25 czerwca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Finałową rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnych miejscowości. Czołowa szóstka w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej otrzymała pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe. Nagrody wręczył Radny Gminy Puck – Józef Białk.

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  III  TURNIEJU:                               

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość III Runda
1 Koss Jan Urząd Gminy 161
2 Semmerling Krystian Darzlubie 146
3 Rohda Michał Mechowo/UG 141
Żaczek Julian Strzelno 141
5 Potrykus Dariusz Strzelno 139
6 Ceszke Błażej Strzelno/UG 132
Ceszke Brunon Strzelno/UG 132
8 Brzozowski Marcin Mieroszyno 131
9 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 131
10 Białk Krzysztof Strzelno 129
11 Bojke Andrzej Żelistrzewo 122
Grandicki Przemysław Łebcz 122
Stromski Piotr Mieroszyno 122
14 Koss Łukasz Gnieżdżewo 120
15 Dettlaff Maciej Łebcz 119
16 Grön Damian Łebcz 117
Miotk Adam Darzlubie 117
18 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 115
19 Dettlaff Mikołaj Strzelno 112
20 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 110
Detlaf Roman Łebcz 110
22 Muttke Arkadiusz Mechowo 106
23 Konkol Adam Żelistrzewo 103
24 Czerwiński Artur Darzlubie 99
25 Dusza Michał Łebcz 97
26 Pioch Krystian Osłonino 96
27 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 94
28 Białk Patryk Gnieżdżewo 88
29 Darznik Leszek Domatówko 84
30 Korthals Bernard Połczyno 83
Rohda Maciej Mechowo 83
32 Albecki Zenon Domatówko 82
Białk Paweł Darzlubie 82
34 Selke Wojciech Żelistrzewo 80
35 Szymański Józef Domatówko 44

KLASYFIKACJA  KOBIET  III  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość III runda
1 Białk Dominika Strzelno/UG 124
2 Szopa Alicja Strzelno 123
3 Kulas Magdalena Darzlubie 120
4 Zelewska Beata Darzlubie 118
5 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 117
6 Dettlaff Iwona Łebcz 115
7 Wrese Anna Połczyno 113
8 Kos Wioletta Łebcz 109
9 Muttke Krystyna Mechowo 108
10 Stencel Alicja Mieroszyno 107
11 Groenwald Eliza Połczyno 102
12 Szymańska Agnieszka Domatówko 97
13 Gusta Joanna Żelistrzewo 96
14 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 95
15 Dettlaff Małgorzata Łebcz 94
Dettlaff Monika Strzelno 94
17 Grön Joanna Łebcz 91
18 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 89
19 Groenwald Marzena Połczyno 87
20 Janusz Magdalena Mechowo 86
21 Szymańska Barbara Domatówko 76
22 Macholl Agata Osłonino 75
Rąpca Bernadeta Darzlubie/UG 75
Sikora Renata Urząd Gminy 75
25 Janusz Oliwia Mechowo 72
26 Macholl Katarzyna Osłonino 67
27 Stromska Klaudia Mieroszyno 65
28 Albecka Justyna Domatówko 62
29 Krzebietke Sandra Osłonino 57
30 Karsznia Aleksandra Osłonino 44

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  III  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: III runda
1 Strzelno 791
2 Urząd Gminy Puck 765
3 Łebcz 692
4 Darzlubie 682
5 Gnieżdżewo 551
6 Mechowo 524
7 Żelistrzewo 511
8 Mieroszyno 425
9 Domatówko 382
10 Połczyno 298
11 Osłonino 238
12 Błądzikowo 94

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO III TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Rohda Michał Mechowo/UG 150 138 141 429
2 Koss Jan Urząd Gminy 131 127 161 419
3 Potrykus Dariusz Strzelno 144 131 139 414
4 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132 142 131 405
5 Semmerling Krystian Darzlubie 117 136 146 399
6 Białk Krzysztof Strzelno 133 130 129 392
7 Koss Łukasz Gnieżdżewo 139 125 120 384
8 Ceszke Brunon Strzelno/UG 130 121 132 383
9 Ceszke Błażej Strzelno/UG 113 135 132 380
10 Żaczek Julian Strzelno 113 123 141 377
11 Grandicki Przemysław Łebcz 121 129 122 372
12 Bojke Andrzej Żelistrzewo 126 117 122 365
13 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 119 125 115 359
14 Muttke Arkadiusz Mechowo 119 126 106 351
15 Białk Paweł Darzlubie 122 132 82 336
16 Miotk Adam Darzlubie 124 91 117 332
17 Dettlaff Maciej Łebcz 99 109 119 327
18 Grön Damian Łebcz 111 99 117 327
19 Detlaf Roman Łebcz 93 115 110 318
20 Stromski Piotr Mieroszyno 99 89 122 310
21 Dettlaff Mikołaj Strzelno 106 89 112 307
22 Białk Patryk Gnieżdżewo 115 95 88 298
23 Rohda Maciej Mechowo 88 121 83 292
24 Korthals Bernard Połczyno 82 114 83 279
25 Selke Wojciech Żelistrzewo 93 103 80 276
26 Zielke Paweł Mieroszyno 133 125 258
27 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 139 116 255
28 Groenwald Szymon Połczyno 130 121 251
29 Potrykus Leon Połczyno 111 120 231
30 Kos Florian Łebcz 104 124 228
Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 104 124 228
32 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 103 122 225
33 Dopke Antoni Darzlubie 114 108 222
34 Lemke Dariusz Łebcz 113 109 222
35 Brzozowski Marcin Mieroszyno 90 131 221
36 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 113 107 220
37 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 119 100 219
38 Rohraff Adam Strzelno 113 105 218
39 Albecki Zenon Domatówko 66 69 82 217
40 Okoń Dariusz Domatówko 106 104 210
Tkaczyk Jerzy Starzyno 106 104 210
42 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 111 98 209
43 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 115 85 200
44 Radtke Krzysztof Werblinia 88 108 196
45 Kolenda Adrian Łebcz 96 100 196
46 Miłosz Michał Mechowo 84 104 188
47 Groenwald Mikołaj Połczyno 89 99 188
48 Wielewicki Sławomir Starzyno 88 98 186
49 Koss Mateusz Gnieżdżewo 111 74 185
50 Licau Wojciech Mieroszyno 85 98 183
51 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 72 110 182
52 Kuchnowski Karol Werblinia 78 104 182
53 Pioch Krystian Osłonino 85 96 181
54 Karsznia Krzysztof Żelistrzewo 96 77 173
55 Golla Piotr Łebcz 74 98 172
56 Redlin Marek Swarzewo 90 77 167
57 Gusta Sławomir Żelistrzewo 66 95 161
58 Wrona Wojciech Urząd Gminy 74 87 161
59 Szymański Józef Domatówko 56 56 44 156
60 Budnik Piotr Błądzikowo 58 84 142
61 Dominik Sylwester Mechowo 74 60 134
62 Kohnke Ryszard Swarzewo 112 112
Kupferschmidt Jacek Swarzewo 112 112
Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 112 112
65 Totzke Krzysztof Strzelno 109 109
66 Rathnau Radosław Żelistrzewo 108 108
67 Konkol Adam Żelistrzewo 103 103
68 Czerwiński Artur Darzlubie 99 99
69 Dusza Michał Łebcz 97 97
70 Radtke Henryk Werblinia 95 95
71 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 94 94
72 Kuchnowski Dominik Werblinia 52 40 92
73 Szefka Jan Połchowo 90 90
74 Darznik Leszek Domatówko 84 84
75 Szulc Mariusz Połchowo 78 78
76 Bizewski Karol Werblinia 75 75
Bystram Przemysław Darzlubie 75 75
78 Ostrowski Łukasz Mechowo 72 72
79 Sokołowski Krzysztof Werblinia 71 71
80 Dettlaff Kajetan Swarzewo 67 67
Mach Mariusz Werblinia 67 67
82 Golla Nikodem Werblinia 57 57
83 Szymański Krystian Domatówko 56 56
84 Płomień Waldemar Błądzikowo 55 55
85 Patok Tadeusz Swarzewo 41 41
86 Krzyżański Tomasz Błądzikowo 22 22

 KLASYFIKACJA KOBIET PO III TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Kulas Magdalena Darzlubie 121 126 120 367
2 Szopa Alicja Strzelno 101 122 123 346
3 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 122 107 117 346
4 Kos Wioletta Łebcz 117 117 109 343
5 Zelewska Beata Darzlubie 106 101 118 325
6 Stencel Alicja Mieroszyno 102 106 107 315
7 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 114 105 89 308
8 Białk Dominika Strzelno/UG 94 89 124 307
9 Dettlaff Monika Strzelno 98 108 94 300
10 Dettlaff Małgorzata Łebcz 103 100 94 297
11 Sikora Renata Urząd Gminy 123 97 75 295
12 Wrese Anna Połczyno 97 85 113 295
13 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 112 88 95 295
14 Groenwald Marzena Połczyno 104 97 87 288
15 Muttke Krystyna Mechowo 76 95 108 279
16 Grön Joanna Łebcz 109 73 91 273
17 Groenwald Eliza Połczyno 95 75 102 272
18 Szymańska Agnieszka Domatówko 88 82 97 267
19 Dettlaff Iwona Łebcz 84 63 115 262
20 Stromska Klaudia Mieroszyno 74 77 65 216
21 Szymańska Barbara Domatówko 64 60 76 200
22 Janusz Oliwia Mechowo 48 68 72 188
23 Potrykus Agnieszka Połczyno 93 94 187
24 Albecka Justyna Domatówko 84 40 62 186
25 Janusz Magdalena Mechowo 95 86 181
26 Gusta Joanna Żelistrzewo 83 96 179
27 Krzebietke Sandra Osłonino 42 78 57 177
28 Rąpca Bernadeta Darzlubie/UG 48 51 75 174
29 Macholl Katarzyna Osłonino 50 55 67 172
30 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 89 72 161
34 Karsznia Aleksandra Osłonino 65 50 44 159
35 Kirszling Monika Gnieżdżewo 81 75 156
36 Selke Edyta Żelistrzewo 77 75 152
37 Białk Alicja Darzlubie 68 83 151
38 Macholl Agata Osłonino 73 75 148
39 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 67 76 143
40 Ciskowska Magdalena Urząd Gminy 76 66 142
41 Patok Beata Swarzewo 65 76 141
42 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 62 75 137
43 Żemojtel-Dettlaff Dominika Swarzewo 60 46 106
44 Worek Joanna Swarzewo 51 50 101
45 Dominik Iwona Mechowo 44 47 91
46 Rohda Krystyna Mechowo 69 69
47 Mach Agnieszka Werblinia 61 61
48 Magrian Sandra Żelistrzewo 58 58
49 Sanocka-Śilska Anna Żelistrzewo 53 53
50 Darznik Ilona Domatówko 44 44
51 Kuchnowska Klaudia Werblinia 26 13 39
52 Szulc Barbara Połchowo 25 25
53 Pioch Patrycja Osłonino 44 67 11

 KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO III TURNIEJU:

Msc. Miejscowość: I runda II runda III runda Suma
1 Strzelno 719 749 791 2259
2 Urząd Gminy Puck 747 711 765 2223
3 Darzlubie 704 694 682 2080
4 Łebcz 675 694 692 2061
5 Gnieżdżewo 765 719 551 2035
6 Mechowo 612 653 524 1789
7 Mieroszyno 647 611 425 1683
8 Żelistrzewo 602 525 511 1638
9 Połczyno 613 645 298 1556
10 Domatówko 456 371 382 1209
11 Swarzewo 437 530 967
12 Werblinia 373 377 750
13 Osłonino 115 236 238 589
14 Błądzikowo 120 236 94 450
15 Starzyno 194 202 396
16 Połchowo 193 193

GALERIA ZDJĘĆ:

Categories: BANER, OKSIT, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności