2 czerwca 2019 roku na kortach tenisowych przy hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym  kobiet i mężczyzn.  Zwycięzcami zostali: wśród kobiet Szopa Alicja – Strzelno a w kategorii mężczyzn Dariusz Potrykus – Strzelno. Mężczyźni grali systemem „do dwóch przegranych” a kobiety „każdy z każdym”. Zespołowo zwyciężył zespół Strzelna przed drużynami Połchowa i Mieroszyna. Czołowa trójka w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn otrzymała pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary.

WYNIKI  MĘŻCZYZN:

Zawodnik 1 Zawodnik 2 Wynik:
Blok Krystian Groenwald Mikołaj 6:0
Selke Wojciech Kupferschmidt Jacek 0:6
Licau Wojciech Pieper Łukasz 6:7 (6-8)
Żaczek Mariusz Magrean Piotr 6:2
Groenwald Szymon Mach Robert 0:6
Albrycht Karol Kloka Adam 1:6
Brzozowski Marcin Roeske Krzysztof 6:3
Groenwald Jacek Maciejewski Andrzej 2:6
Mach Robert Szwemin Krzysztof 0:6
Blok Krystian Białk Krzysztof 1:6
Potrykus Dariusz Kloka Adam 6:3
Konkol Adam Kupferschmidt Jacek 3:6
Kloka Marek Pieper Łukasz 6:1
Żaczek Mariusz Mach Mariusz 6:0
Albrycht Karol Roeske Krzysztof 6:0
Groenwald Jacek Groenwald Mikołaj 6:1
Konkol Adam Groenwald Szymon 6:0
Pieper Łukasz Magrean Piotr 6:3
Licau Wojciech Mach Mariusz 6:1
Kupferschmidt Jacek Szwemin Krzysztof 6:7 (4-7)
Selke Wojciech Mach Robert 2:6
Potrykus Dariusz Brzozowski Marcin 6:2
Kloka Marek Żaczek Mariusz 6:4
Maciejewski Andrzej Białk Krzysztof 3:6
Albrycht Karol Kloka Adam 2:6
Blok Krystian Groenwald Jacek 6:0
Licau Wojciech Pieper Łukasz 6:4
Mach Robert Konkol Adam 0:6
Kloka Adam Kupferschmidt Jacek 7:5
Potrykus Dariusz Szwemin Krzysztof 6:3
Żaczek Mariusz Blok Krystian 6:0 v.o
Brzozowski Marcin Konkol Adam 1:6
Kloka Marek Białk Krzysztof 6:3
Maciejewski Andrzej Żaczek Mariusz 7:6 (7-3)
Licau Wojciech Maciejewski Andrzej 2:6
Kloka Adam Konkol Adam 6:1
Kloka Adam Białk Krzysztof 2:6
Szwemin Krzysztof Maciejewski Andrzej 0:6 v.o
Białk Krzysztof Maciejewski Andrzej 4:6

WYNIKI  KOBIET:

Zawodniczka 1 Zawodniczka 2 Wynik:
Czaja Joanna Gusta Joanna 6:0
Czaja Joanna Brzozowska Katarzyna 6:0
Czaja Joanna Selke Edyta 6:0
Czaja Joanna Szopa Alicja 1:6
Gusta Joanna Brzozowska Katarzyna 1:6
Gusta Joanna Selke Edyta 3:6
Gusta Joanna Szopa Alicja 0:6
Brzozowska Katarzyna Selke Edyta 6:1
Brzozowska Katarzyna Szopa Alicja 1:6
Selke Edyta Szopa Alicja 0:6

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  KOBIET:

Msc. Zawodniczka Miejscowość
1 Szopa Alicja Strzelno
2 Czaja Joanna Połczyno
3 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno
4 Selke Edyta Żelistrzewo
5 Gusta Joanna Żelistrzewo

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  MĘŻCZYZN:

Msc. Zawodnik Miejscowość
1 Potrykus Dariusz Strzelno
2 Maciejewski Andrzej Połchowo
3 Kloka Marek Połchowo
4 Białk Krzysztof Strzelno
5-6 Kloka Adam Połchowo
5-6 Szwemin Krzysztof Rekowo Górne
7-8 Konkol Adam Żelistrzewo
7-8 Żaczek Mariusz Strzelno
9-12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9-12 Brzozowski Marcin Mieroszyno
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Blok Krystian Łebcz
13-16 Albrycht Karol Łebcz
13-16 Mach Robert Werblinia
13-16 Pieper Łukasz Swarzewo
13-16 Groenwald Jacek Połczyno
17-22 Roeske Krzysztof Werblinia
17-22 Selke Wojciech Żelistrzewo
17-22 Groenwald Szymon Połczyno
17-22 Mach Mariusz Werblinia
17-22 Magrean Piotr Mieroszyno
17-22 Groenwald Mikołaj Połczyno

KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA:

Msc. Drużyna: Pkt.
1 STRZELNO 74
2 POŁCHOWO 54
3 MIEROSZYNO 52
4 ŻELISTRZEWO 48
5 POŁCZYNO 48
6-7 ŁEBCZ 34
6-7 SWARZEWO 34
8 WERBLINIA 30
9 REKOWO GÓRNE 22

P1120474 (Medium).JPG

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności