4 | Bisewska Aleksandra | 28.04.1980 | Strzelno | 115 |
5 | Żaczek Karolina | 05.02.2007 | Strzelno | 110 |
6 | Sanocka-Silska Anna | 16.09.1982 | Żelistrzewo | 90 |
Bieg 100 m mężczyzn
I seria (pomiar wiatru + 2,0)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Kreft Szymon | 29.01.2000 | Łętowice | 11,05 |
2 | Mostowiak Wiktor | 11.06.1997 | LKS Puck | 11,22 |
3 | Oss Mateusz | 15.08.2001 | Połczyno | 11,30 |
4 | Wesserling Cezary | 28.03.2004 | LKS Puck | 11,55 |
5 | Hewelt Mikołaj | 17.01.2002 | LKS Puck | 12,12 |
II seria (pomiar wiatru + 2,0)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Marczyński Piotr | 15.06.2002 | Błądzikowo | 12,14 |
2 | Piechnik Mateusz | 28.03.1984 | Gdańsk | 12,18 |
3 | Ferra Daniel | 21.03.2002 | Strzelno | 12,50 |
4 | Dettlaff Łukasz | 11.05.1995 | Strzelno | 12,63 |
5 | Cejnowa Janusz | 13.01.1996 | Połczyno | 13,02 |
III seria (pomiar wiatru + 1,0)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Styn Tomasz | 20.07.2007 | Żelistrzewo | 14,42 |
2 | Mudlaff Oskar | 17.04.2009 | Strzelno | 16,04 |
3 | Silski Patryk | 22.03.2010 | Żelistrzewo | 18,29 |
4 | Dettlaff Adam | 07.01.2011 | Żelistrzewo | 18,89 |
Bieg 200 m mężczyzn
I seria (pomiar wiatru + 1,4)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Kreft Szymon | 29.01.2000 | Łętowice | 22,41 |
2 | Oss Mateusz | 15.08.2001 | Połczyno | 22,89 |
3 | Mostowiak Wiktor | 11.06.1997 | LKS Puck | 23,11 |
4 | Hewelt Mikołaj | 17.01.2002 | LKS Puck | 23,77 |
II seria (pomiar wiatru + 1,2)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Piechnik Mateusz | 28.03.1984 | Gdańsk | 24,74 |
2 | Krzysztofik Dariusz | 22.12.1995 | Połchowo | 25,43 |
3 | Chyła Grzegorz | 25.01.2001 | Strzelno | 27,29 |
4 | Dettlaff Łukasz | 11.05.1995 | Strzelno | 28,70 |
5 | Stromski Krzysztof | 28.03.2003 | Strzelno | 29,24 |
III seria (pomiar wiatru + 1,3)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Styn Tomasz | 20.07.2007 | Żelistrzewo | 31,69 |
2 | Mudlaff Oskar | 17.04.2009 | Strzelno | 39,62 |
3 | Silski Patryk | 22.03.2010 | Żelistrzewo | 45,16 |
4 | Dettlaff Adam | 07.01.2011 | Żelistrzewo | 48,08 |
Bieg 400 m mężczyzn
I seria (pomiar wiatru + 2,0)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Liedtke Bartosz | 14.03.1999 | LKS Puck | 53,78 |
2 | Żalikowski Szymon | 06.03.2004 | LKS Puck | 55,97 |
3 | Marczyński Piotr | 15.06.2002 | Błądzikowo | 57,35 |
4 | Groenwald Mikołaj | 20.08.2003 | Połczyno | 57,96 |
5 | Kołowszyński Ksawery | 16.02.2004 | Żelistrzewo | 61,55 |
6 | Chyła Grzegorz | 25.01.2001 | Strzelno | 63,54 |
7 | Szweda Tomasz | 16.09.1998 | Strzelno | 69,04 |
Bieg 1000 m mężczyzn
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Zaliński Dawid | 02.04.2003 | Błądzikowo | 2:41,46 |
2 | Jaskułka Antoni | 17.08.2006 | Swarzewo | 2:52,21 |
3 | Witbrodt Jacek | 29.01.2004 | Puck | 2:56,12 |
4 | Mollin Bartłomiej | 25.05.1978 | Strzelno | 2:59,35 |
5 | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 3:08,69 |
6 | Parchem Artur | 17.12.1997 | Strzelno | 3:18,68 |
7 | Tański Paweł | 24.05.2008 | Puck | 3:21,28 |
8 | Ławniczak Artur | 27.05.2005 | Połczyno | 4:01,80 |
9 | Selke Wojciech | 18.04.1972 | Żelistrzewo | 4:41,69 |
Skok w dal mężczyzn
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Kołowszyński Ksawery | 16.02.2004 | Żelistrzewo | 5,76 |
2 | Dettlaff Łukasz | 11.05.1995 | Strzelno | 5,74 |
3 | Krzysztofik Dariusz | 22.12.1995 | Połchowo | 5,70 |
4 | Jaskułka Artur | 14.12.2000 | Swarzewo | 5,40 |
5 | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 5,00 |
6 | Cejnowa Janusz | 13.01.1996 | Połczyno | 4,90 |
7 | Klahs Artur | 23.01.1995 | Puck | 4,83 |
8 | Marzejon Kacper | 15.07.2003 | Strzelno | 4,78 |
9 | Stromski Krzysztof | 28.03.2003 | Strzelno | 4,17 |
10 | Stodolny Filip | 23.10.2005 | Strzelno | 3,80 |
Pchnięcie kulą mężczyzn (7)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Kownatke Rafał | 24.03.1985 | LKS Puck | 16,48 |
2 | Mielke Sebastian | 05.02.1987 | LKS Puck | 13,92 |
3 | Grzenkowicz Grzegorz | 03.03.1981 | Żelistrzewo | 12,98 |
4 | Helman Mateusz | 22.07.2004 | Łebcz | 11,07 |
5 | Stromski Piotr | 08.10.1984 | Mieroszyno | 10,40 |
6 | Dettlaff Szymon | 28.10.1987 | Żelistrzewo | 9,59 |
7 | Hapka Paweł | 02.06.1994 | Strzelno | 7,95 |
8 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 7,89 |
9 | Ferra Przemysław | 01.09.2004 | Strzelno | 7,20 |
PK | Stankiewicz Juliusz | 28.06.2006 | Połchowo | 8,62 (5 kg) |
PK | Kobierzyński Mikołaj | 15.09.2005 | Mała Piaśnica | 8,49 (5 kg) |
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Zelewski Sebastian | 1988 | Połczyno | 43,58 |
2 | Stromski Piotr | 08.10.1984 | Mieroszyno | 38,81 |
3 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 30,57 |
4 | Parchem Artur | 17.12.1997 | Strzelno | 30,30 |
5 | Groenwald Mikołaj | 20.08.2003 | Połczyno | 30,22 |
6 | Hapka Paweł | 02.06.1994 | Strzelno | 28,47 |
7 | Grandicki Przemysław | 03.01.1979 | Łebcz | 27,62 |
8 | Selke Wojciech | 18.04.1972 | Żelistrzewo | 27,60 |
9 | Dettlaff Szymon | 28.10.1983 | Żelistrzewo | 26,18 |
10 | Białk Krzysztof | 22.07.1992 | Strzelno | 23,76 |
11 | Ferra Przemysław | 01.09.2004 | Strzelno | 13,00 |
Rzut dyskiem mężczyzn (2)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Skwiercz Mateusz | 18.02.1994 | Mechowo | 41,29 |
2 | Kownatke Rafał | 24.03.1985 | LKS Puck | 40,61 |
3 | Mielke Sebastian | 05.02.1987 | LKS Puck | 36,91 |
4 | Helman Mateusz | 22.07.2004 | Łebcz | 34,78 |
5 | Grzenkowicz Grzegorz | 03.03.1981 | Żelistrzewo | 33,67 |
6 | Stromski Piotr | 08.10.1984 | Mieroszyno | 29,30 |
7 | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 23,80 |
8 | Białk Krzysztof | 22.07.1992 | Strzelno | 23,54 |
9 | Hapka Paweł | 02.06.1994 | Strzelno | 22,22 |
10 | Dettlaff Szymon | 28.10.1987 | Żelistrzewo | 20,69 |
PK | Kobierzyński Mikołaj | 15.09.2005 | Mała Piaśnica | 34,21 (1 kg) |
PK | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 32,17 |
PK | Stankiewicz Juliusz | 28.06.2006 | Połchowo | 28,36 |
Rzut młotem mężczyzn (7)
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Kownatke Rafał | 24.03.1985 | LKS Puck | 42,35 |
2 | Miłosz Adam | 08.11.1972 | Połczyno | 38,61 |
3 | Mielke Sebastian | 05.02.1987 | LKS Puck | 37,35 |
4 | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 33,95 |
5 | Groenwald Fabian | 24.04.1980 | Połczyno | 29,53 |
6 | Ceszke Błażej | 17.09.1989 | Strzelno | 27,41 |
7 | Czylkowski Kamil | 17.11.1998 | Strzelno | 26,51 |
8 | Ceszke Brunon | 26.03.1954 | Strzelno | 25,60 |
9 | Helman Mateusz | 22.07.2004 | Łebcz | 25,50 |
10 | Korthals Bernard | 07.11.1965 | Połczyno | 22,55 |
11 | Grandicki Przemysław | 03.01.1979 | Łebcz | 16,05 |
PK | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 46,85 (5 kg) |
PK | Ceszke Brunon | 26.03.1954 | Strzelno | 36,18 (5 kg) |
Skok wzwyż mężczyzn
Msc. | Nazwisko i imię: | Data ur. | Miejscowość | Wynik: |
1 | Jaskułka Artur | 14.12.2000 | Swarzewo | 160 |
2 | Kołowszyński Ksawery | 16.02.2004 | Żelistrzewo | 160 |
3 | Szweda Tomasz | 16.09.1998 | Strzelno | 150 |
4 | Grandicki Przemysław | 03.01.1979 | Łebcz | 125 |
5 | Groenwald Mikołaj | 20.08.2003 | Połczyno | 125 |
6 | Białk Krzysztof | 22.07.1992 | Strzelno | 120 |
Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)
Msc. | Nazwa drużyny | Wynik: |
1 | LKS Puck | 51,24 |
2 | Strzelno | 59,55 |
3 | Żelistrzewo | 63,21 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MISTRZOSTW
Msc. | Nazwa drużyny: | Punkty |
1 | STRZELNO | 198 |
2 | ŻELISTRZEWO | 121 |
3 | POŁCZYNO | 107 |
4 | MIEROSZYNO | 39 |
5 | ŁEBCZ | 37 |
6 | POŁCHOWO | 36 |
7 | BŁĄDZIKOWO | 34 |
8 | CELBOWO | 29 |
9 | SWARZEWO | 21 |
10 | REKOWO GÓRNE | 10 |
11 | MECHOWO | 9 |
12 | OSŁONINO | 9 |
Sędzia Główny zawodów:
Henryk Fiedorowicz