14 lipca 2019 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XIII Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało 127 osób (w tym 56 kobiet) z 13 miejscowości. Poza konkurencją wystartowali także weterani reprezentujący miejscowości z różnych terenów Polski uzyskując bardzo wartościowe wyniki. Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (12.07.2019 r.)
Zawody weteranów są okazją do wspomnień z lat młodości, integrują pokolenia, kreują więzi międzyludzkie, wzmacniają patriotyzm lokalny a przede wszystkim popularyzują ruch na świeżym powietrzu tak niezbędny dla zdrowia człowieka. Zawodnicy za miejsca od I do III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale, koszulki oraz książki pt. „70 lat kultury fizycznej i sportu na terenie północnych Kaszub” aut. Waldemara Płomienia. Dodatkowo nagrodzono 6 najwartościowszych wyników punktowych (po trzy w kategorii kobiet i mężczyzn) oraz najstarszego (Norbert Koreike) i najstarszą (Zofię Jeszke) uczestniczkę imprezy voucherami ufundowanymi przez Wiktora Olijewskiego na korzystanie z zabiegów akupunktury. Wszystkie nagrody wręczyli: Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk, sędzia główny zawodów Henryk Fiedorowicz oraz Wacław Krankowski – Prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Ponadto po zakończeniu zawodów wśród wszystkich uczestników zawodów wylosowano 30 nagród w loterii fantowej. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno.
Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.
WYNIKI:
Bieg 60 m kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 9,78 | 659 | K-40 |
2 | Bemke Danuta | 28.03.1948 | Żelistrzewo | 12,59 | 657 | K-70 |
3 | Nowakowska Małgorzata | 21.02.1972 | Gnieżdżewo | 10,67 | 562 | K-45 |
4 | Kreft Joanna | 26.05.1981 | Werblinia | 10,12 | 519 | K-35 |
5 | Derc Agnieszka | 18.06.1974 | Połczyno | 10,97 | 510 | K-45 |
6 | Hincke Marzena | 13.05.1983 | Gnieżdżewo | 10,37 | 473 | K-35 |
7 | Białk Dominika | 24.06.1980 | Strzelno | 10,40 | 467 | K-35 |
8 | Witkowska Wioletta | 08.03.1974 | Mieroszyno | 11,43 | 434 | K-45 |
9 | Warnke Beata | 01.08.1978 | Łebcz | 11,15 | 409 | K-40 |
10 | Karczewska-Strójwąs Wioletta | 03.08.1975 | Mieroszyno | 11,18 | 404 | K-40 |
11 | Korth Teresa | 25.07.1975 | Połczyno | 11,20 | 403 | K-40 |
12 | Okrój Gabriela | 20.10.1962 | Domatówko | 12,78 | 372 | K-55 |
13 | Zielke Karolina | 28.071985 | Strzelno | 10,97 | 342 | K-30 |
14 | Patok Ewa | 06.03.1977 | Rekowo Górne | 12,0 | 285 | K-40 |
15 | Zielke Teresa | 05.10.1974 | Mieroszyno | 12,09 | 273 | K-40 |
16 | Ławniczak Justyna | 17.06.1984 | Połczyno | 11,68 | 269 | K-35 |
17 | Samel Anna | 18.03.1957 | St. Dwór | 14,90 | 193 | K-60 |
18 | Koreike Waleria | 02.05.1948 | St. Dwór | 16,96 | 149 | K-70 |
19 | Pionke-Willner Bożena | 13.09.1964 | Domatówko | 14,29 | 144 | K-50 |
20 | Dodot Magdalena | 18.07.1980 | Łebcz | 14,28 | 32 | K-35 |
21 | Mudlaff Jadwiga | 17.04.1948 | Połczyno | 20,14 | 6 | K-70 |
22 | Mudlaff Dorota | 29.05.1986 | Rekowo Górne | 14,93 | 3 | K-30 |
Bieg 60 m mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Groenwald Jacek | 04.10.1973 | Połczyno | 8,28 | 670 | M-45 |
2 | Licau Wojciech | 19.11.1963 | Mieroszyno | 8,88 | 658 | M-55 |
3 | Molin Bartłomiej | 25.05.1978 | Strzelno | 8,11 | 631 | M-40 |
4 | Matejewski Piotr | 04.08.1966 | Połczyno | 8,75 | 604 | M-50 |
5 | Migowski Łukasz | 28.01.1978 | Połczyno | 8,30 | 563 | M-40 |
6 | Willner Waldemar | 03.11.1964 | Domatówko | 9,21 | 458 | M-50 |
7 | Selewski Przemysław | 08.01.1984 | Połczyno | 8,36 | 451 | M-35 |
8 | Groenwald Dariusz | 19.04.1971 | Połczyno | 9,08 | 407 | M-45 |
9 | Żaczek Mariusz | 12.07.1980 | Strzelno | 8,62 | 370 | M-35 |
10 | Selke Wojciech | 18.04.1972 | Żelistrzewo | 9,28 | 352 | M-45 |
11 | Potrykus Lucjan | 13.12.1952 | Połczyno | 10,69 | 344 | M-65 |
12 | Klein Krystian | 17.04.1980 | St. Dwór | 8,73 | 338 | M-35 |
13 | Dettlaff Szymon | 28.10.1983 | Żelistrzewo | 8,78 | 324 | M-35 |
14 | Kepke Michał | 07.03.1979 | Mieroszyno | 9,35 | 256 | M-40 |
15 | Brzozowski Ryszard | 11.11.1965 | Połczyno | 10,10 | 231 | M-50 |
16 | Dettlaff Sławomir | 04.04.1972 | Połczyno | 9,77 | 231 | M-45 |
17 | Żaczek Krzysztof | 28.04.1982 | Strzelno | 9,19 | 222 | M-35 |
18 | Żaczek Julian | 09.10.1960 | Strzelno | 10,71 | 180 | M-55 |
19 | Bradtke Waldemar | 09.11.1978 | St. Dwór | 9,78 | 164 | M-40 |
20 | Lademann Maciej | 16.01.1975 | Darzlubie | 9,85 | 151 | M-40 |
21 | Selke Stanisław | 06.10.1952 | St. Dwór | 11,80 | 134 | M-65 |
22 | Szymański Krystian | 07.03.1981 | Domatówko | 9,62 | 134 | M-35 |
23 | Bojke Leszek | 23.04.1983 | Domatówko | 10,08 | 65 | M-35 |
24 | Zelewski Tadeusz | 17.04.1949 | Połczyno | 13,38 | 29 | M-70 |
25 | Patok Wiesław | 03.09.1972 | Rekowo Górne | 12,24 | 0 | M-45 |
26 | Włodarczyk Robert | 07.02.1967 | Rekowo Górne | 17,39 | 0 | M-50 |
Bieg 400 m kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 1:26,3 | 389 | K-40 |
2 | Hincke Marzena | 13.05.1983 | Gnieżdżewo | 1:25,3 | 349 | K-35 |
3 | Kreft Joanna | 26.05.1981 | Werblinia | 1:28,1 | 301 | K-35 |
4 | Białk Dominika | 24.06.1980 | Strzelno | 1:28,4 | 296 | K-35 |
5 | Okrój Gabriela | 20.10.1962 | Domatówko | 1:44,5 | 292 | K-55 |
6 | Ławniczak Justyna | 17.06.1984 | Połczyno | 1:30,5 | 262 | K-35 |
7 | Witkowska Wioletta | 08.03.1974 | Mieroszyno | 1:47,6 | 140 | K-45 |
8 | Zielke Teresa | 05.10.1974 | Mieroszyno | 1:53,9 | 49 | K-45 |
9 | Mudlaff Dorota | 29.05.1986 | Rekowo Górne | 1:47,1 | 40 | K-30 |
10 | Zielke Karolina | 28.07.1985 | Strzelno | 1:49,1 | 29 | K-30 |
11 | Dettlaff Anita | 05.09.1980 | Rekowo Górne | 2:06,4 | 0 | K-35 |
Bieg 800 m mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Molin Bartłomiej | 25.05.1978 | Strzelno | 2:19,4 | 529 | M-40 |
2 | Groenwald Jacek | 04.10.1973 | Połczyno | 2:29,9 | 437 | M-45 |
3 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 2:44,2 | 408 | M-55 |
4 | Dettlaff Sławomir | 04.04.1972 | Połczyno | 2:47,1 | 200 | M-45 |
5 | Willner Waldemar | 03.11.1964 | Domatówko | 2:59,7 | 140 | M-50 |
6 | Kepke Michał | 07.03.1979 | Mieroszyno | 2:56,4 | 63 | M-40 |
7 | Żaczek Mariusz | 12.07.1980 | Strzelno | 2:58,6 | 20 | M-35 |
8 | Migowski Łukasz | 28.01.1978 | Połczyno | 3:07,4 | 12 | M-40 |
9 | Lademann Maciej | 16.01.1975 | Darzlubie | 3:09,1 | 7 | M-40 |
10 | Parchem Wojciech | 09.05.1966 | Mieroszyno | 3:24,3 | 6 | M-50 |
12 | Hincke Jacek | 28.02.1984 | Gnieżdżewo | 3:08,4 | 0 | M-35 |
13 | Szewka Zbigniew | 24.02.1952 | Darzlubie | 4:02,6 | 0 | M-65 |
14 | Klein Krystian | 17.04.1980 | St. Dwór | 3:14,8 | 0 | M-35 |
15 | Bojke Leszek | 23.04.1983 | Domatówko | 3:18,0 | 0 | M-35 |
16 | Żaczek Krzysztof | 28.04.1982 | Strzelno | 3:20,6 | 0 | M-35 |
17 | Patok Wiesław | 03.09.1972 | Rekowo Górne | 3:39,5 | 0 | M-45 |
19 | Zielke Sebastian | 25.08.1982 | Strzelno | 4:15,7 | 0 | M-35 |
PK | Zielke Paweł | 1985 | Mieroszyno | 2:39,1 | — | — |
Skok w dal kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Renusz Irena | 26.11.1956 | Mieroszyno | 2,85 | 597 | K-60 |
2 | Bemke Danuta | 28.03.1948 | Żelistrzewo | 2,35 | 552 | K-70 |
3 | Białk Dominika | 24.06.1980 | Strzelno | 3,66 | 493 | K-35 |
4 | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 3,21 | 444 | K-40 |
5 | Witkowska Wioletta | 08.03.1974 | Mieroszyno | 2,89 | 417 | K-45 |
6 | Komorek Maria | 28.05.1954 | Strzelno | 2,13 | 404 | K-65 |
7 | Nowakowska Małgorzata | 21.02.1972 | Gnieżdżewo | 2,82 | 397 | K-45 |
8 | Ławniczak Justyna | 17.06.1984 | Połczyno | 3,23 | 390 | K-35 |
9 | Karczewska-Strójwąs Wioleta | 03.08.1975 | Mieroszyno | 2,81 | 341 | K-40 |
10 | Warnke Beata | 01.08.1978 | Łebcz | 2,80 | 337 | K-40 |
11 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 2,65 | 299 | K-40 |
12 | Gusta Joanna | 26.04.1980 | Żelistrzewo | 2,78 | 284 | K-35 |
13 | Szymańska Agnieszka | 23.08.1981 | Domatówko | 2,68 | 260 | K-35 |
14 | Włodarczyk Irena | 01.09.1970 | Rekowo Górne | 2,25 | 251 | K-45 |
15 | Dodot Magdalena | 18.08.1980 | Łebcz | 2,60 | 240 | K-35 |
16 | Patok Ewa | 06.03.1977 | Rekowo Górne | 2,38 | 231 | K-40 |
17 | Samel Anna | 18.03.1957 | St. Dwór | 1,71 | 207 | K-60 |
Skok w dal mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Groenwald Jacek | 04.10.1973 | Połczyno | 5,05 | 727 | M-45 |
2 | Matejewski Piotr | 04.08.1966 | Połczyno | 4,51 | 672 | M-50 |
3 | Molin Bartłomiej | 25.05.1978 | Strzelno | 4,96 | 627 | M-40 |
4 | Migowski Łukasz | 28.01.1978 | Połczyno | 4,66 | 559 | M-40 |
5 | Potrykus Łucjan | 13.12.1952 | Połczyno | 3,30 | 551 | M-65 |
6 | Żaczek Julian | 09.10.1960 | Strzelno | 3,78 | 551 | M-55 |
7 | Nowak Wojciech | 30.01.1956 | Połczyno | 3,28 | 477 | M-60 |
8 | Rambiert Paweł | 30.06.1974 | St. Dwór | 3,94 | 459 | M-45 |
9 | Żaczek Krzysztof | 28.04.1982 | Strzelno | 4,32 | 419 | M-35 |
10 | Kepke Michał | 07.03.1979 | Mieroszyno | 3,90 | 387 | M-40 |
11 | Brzozowski Ryszard | 11.11.1965 | Połczyno | 3,41 | 387 | M-50 |
12 | Klein Krystian | 17.04.1980 | St. Dwór | 4,15 | 383 | M-35 |
13 | Zielke Sebastian | 25.08.1982 | Strzelno | 4,11 | 375 | M-35 |
14 | Żaczek Mariusz | 12.07.1980 | Strzelno | 4,00 | 351 | M-35 |
15 | Włodarczyk Robert | 07.02.1967 | Rekowo Górne | 3,55 | 310 | M-40 |
16 | Szymański Józef | 27.11.1971 | Domatówko | 3,28 | 300 | M-45 |
17 | Szymański Krystian | 07.03.1981 | Domatówko | 3,67 | 284 | M-35 |
18 | Dettlaff Szymon | 28.10.1983 | Żelistrzewo | 3,66 | 281 | M-35 |
19 | Marzejon Tadeusz | 19.07.1960 | Rekowo Górne | 2,67 | 247 | M-55 |
20 | Selke Dariusz | 07.10.1980 | St. Dwór | 2,57 | 59 | M-35 |
Pchnięcie kulą kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
PK | Sowa Alicja | 07.08.1943 | Gliwice | 6,84 | 945 | K-75 |
1 | Jeszke Zofia | 06.12.1934 | Mieroszyno | 5,18 | 810 | K-80 |
2 | Błaszk Magdalena | 12.06.1954 | Gnieżdżewo | 7,23 | 743 | K-65 |
3 | Renusz Irena | 26.11.1956 | Mieroszyno | 8,10 | 724 | K-60 |
PK | Krzyżan Małgorzata | 13.05.1968 | Słubice | 10,61 | 721 | K-50 |
4 | Dettlaff Małgorzata | 23.04.1944 | Strzelno | 5,34 | 720 | K-75 |
5 | Dettlaff Krystyna | 13.06.1954 | St. Dwór | 6,93 | 709 | K-65 |
6 | Ptak Ryszarda | 13.01.1967 | Strzelno | 10,30 | 698 | K-50 |
7 | Koreike Waleria | 02.05.1948 | St. Dwór | 5,94 | 696 | K-70 |
8 | Bemke Danuta | 28.03.1948 | Żelistrzewo | 5,93 | 694 | K-70 |
9 | Kustoch Ewa | 13.02.1954 | Łebcz | 6,55 | 666 | K-65 |
10 | Dettlaff Longina | 19.06.1957 | Strzelno | 7,41 | 656 | K-60 |
11 | Brzozowska Maria | 26.02.1943 | Połczyno | 4,87 | 650 | K-75 |
12 | Adrian-Orzeł Krystyna | 28.07.1958 | Strzelno | 7,04 | 620 | K-60 |
13 | Hildebrandt Anna | 04.10.1951 | Połczyno | 5,99 | 591 | K-65 |
14 | Selke Halina | 27.07.1949 | Mieroszyno | 5,86 | 587 | K-65 |
15 | Stromska Ewa | 02.03.1958 | Strzelno | 6,50 | 566 | K-60 |
16 | Stromska Klaudia | 12.12.1984 | Mieroszyno | 10,14 | 549 | K-30 |
17 | Białk Grażyna | 08.06.1957 | Gnieżdżewo | 6,32 | 548 | K-60 |
18 | Dettlaff Jadwiga | 17.04.1948 | Połczyno | 4,70 | 534 | K-70 |
19 | Ustarbowska Maria | 17.05.1955 | Połczyno | 6,00 | 517 | K-60 |
20 | Kollek Barbara | 01.09.1956 | Gnieżdżewo | 5,68 | 485 | K-60 |
21 | Derc Agnieszka | 18.06.1974 | Połczyno | 6,63 | 425 | K-45 |
22 | Marzejon Irena | 28.11.1965 | Rekowo Górne | 6,45 | 408 | K-50 |
23 | Kołacz Maria | 19.03.1961 | Gnieżdżewo | 5,57 | 404 | K-55 |
24 | Gusta Joanna | 26.04.1980 | Żelistrzewo | 7,75 | 402 | K-35 |
25 | Borkowska Maria | 06.12.1953 | Łebcz | 4,18 | 398 | K-65 |
26 | Zielke Karolina | 28.07.1985 | Strzelno | 7,16 | 366 | K-30 |
27 | Korth Teresa | 25.07.1975 | Połczyno | 6,57 | 357 | K-40 |
28 | Szymańska Agnieszka | 23.08.1981 | Domatówko | 6,40 | 319 | K-35 |
29 | Mudlaff Dorota | 29.05.1986 | Rekowo Górne | 6,23 | 309 | K-30 |
30 | Włodarczyk Irena | 01.05.1975 | Rekowo Górne | 5,06 | 307 | K-45 |
31 | Płomień Małgorzata | 29.12.1978 | Połczyno | 4,63 | 230 | K-40 |
Pchnięcie kulą mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
PK | Krankowski Wacław | 19.01.1951 | Toruń | 12,15 | 1021 | M-65 |
PK | Płoski Przemysław | 04.07.1977 | Gdańsk | 17,18 | 1012 | M-40 |
1 | Zelewski Tadeusz | 17.04.1949 | Połczyno | 9,12 | 744 | M-70 |
2 | Licau Wojciech | 19.11.1963 | Mieroszyno | 10,21 | 737 | M-55 |
3 | Grzenkowicz Grzegorz | 03.03.1981 | Żelistrzewo | 13,44 | 726 | M-35 |
4 | Gaffke Mieczysław | 25.04.1964 | Strzelno | 9,72 | 698 | M-55 |
5 | Ustarbowski Zbigniew | 03.02.1951 | Połczyno | 8,40 | 682 | M-65 |
6 | Darżnik Krzysztof | 03.07.1956 | Łebcz | 9,08 | 659 | M-60 |
7 | Sierosławski Andrzej | 02.10.1954 | Łebcz | 9,00 | 653 | M-60 |
8 | Parchem Wojciech | 09.05.1966 | Mieroszyno | 10,16 | 650 | M-50 |
9 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 9,05 | 644 | M-55 |
10 | Samel Jerzy | 18.04.1952 | St. Dwór | 7,94 | 640 | M-65 |
11 | Miłosz Adam | 08.11.1972 | Połczyno | 9,98 | 613 | M-45 |
PK | Żaczek Julian | 09.10.1960 | Strzelno | 8,09 | 568 | M-55 |
12 | Selke Stanisław | 06.10.1952 | St. Dwór | 7,02 | 557 | M-65 |
13 | Matejewski Piotr | 04.08.1966 | Połczyno | 8,83 | 555 | M-50 |
14 | Brzozowski Stanisław | 07.07.1958 | Połczyno | 5,57 | 546 | M-60 |
15 | Kupski Zygmunt | 12.09.1961 | Rekowo Górne | 7,52 | 523 | M-55 |
16 | Oberzig Józef | 01.02.1960 | Strzelno | 6,97 | 479 | M-55 |
17 | Korthals Bernard | 07.11.1965 | Połczyno | 7,75 | 478 | M-50 |
18 | Okrój Henryk | 29.03.1958 | Domatówko | 6,81 | 476 | M-60 |
19 | Humla Czesław | 10.07.1959 | Połczyno | 6,78 | 474 | M-60 |
20 | Dettlaff Szymon | 28.10.1983 | Żelistrzewo | 9,16 | 472 | M-35 |
21 | Koreike Norbert | 09.02.1941 | St. Dwór | 5,40 | 466 | M-75 |
22 | Grandicki Przemysław | 03.01.1979 | Łebcz | 8,23 | 446 | M-40 |
23 | Rambiert Paweł | 30.06.1974 | St. Dwór | 7,82 | 439 | M-45 |
24 | Selewski Przemysław | 08.01.1984 | Połczyno | 8,58 | 437 | M-35 |
25 | Warnke Witold | 08.02.1974 | Łebcz | 7,12 | 427 | M-45 |
26 | Bradtke Waldemar | 09.11.1978 | St. Dwór | 7,69 | 412 | M-40 |
27 | Marzejon Tadeusz | 19.07.1960 | Rekowo Górne | 6,04 | 406 | M-55 |
28 | Bojke Leszek | 23.04.1983 | Domatówko | 7,93 | 399 | M-35 |
29 | Szymański Józef | 27.11.1971 | Domatówko | 6,47 | 382 | M-45 |
30 | Selke Dariusz | 07.10.1980 | St. Dwór | 6,45 | 311 | M-35 |
31 | Szymański Krystian | 07.03.1981 | Domatówko | 6,40 | 308 | M-35 |
PK | Stromski Piotr | 08.10.1984 | Mieroszyno | 10,64 | — | — |
PK | Darga Marcin | 02.07.1989 | Starzyno | 16,33 | — | — |
Rzut oszczepem kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
PK | Sowa Alicja | 07.08.1943 | Gliwice | 13,80 | 638 | K-75 |
1 | Czaja Joanna | 21.12.1971 | Połczyno | 22,09 | 549 | K-45 |
2 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 22,39 | 482 | K-40 |
3 | Ptak Ryszarda | 13.01.1961 | Strzelno | 17,55 | 470 | K-55 |
4 | Dettlaff Longina | 19.06.1957 | Strzelno | 13,57 | 405 | K-60 |
5 | Hildebrandt Anna | 04.10.1951 | Połczyno | 11,09 | 371 | K-65 |
6 | Stencel Alicja | 19.07.1987 | Mieroszyno | 21,52 | 342 | K-30 |
7 | Błaszk Magdalena | 12.06.1954 | Gnieżdżewo | 9,99 | 328 | K-65 |
8 | Adrian-Orzeł Krystyna | 28.07.1958 | Strzelno | 11,00 | 315 | K-60 |
9 | Okrój Gabriela | 20.10.1962 | Domatówko | 12,48 | 315 | K-55 |
10 | Jeszke Zofia | 06.12.1934 | Mieroszyno | 6,50 | 310 | K-80 |
11 | Pionke-Willner Bożena | 13.09.1964 | Domatówko | 13,50 | 297 | K-50 |
12 | Dodot Magdalena | 18.07.1980 | Łebcz | 16,62 | 292 | K-35 |
13 | Dettlaff Krystyna | 13.06.1954 | St. Dwór | 9,02 | 289 | K-65 |
14 | Białk Grażyna | 08.06.1957 | Gnieżdżewo | 10,05 | 283 | K-60 |
15 | Ustarbowska Maria | 17.05.1955 | Połczyno | 9,80 | 274 | K-60 |
16 | Marzejon Irena | 28.11.1965 | Rekowo Górne | 12,45 | 268 | K-50 |
17 | Selke Halina | 27.07.1949 | Mieroszyno | 8,01 | 250 | K-65 |
PK | Romanik Marta | 20.12.1978 | Łebcz | 12,66 | 244 | K-40 |
18 | Kustoch Ewa | 13.02.1954 | Łebcz | 7,74 | 239 | K-65 |
19 | Szymańska Agnieszka | 23.08.1981 | Domatówko | 14,04 | 236 | K-35 |
20 | Derc Agnieszka | 18.06.1974 | Połczyno | 10,70 | 231 | K-45 |
21 | Korth Teresa | 25.07.1975 | Połczyno | 11,63 | 218 | K-40 |
22 | Patok Ewa | 06.03.1977 | Rekowo Górne | 10,52 | 191 | K-40 |
23 | Kollek Barbara | 01.09.1956 | Gnieżdżewo | 7,29 | 187 | K-60 |
24 | Borkowska Maria | 06.12.1953 | Łebcz | 6,20 | 179 | K-65 |
25 | Włodarczyk Irena | 01.05.1970 | R. Górne | 6,24 | 108 | K-45 |
26 | Lilla Magdalena | 06.05.1988 | Rekowo Górne | 5,73 | 44 | K-30 |
Rzut oszczepem mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Jarmulewski Jerzy | 02.07.1957 | Mieroszyno | 41,40 | 871 | M-60 |
2 | Ceszke Brunon | 26.03.1954 | Strzelno | 31,84 | 724 | M-65 |
3 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 32,80 | 664 | M-55 |
4 | Licau Wojciech | 19.11.1963 | Mieroszyno | 32,31 | 653 | M-55 |
5 | Potrykus Antoni | 17.01.1968 | Połczyno | 33,20 | 606 | M-50 |
PK | Krankowski Wacław | 19.01.1951 | Toruń | 26,02 | 577 | M-65 |
6 | Ustarbowski Zbigniew | 03.02.1951 | Połczyno | 25,01 | 552 | M-65 |
7 | Dettlaff Piotr | 08.08.1963 | Strzelno | 27,70 | 549 | M-55 |
8 | Szampanti Waldemar | 30.03.1958 | Strzelno | 24,83 | 492 | M-60 |
9 | Samel Jerzy | 18.04.1952 | St. Dwór | 22,16 | 481 | M-65 |
10 | Żaczek Tadeusz | 30.03.1956 | Strzelno | 22,74 | 444 | M-60 |
11 | Selke Wojciech | 18.04.1972 | Żelistrzewo | 27,60 | 440 | M-45 |
12 | Grandicki Przemysław | 03.01.1979 | Łebcz | 29,19 | 421 | M-40 |
PK | Żaczek Krzysztof | 28.04.1982 | Strzelno | 27,89 | 357 | M-35 |
13 | Marzejon Tadeusz | 19.07.1960 | Rekowo Górne | 17,12 | 312 | M-55 |
PK | Żaczek Mariusz | 12.07.1980 | Strzelno | 24,38 | 303 | M-35 |
14 | Nowak Wojciech | 30.01.1956 | Połczyno | 16,44 | 301 | M-50 |
15 | Bekisz Franciszek | 18.07.1969 | Połczyno | 20,04 | 300 | M-45 |
16 | Lessnau Grzegorz | 02.05.1961 | Połczyno | 15,44 | 274 | M-55 |
17 | Lilla Marek | 31.05.1964 | Rekowo Górne | 12,66 | 212 | M-55 |
18 | Koreike Norbert | 09.02.1941 | St. Dwór | 8,02 | 170 | M-75 |
PK | Stromski Piotr | 28.10.1984 | Mieroszyno | 36,65 | — | — |
Rzut dyskiem kobiet:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
PK | Krzyżan Małgorzata | 13.05.1968 | Słubice | 36,21 | 834 | K-50 |
1 | Ptak Ryszarda | 13.01.1961 | Strzelno | 25,82 | 657 | K-55 |
2 | Renusz Irena | 26.11.1956 | Mieroszyno | 22,04 | 631 | K-60 |
PK | Sowa Alicja | 07.08.1943 | Gliwice | 14,31 | 587 | K-75 |
3 | Stromska Klaudia | 12.12.1984 | Mieroszyno | 26,20 | 412 | K-30 |
4 | Kustoch Ewa | 13.02.1954 | Łebcz | 13,29 | 407 | K-65 |
5 | Adrian-Orzeł Krystyna | 28.07.1958 | Strzelno | 14,81 | 400 | K-60 |
6 | Stromska Ewa | 02.03.1958 | Strzelno | 14,78 | 400 | K-60 |
7 | Brzozowska Maria | 26.02.1943 | Połczyno | 10,17 | 396 | K-75 |
8 | Jeszke Zofia | 06.12.1934 | Mieroszyno | 8,98 | 395 | K-80 |
9 | Dettlaff Longina | 19.06.1957 | Strzelno | 14,10 | 378 | K-60 |
10 | Błaszk Magdalena | 12.06.1954 | Gnieżdżewo | 12,20 | 368 | K-65 |
11 | Koreike Waleria | 02.05.1948 | St. Dwór | 10,50 | 356 | K-70 |
12 | Białk Grażyna | 08.06.1957 | Gnieżdżewo | 13,29 | 352 | K-60 |
13 | Hildebrandt Anna | 04.10.1951 | Połczyno | 11,17 | 331 | K-65 |
14 | Dettlaff Krystyna | 13.06.1954 | St. Dwór | 11,07 | 327 | K-65 |
15 | Ustarbowska Maria | 17.05.1955 | Połczyno | 11,90 | 308 | K-60 |
16 | Dettlaff Małgorzata | 23.04.1944 | Strzelno | 8,17 | 304 | K-70 |
17 | Dettlaff Jadwiga | 17.04.1948 | Połczyno | 9,23 | 304 | K-70 |
18 | Marzejon Irena | 28.11.1965 | Rekowo Górne | 14,99 | 303 | K-50 |
19 | Selke Halina | 27.07.1949 | Mieroszyno | 9,89 | 285 | K-65 |
20 | Pionke-Willner Bożena | 13.09.1964 | Domatówko | 14,20 | 283 | K-50 |
21 | Kollek Barbara | 01.09.1956 | Gnieżdżewo | 10,66 | 269 | K-60 |
22 | Korth Teresa | 25.07.1975 | Połczyno | 17,11 | 263 | K-40 |
23 | Kołacz Maria | 19.03.1961 | Gnieżdżewo | 11,15 | 244 | K-55 |
24 | Borkowska Maria | 06.12.1953 | Łebcz | 8,55 | 237 | K-65 |
25 | Selke Edyta | 24.06.1975 | Żelistrzewo | 15,48 | 232 | K-40 |
26 | Derc Agnieszka | 18.06.1974 | Połczyno | 12,77 | 211 | K-45 |
27 | Gusta Joanna | 26.04.1980 | Żelistrzewo | 14,20 | 191 | K-35 |
28 | Proena Katarzyna | 1981 | Łebcz | 13,20 | 173 | K-35 |
29 | Lilla Magdalena | 06.05.1988 | Rekowo Górne | 9,72 | 109 | K-30 |
Rzut dyskiem mężczyzn:
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
PK | Krankowski Wacław | 19.01.1951 | Toruń | 38,74 | 829 | M-65 |
1 | Ceszke Brunon | 26.03.1954 | Strzelno | 32,60 | 685 | M-65 |
2 | Płomień Waldemar | 27.03.1941 | Błądzikowo | 25,79 | 673 | M-75 |
3 | Jarmulewski Jerzy | 02.07.1957 | Mieroszyno | 34,71 | 651 | M-60 |
4 | Gaffke Mieczysław | 25.04.1964 | Strzelno | 30,20 | 621 | M-55 |
5 | Darznik Krzysztof | 03.07.1956 | Łebcz | 28,41 | 520 | M-60 |
6 | Żaczek Julian | 09.10.1960 | Strzelno | 25,41 | 498 | M-55 |
7 | Jeka Waldemar | 19.10.1969 | Połczyno | 27,57 | 491 | M-45 |
8 | Zelewski Tadeusz | 17.04.1949 | Połczyno | 19,80 | 441 | M-70 |
9 | Samel Jerzy | 18.04.1952 | St. Dwór | 21,59 | 429 | M-65 |
10 | Mislisz Piotr | 30.04.1964 | Osłonino | 22,28 | 427 | M-55 |
11 | Ustarbowski Zbigniew | 03.02.1951 | Połczyno | 21,00 | 416 | M-65 |
12 | Koreike Norbert | 09.02.1941 | St. Dwór | 14,56 | 349 | M-75 |
13 | Kunikowski Zygmunt | 25.06.1948 | Rekowo Górne | 15,81 | 338 | M-70 |
14 | Korthals Bernard | 07.11.1965 | Połczyno | 19,56 | 322 | M-50 |
15 | Selke Wojciech | 18.04.1972 | Żelistrzewo | 18,43 | 305 | M-45 |
16 | Lessnau Grzegorz | 02.05.1961 | Połczyno | 16,52 | 299 | M-55 |
17 | Oberzig Józef | 01.02.1960 | Strzelno | 16,28 | 294 | M-55 |
18 | Patok Łucjan | 09.09.1970 | Rekowo Górne | 17,71 | 290 | M-45 |
19 | Willner Waldemar | 03.11.1964 | Domatówko | 17,79 | 286 | M-50 |
20 | Rambiert Paweł | 30.06.1974 | St. Dwór | 17,06 | 277 | M-45 |
21 | Humla Czesław | 10.01.1959 | Połczyno | 13,80 | 217 | M-60 |
22 | Lilla Marek | 31.05.1964 | Rekowo Górne | 11,92 | 196 | M-55 |
PK | Darga Marcin | 02.07.1989 | Starzyno | 50,41 | — | — |
PK | Stromski Piotr | 28.10.1984 | Mieroszyno | 37,09 | — | — |
Rzut młotem mężczyzn
Msc. | Nazwisko i imię | Data ur. | Miejscowość | Wynik | Pkt. | Kat. |
1 | Ceszke Brunon | 26.03.1954 | Strzelno | 37,80 | 842 | M-65 |
2 | Miłosz Adam | 08.11.1972 | Połczyno | 36,54 | 629 | M-45 |
3 | Płomień Waldemar | 27.03.1941 | Błądzikowo | 24,09 | 569 | M-75 |
4 | Gaffke Mieczysław | 25.04.1964 | Strzelno | 28,89 | 549 | M-55 |
5 | Jarmulewski Jerzy | 02.07.1957 | Mieroszyno | 27,12 | 518 | M-60 |
6 | Grzenkowicz Grzegorz | 03.03.1981 | Żelistrzewo | 30,33 | 401 | M-35 |
7 | Korthals Bernard | 07.11.1965 | Połczyno | 21,68 | 348 | M-50 |
8 | Oberzig Józef | 01.02.1960 | Strzelno | 17,24 | 300 | M-55 |
9 | Lilla Marek | 31.05.1964 | Rekowo Górne | 17,07 | 296 | M-55 |
10 | Patok Łucjan | 09.09.1970 | Rekowo Górne | 17,57 | 266 | M-45 |
PK | Ceszke Błażej | 17.09.1989 | Strzelno | 35,90 | — | — |
PK | Stromski Piotr | 08.10.1984 | Mieroszyno | 23,48 | — | — |
PK | Groenwald Szymon | 09.06.2005 | Połczyno | 21,12 | (5 kg) | — |
KLASYFIKACJA NA NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE WYNIKI GMINY PUCK
KOBIETY
Msc. | Nazwisko i imię | Rocznik | dyscyplina | Wynik | Pkt. | Kategoria |
1 | Jeszke Zofia | 1934 | Kula | 5,18 | 810 | K-80 |
2 | Błaszk Magdalena | 1954 | Kula | 7,23 | 743 | K-65 |
3 | Renusz Irena | 1956 | Kula | 8,10 | 724 | K-60 |
4 | Dettlaff Małgorzata | 1944 | Kula | 5,34 | 720 | K-75 |
5 | Dettlaff Krystyna | 1954 | Kula | 6,93 | 709 | K-65 |
6 | Ptak Ryszarda | 1967 | Kula | 10,30 | 698 | K-50 |
7 | Koreike Waleria | 1948 | Kula | 5,94 | 696 | K-70 |
8 | Bemke Danuta | 1948 | Kula | 5,93 | 694 | K-70 |
9 | Kustoch Ewa | 1954 | Kula | 6,55 | 666 | K-65 |
10 | Romanik Marta | 1978 | 60 m | 9,78 | 659 | K-40 |
MĘŻCZYŹNI
Msc. | Nazwisko i imię | Rocznik | dyscyplina | Wynik | Pkt. | Kategoria |
1 | Jarmulewski Jerzy | 1957 | Oszczep | 41,40 | 871 | M-60 |
2 | Ceszke Brunon | 1954 | Młot | 37,80 | 842 | M-65 |
3 | Zelewski Tadeusz | 1949 | Kula | 9,12 | 744 | M-70 |
4 | Licau Wojciech | 1963 | Kula | 10,21 | 737 | M-55 |
5 | Groenwald Jacek | 1973 | W dal | 5,05 | 727 | M-45 |
6 | Grzenkowicz Grzegorz | 1981 | Kula | 13,44 | 726 | M-35 |
7 | Ceszke Brunon | 1954 | Oszczep | 31,84 | 724 | M-65 |
8 | Gaffke Mieczysław | 1964 | Kula | 9,72 | 698 | M-55 |
9 | Ceszke Brunon | 1954 | Dysk | 32,60 | 685 | M-65 |
10 | Ustarbowski Zbigniew | 1951 | Kula | 8,40 | 682 | M-65 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA
Miejsce | Miejscowość | Punkty |
1 | STRZELNO | 220 |
2 | POŁCZYNO | 191 |
3 | MIEROSZYNO | 180 |
4 | ŁEBCZ | 85 |
5 | ŻELISTRZEWO | 79 |
6 | GNIEŻDŻEWO | 67 |
7 | STARZYŃSKI DWÓR | 60 |
8 | DOMATÓWKO | 55 |
9 | REKOWO GÓRNE | 41 |
10 | OSŁONINO | 28 |
11 | BŁĄDZIKOWO | 21 |
12 | WERBLINIA | 19 |
13 | DARZLUBIE | 8 |