Turniej przeprowadzony został dnia 27 stycznia 2019 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 9 zawodniczek. Zwyciężczynią podobnie jak w poprzednich czterech turniejach została Małgorzata Mika z Połchowa.

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  PIĄTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość:
1 Mika Małgorzata Połchowo
2 Robakowska Joanna Jastarnia
3 Czaja Joanna Połczyno
4 Zielińska Kamila Połchowo
5-6 Duda Anna Rzucewo
5-6 Białk Karolina Strzelno
7-8 Kowalska Martyna Łebcz
7-8 Pal Zuzanna Łebcz
9 Jeka Estera Strzelno

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PIĄTEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Połchowo 34
2 Strzelno 20
3 Łebcz 20
4 Jastarnia 18
5 Połczyno 16
6 Rzucewo 12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO V TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość: Po V Lb. Tur.
1 Mika Małgorzata Połchowo 100 5
2 Robakowska Joanna Jastarnia 82 5
3 Czaja Joanna Połczyno 78 5
4 Jeka Estera Strzelno 54 5
5 Zielińska Kamila Połchowo 52 4
6 Białk Karolina Strzelno 50 4
7 Duda Anna Rzucewo 42 4
8 Kowalska Martyna Łebcz 42 5
9 Szopa Alicja Strzelno 36 2
10 Pal Zuzanna Łebcz 34 4
11 Sikora Klaudia Mała Piaśnica 26 3
11 Czaja Julia Puck 26 3
13 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 18 2
14 Kempa Emilia Strzelno 12 1
15 Chwedoruk Iwona Brudzewo 8 1
15 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 8 1
15 Mudlaff Amelia Strzelno 8 1
18 Szornak Klaudia Domatowo 6 1
18 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 6 1
18 Żaczek Karolina Strzelno 6 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO V TURNIEJU

Msc. Drużyna: Po IV
1 Połchowo 152
2 Strzelno 130
3 Jastarnia 82
4 Połczyno 78
5 Łebcz 76
6 Rzucewo 42
7 Strzelno II 30
8 Mała Piaśnica 26
8 Puck 26
10 Mieroszyno 18
11 Starzyński Dwór 14
12 Brudzewo 8
13 Domatowo 6

 Kolejny – szósty – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 3 lutego (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności