24 listopada 2019 roku przeprowadzony został pierwszy turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2019/2020. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 39 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zwycięzcą inauguracyjnych zostali odpowiednio Mariusz Kalwig (Swarzewo) w klasyfikacji indywidualnej oraz drużyna Strzelna w klasyfikacji zespołowej.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  PIERWSZEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Kalwig Mariusz Swarzewo
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Korthals Hieronim Połczyno
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Szulc Mariusz Połchowo
5-6 Mudlaff Marian Strzelno
7-8 Magrean Piotr Mieroszyno
7-8 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Żmuda Krzysztof Łebcz
9-12 Piepka Adam Starzyno
13-16 Mach Robert Werblinia
13-16 Boczyński Krystian Połczyno
13-16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
17-24 Licau Wojciech Mieroszyno
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Steinke Damian Domatowo
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
17-24 Burclaff Tomasz Łebcz
17-24 Brzozowski Marcin Mieroszyno
25-32 Boczyński Bernard Połczyno
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Grandicki Przemysław Łebcz
25-32 Liecau Jerzy Łebcz
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Miotke Wojciech Mrzezino
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Białk Józef Strzelno
33-39 Semmerling Krystian Darzlubie
33-39 Steinke Kacper Domatowo
33-39 Kohnke Adam Gnieżdżewo
33-39 Potrykus Kacper Darzlubie
33-39 Fobke Karol Celbowo
33-39 Selke Wojciech Żelistrzewo
33-39 Kupferschmidt Patryk Swarzewo

  KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA PIERWSZEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Strzelno 68
2 Swarzewo 64
3 Połczyno 54
4 Starzyno 52
5 Mieroszyno 48
6 Łebcz 44
7 Rekowo Górne 42
8 Werblinia 30
9 Strzelno II 26
10 Leśniewo 24
11 Domatowo 24
12 Połchowo 22
13 Darzlubie 20
14 Łebcz Ii 12
14 Starzyński Dwór 12
14 Mrzezino 12
14 Błądzikowo 12
18 Gnieżdżewo 10
18 Celbowo 10
18 Swarzewo II 10
18 Żelistrzewo 10

Kolejny – drugi – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 1 grudnia (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności