KOMUNIKAT

z XII Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii „OLDBOY”

  p.n. „Powroty na bieżnie, rzutnie i skocznie” Połczyno, 15.07.2018 r.

 

Dnia  15 lipca 2018 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XII Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało  135 osób z 15 miejscowości. W tym wystąpiło kilku zawodników spoza gminy (poza konkurencją). Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (13.07.2018 r.)

Zawody odbyły się przy wyjątkowo pięknej pogodzie. W imieniu organizatorów, uczestników imprezy powitał Brunon Ceszke. Mówca podziękował  Waldemarowi Płomieniowi – twórcy i kreatorowi lekkiej atletyki, za jego bezgraniczne zaangażowanie na rzecz rozwoju tej dyscypliny na terenie Ziemi Puckiej. Podkreślił, iż mistrzostwa weteranów lekkiej atletyki wpisały się na stałe w pejzaż imprez sportowych w gminie Puck. Impreza pokazuje, iż lekka atletyka – jako „królowa sportu” – jest dyscypliną dla wszystkich pokoleń. Zawody weteranów są okazją do wspomnień z lat młodości, integrują pokolenia, kreują więzi międzyludzkie, wzmacniają patriotyzm lokalny a przede wszystkim popularyzują ruch na świeżym powietrzu tak niezbędny dla zdrowia człowieka. Tradycyjnie „minutą ciszy” uczczono pamięć zmarłych zawodników, którzy startowali w tej imprezie. Z imienia i nazwiska wymieniono 18 osób. Otwarcia mistrzostw dokonał Wacław Krankowski – Prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki.  Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczał: Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk. Sędzią głównym zawodów był  Henryk Fiedorowicz. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno. Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Bemke Danuta 1948 Żelistrzewo 12,2 720 K-70
2 Cieślikiewicz Maria 1980 Połczyno 9,8 580 K-35
3 Jopek Małgorzata 1971 Domatówko 10,6 576 K-45
4 Białk Dominika 1980 Strzelno 10,1 523 K-35
5 Kreft Joanna 1981 Werblinia 10,2 504 K-35
6 Margol Magdalena 1985 Łebcz 10,4 435 K-30
7 Ławniczak Krystyna 1984 Połczyno 10,4 435 K-30
8 Karczewska-Strójwąs Wioletta 1975 Mieroszyno 11,1 418 K-40
9 Lessnau Lucyna 1977 Mieroszyno 11,2 403 K-40
10 Warmke Beata 1974 Łebcz 11,4 372 K-40
11 Zielke Teresa 1974 Mieroszyno 11,6 342 K-40
12 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 11,7 326 K-40
13 Ceszke Marta 1988 Łebcz 11,1 322 K-30
14 Nowak Urszula 1954 Starzyno 13,9 298 K-60
15 Szymańska Barbara 1972 Domatówko 12,4 294 K-45
16 Drzeżdżon Marta 1982 Starzyno 11,5 292 K-35
17 Pionke-Willner Bożena 1964 Domatówko 14,0 170 K-50
18 Zawadzka-Puzio Barbara 1984 St. Dwór 12,5 146 K-30
19 Rompca Izabela 1982 St. Dwór 12,8 139 K-35
20 Drewing Daniela 1950 Łebcz 16,6 112 K-65
PK Dżon Barbara 1962 Warszawa 10,3 787 K-55
PK Fuhrmann Lucyna 1965 Bolszewo 11,8 446 K-50

 Bieg 60 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 8,2 698 M-45
2 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 8,0 674 M-40
3 Willner Waldemar 1964 Domatówko 8,6 654 M-50
4 Migowski Łukasz 1978 Połczyno 8,1 635 M-40
5 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 9,0 619 M-55
6 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 8,8 585 M-50
7 Potrykus Łucjan 1952 Połczyno 10,3 438 M-65
8 Muza Leszek 1971 Radoszewo 9,0 429 M-45
9 Kunc Henryk 1960 Starzyno 9,7 407 M-55
10 Groenwald Dariusz 1971 Połczyno 9,1 400 M-45
11 Klein Krystian 1980 St. Dwór 8,6 376 M-35
12 Drzeżdżon Adam 1974 Starzyno 8,9 373 M-40
13 Szefka Jan 1965 Połchowo 9,6 349 M-50
14 Selke Wojciech 1972 Żelistrzewo 9,3 347 M-45
15 Potracki Dariusz 1983 Połczyno 8,7 347 M-35
16 Romanik Mariusz 1977 Łebcz 9,1 318 M-40
17 Gil Piotr 1976 Łebcz 9,3 268 M-40
18 Szymański Krystian 1981 Domatówko 9,4 176 M-35
19 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 9,5 156 M-35
20 Wicka Marcin 1983 St. Dwór 9,5 156 M-35
21 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 10,4 115 M-45
22 Selke Stanisław 1952 St. Dwór 12,4 62 M-65
23 Bojke Leszek 1983 Domatówko 10,2 51 M-35
24 Zelewski Tadeusz 1949 Połczyno 13,1 12 M-65

 Bieg 400 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Jopek Małgorzata 1971 Domatówko 1:32,1 350 K-45
2 Kreft Joanna 1981 Werblinia 1:26,6 326 K-35
3 Białk Dominika 1980 Strzelno 1:29,4 279 K-35
4 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 1:33,7 266 K-40
5 Margol Magdalena 1985 Łebcz 1:30,0 220 K-30
6 Ławniczak Justyna 1984 Połczyno 1:30,8 209 K-30
7 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 1:41,3 164 K-40
8 Zielke Teresa 1974 Mieroszyno 1:42,0 156 K-40
9 Drzeżdżon Marta 1982 Starzyno 1:38,8 149 K-35
10 Ceszke Marta 1988 Strzelno 1:37,3 126 K-30
11 Zawadzka-Puzio Barbara 1984 St. Dwór 1:42,4 75 K-30
12 Willner Bożena 1964 Domatówko 2:08,7 23 K-50
PK Fuhrmann Lucyna 1965 Bolszewo 1:36,3 346 K-50

 Bieg 800 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:16,7 581 M-40
2 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 2:26,2 499 M-45
3 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 2:50,0 241 M-50
4 Willner Waldemar 1964 Domatówko 2:53,7 199 M-50
5 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 2:52,0 149 M-45
6 Migowski Łukasz 1978 Połczyno 2:51,4 99 M-40
7 Klein Krystian 1980 St. Dwór 2:49,2 71 M-35
8 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 2:50,4 63 M-35
9 Potrykus Łucjan 1952 Połczyno 3:46,4 25 M-65
10 Dettlaff Henryk 1967 Mieroszyno 3:19,2 20 M-50
11 Drzeżdżon Adam 1974 Starzyno 3:06,7 14 M-40
12 Romanik Mariusz 1977 Łebcz 3:07,0 13 M-40
13 Bojke Leszek 1983 Domatówko 3:01,9 9 M-35
14 Gil Piotr 1976 Łebcz 3:16,1 0 M-40
15 Selke Dariusz 1980 St. Dwór 3:46,7 0 M-35

 Skok w dal kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 3,20 720 K-60
2 Czaja Joanna 1971 Połczyno 3,48 581 K-45
3 Cieślikiewicz Maria 1980 Połczyno 3,63 486 K-35
4 Bemke Danuta 1948 Żelistrzewo 2,16 475 K-70
5 Jopek Małgorzata 1971 Domatówko 3,03 455 K-45
6 Romanik Marta 1978 Łebcz 3,18 435 K-40
7 Karczewska-Strójwąs Wioletta 1975 Mieroszyno 3,00 390 K-40
8 Lessnau Lucyna 1977 Mieroszyno 3,00 390 K-40
9 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 2,96 379 K-40
10 Białk Dominika 1980 Strzelno 3,14 368 K-35
11 Szymańska Barbara 1972 Domatówko 2,60 337 K-45
12 Warmke Beata 1974 Łebcz 2,80 337 K-40
13 Komorek Maria 1954 Strzelno 2,09 335 K-60
14 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 2,76 328 K-40
15 Ławniczak Justyna 1984 Połczyno 3,14 317 K-30
16 Kempa Emilia 1988 Strzelno 3,06 299 K-30
17 Zawadzka-Puzio Barbara 1984 St. Dwór 3,05 297 K-30
18 Gusta Joanna 1980 Żelistrzewo 2,80 288 K-35
19 Szymańska Agnieszka 1981 Domatówko 2,52 222 K-35
20 Margol Magdalena 1985 Łebcz 2,57 192 K-30
21 Rompca Izabela 1982 St. Dwór 2,28 166 K-35
22 Marzejon Irena 1965 R. Górne 1,60 98 K-50
PK Fuhrmann Lucyna 1965 Bolszewo 2,71 424 K-50

Skok w dal mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 5,18 760 M-45
2 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 4,45 658 M-50
3 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 4,88 609 M-40
4 Migowski Łukasz 1978 Połczyno 4,68 563 M-40
5 Potrykus Łucjan 1952 Połczyno 3,28 543 M-65
6 Lieske Edward 1940 Mieroszyno 2,81 523 M-75
7 Willner Waldemar 1964 Domatówko 3,88 509 M-50
8 Muza Leszek 1971 Radoszewo 3,88 445 M-45
9 Klein Krystian 1980 St. Dwór 4,42 441 M-35
10 Kunc Henryk 1960 Starzyno 3,33 427 M-55
11 Romanik Mariusz 1977 Łebcz 3,91 389 M-40
12 Babiński Ryszard 1971 Łebcz 3,30 377 M-45
13 Selke Wojciech 1972 Żelistrzewo 3,60 377 M-45
14 Gil Piotr 1976 Łebcz 3,85 377 M-40
15 Szymański Krystian 1981 Domatówko 4,00 351 M-35
16 Szymański Józef 1971 Domatówko 3,48 347 M-45
17 Potrykus Mariusz 1970 Połczyno 3,45 342 M-45
18 Szefka Jan 1965 Połchowo 3,17 328 M-50
19 Gusta Sławomir 1974 Żelistrzewo 3,56 312 M-40
20 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 3,71 292 M-35
21 Wicka Marcin 1983 St. Dwór 3,36 220 M-35

 Pchnięcie kulą kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Jeszke Zofia 1934 Mieroszyno 5,27 825 K-80
2 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 7,80 694 K-60
3 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 5,08 681 K-75
4 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 10,05 679 K-50
5 Bemke Danuta 1948 Żelistrzewo 5,70 665 K-70
6 Dettlaff Longina 1957 Strzelno 7,30 645 K-60
7 Dettlaff Krystyna 1954 St. Dwór 6,96 612 K-60
8 Marszewska Elżbieta 1950 Połczyno 5,92 594 K-65
9 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 6,66 582 K-60
10 Samel Anna 1957 St. Dwór 6,54 570 K-60
11 Selke Halina 1949 Mieroszyno 5,67 566 K-65
12 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 9,98 539 K-30
13 Koreike Waleria 1948 St. Dwór 5,42 538 K-70
14 Stromska Ewa 1958 Strzelno 6,17 533 K-60
15 Dettlaff Małgorzata 1944 Strzelno 4,50 509 K-70
16 Priebe Barbara 1952 Łebcz 5,12 504 K-65
17 Marzejon Irena 1963 R. Górne 6,47 481 K-55
18 Borkowska Anna 1943 Mieroszyno 3,94 436 K-75
19 Borkowska Maria 1953 Łebcz 4,34 416 K-65
20 Kempa Emilia 1988 Strzelno 7,84 410 K-30
21 Drewing Daniela 1950 Łebcz 4,02 379 K-65
22 Groenwald Agnieszka 1980 Połczyno 7,27 373 K-35
23 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 6,74 368 K-40
24 Gusta Joanna 1980 Żelistrzewo 7,15 365 K-35
25 Blok Bernadetta 1967 Łebcz 5,60 345 K-50
26 Szymańska Agnieszka 1981 Domatówko 6,03 296 K-35

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 10,23 738 M-55
2 Darznik Krzysztof 1956 Łebcz 9,83 720 M-60
3 Potrykus Maciej 1983 Połczyno 13,25 715 M-35
4 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 8,70 706 M-70
5 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 9,78 703 M-55
6 Dettlaff Jan 1939 St. Dwór 7,62 687 M-75
7 Zblewski Tadeusz 1949 Połczyno 8,04 650 M-65
8 Samel Jerzy 1952 St. Dwór 7,94 640 M-65
9 Miłosz Adam 1972 Połczyno 10,02 630 M-45
10 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 8,68 623 M-55
11 Brzozowski Jarosław 1967 Połczyno 9,64 613 M-50
12 Kunc Henryk 1960 Starzyno 8,51 601 M-55
13 Żaczek Julian 1960 Strzelno 8,36 589 M-55
14 Sierosławski Andrzej 1954 Łebcz 8,27 589 M-60
15 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 9,23 583 M-50
16 Hapka Leszek 1967 Strzelno 9,17 579 M-50
17 Dettlaff Kazimierz St. Dwór 7,91 554 M-55
18 Kupski Zygmunt 1961 R. Górne 7,43 516 M-55
19 Koreike Norbert 1941 St. Dwór 5,84 510 M-75
20 Selke Stanisław 1952 St. Dwór 6,44 506 M-65
21 Oberzig Józef 1960 Strzelno 7,17 496 M-55
22 Gusta Sławomir 1974 Żelistrzewo 9,03 496 M-40
23 Humla Czesław 1958 Połczyno 6,79 475 M-60
24 Korthals Bernard 1965 Połczyno 7,58 466 M-50
25 Hirsz Józef 1931 Mieroszyno 4,10 465 M-85
26 Draws Edward 1942 Połczyno 5,21 447 M-75
27 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 8,75 447 M-35
28 Białk Józef 1955 Strzelno 6,36 440 M-60
29 Jeka Marcin 1972 Łebcz 7,31 440 M-45
30 Koreike Sławomir 1972 St. Dwór 7,21 434 M-45
31 Marzejon Tadeusz 1960 R. Górne 6,12 412 M-55
32 Warnke Witold 1974 Łebcz 7,28 386 M-40
33 Nowak Andrzej 1949 Starzyno 5,10 385 M-65
34 Samel Krzysztof 1976 St. Dwór 7,20 381 M-40
35 Bojke Leszek 1983 Domatówko 6,35 305 M-35
36 Selke Dariusz St. Dwór 5,80 294 M-40
37 Szymański Krystian 1981 Domatówko 6,08 289 M-35
PK Roszczak Czesław 1941 Pogorzela 12,03 1131 M-75
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 12,18 1024 M-65
PK Piotrowski Robert 1966 Kołobrzeg 11,59 752 M-50
PK Maszota Tadeusz Sulicice 9,56 685 M-55
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 10,59 M-30

Rzut oszczepem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Czaja Joanna 1971 Połczyno 21,21 518 K-45
2 Dettlaff Longina 1957 Strzelno 16,54 489 K-60
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 19,82 467 K-50
4 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 21,77 448 K-40
5 Groenwald Agnieszka 1980 Połczyno 22,92 427 K-35
6 Romanik Marta 1978 Łebcz 16,01 325 K-40
7 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 11,78 315 K-60
8 Pionke-Wilner Bożena 1964 Domatówko 14,14 310 K-50
9 Marzejon Irena 1965 R. Górne 14,42 310 K-50
10 Koreike Waleria 1948 St. Dwór 8,91 292 K-70
11 Dettlaff Krystyna 1954 St. Dwór 10,67 281 K-60
12 Szymańska Agnieszka 1981 Domatówko 15,56 257 K-35
13 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 13,91 252 K-40
14 Selke Halina 1949 Mieroszyno 8,76 249 K-65
15 Marszewska Elżbieta 1950 Połczyno 8,81 249 K-65
16 Szymańska Barbara 1972 Domatówko 11,78 240 K-45
17 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 5,68 189 K-75
18 Priebe Barbara 1952 Łebcz 6,14 171 K-65
19 Gusta Joanna 1980 Żelistrzewo 11,51 171 K-35
20 Blok Bernadetta 1967 Łebcz 8,50 149 K-50
21 Borkowska Maria 1953 Łebcz 5,62 131 K-65
22 Borkowska Anna 1949 Mieroszyno 5,62 131 K-65

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 42,61 899 M-60
2 Szampanti Waldemar 1958 Strzelno 31,88 653 M-60
3 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 31,51 635 M-55
4 Potrykus Antoni 1968 Połczyno 31,65 574 M-50
5 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 31,49 571 M-50
6 Ceszke Brunon 1954 Strzelno 28,05 565 M-60
7 Dettlaff Piotr 1963 Strzelno 28,13 559 M-55
8 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 30,17 544 M-50
9 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 25,26 494 M-55
10 Selke Wojciech 1972 Żelistrzewo 28,34 454 M-45
11 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 33,92 449 M-35
12 Potrykus Maciej 1983 Połczyno 32,50 428 M-35
13 Hapka Leszek 1967 Strzelno 22,54 388 M-50
14 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 15,10 342 M-70
15 Gusta Sławomir 1974 Żelistrzewo 24,15 336 M-40
16 Marzejon Tadeusz 1960 R. Górne 17,31 316 M-55
17 Dettlaff Jan 1939 St. Dwór 11,70 281 M-75
18 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 22,76 278 M-35
19 Drzeżdżon Adam 1974 Starzyno 19,75 262 M-40
20 Warnke Witold 1974 Łebcz 18,86 247 M-40
21 Koreike Norbert 1941 St. Dwór 10,40 241 M-75
22 Nowak Andrzej 1949 Starzyno 11,25 209 M-65
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 28,17 631 M-65
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 36,61 M-30
PK Dżoń Witold 1961 Warszawa 31,76 641 M-55

 Rzut dyskiem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Korthals Małgorzata 1937 Połczyno 15,97 759 K-80
2 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 22,49 646 K-60
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 24,89 550 K-50
4 Stromska Ewa 1958 Strzelno 17,39 483 K-60
5 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 29,20 467 K-30
6 Rathnau Agnieszka 1979 Celbowo 28,77 459 K-35
7 Dettlaff Longina 1957 Strzelno 15,74 430 K-60
8 Jeszke Zofia 1934 Mieroszyno 9,24 409 K-80
9 Koreike Waleria 1948 St. Dwór 10,88 371 K-70
10 Samel Anna 1957 St. Dwór 12,96 342 K-60
11 Selke Halina 1949 Mieroszyno 11,05 327 K-65
12 Marszewska Elżbieta 1950 Połczyno 10,72 315 K-65
13 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 8,38 314 K-75
14 Nowak Urszula 1954 Starzyno 11,91 308 K-60
15 Dettlaff Małgorzata 1944 Strzelno 8,97 294 K-70
16 Borkowska Anna 1949 Mieroszyno 10,15 294 K-65
17 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 11,33 290 K-60
18 Romanik Marta 1978 Łebcz 17,43 270 K-40
19 Marzejon Irena 1965 R. Górne 13,35 262 K-50
20 Kempa Emilia 1988 Strzelno 17,54 253 K-30
21 Borkowska Maria 1953 Łebcz 8,87 248 K-60
22 Blok Bernadetta 1967 Łebcz 11,26 210 K-50

 Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 34,57 648 M-60
2 Ceszke Brunon 1954 Strzelno 32,78 611 M-60
3 Płomień Waldemar 1941 Błądzikowo 23,17 597 M-75
4 Potrykus Maciej 1983 Połczyno 34,00 562 M-35
5 Borowski Sławomir 1975 Gdańsk 31,25 511 M-40
6 Jeka Waldemar 1969 Połczyno 28,68 500 M-45
7 Darznik Krzysztof 1956 Łebcz 26,90 488 M-60
8 Potracki Dariusz 1983 Połczyno 29,80 469 M-35
9 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 22,96 443 M-55
10 Dettlaff Jan 1939 St. Dwór 16,96 418 M-75
11 Potrykus Mariusz 1970 Połczyno 24,66 418 M-45
12 Miłosz Adam 1972 Połczyno 24,28 418 M-45
13 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 25,56 394 M-35
14 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 17,64 385 M-70
15 Zelewski Tadeusz 1949 Połczyno 17,84 343 M-65
16 Samel Jerzy 1952 St. Dwór 17,74 340 M-65
17 Oberzig Józef 1960 Strzelno 17,08 311 M-55
18 Koreike Norbert 1941 St. Dwór 12,78 297 M-75
19 Jeka Marcin 1972 Łebcz 17,95 276 M-45
20 Dettlaff Henryk 1967 Mieroszyno 16,96 270 M-50
21 Nowak Andrzej 1949 Starzyno 13,39 240 M-65
22pk Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 16,32 233 M-35
23 Samel Krzysztof 1976 St. Dwór 16,62 227 M-40
24 Humla Czesław 1958 Połczyno 12,98 200 M-60
PK Roszczak Czesław 1941 Pogorzela 36,11 973 M-75
PK Laska Tadeusz 1946 Wałcz 39,76 959 M-70
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 40,14 861 M-65
PK Piotrowski Robert 1966 Kołobrzeg 36,28 658 M-50
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 29,87 —- M-30

Rzut młotem mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Ceszke Brunon 1954 Strzelno 36,22 717 M-60
2 Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 25,10 475 M-60
3 Płomień Waldemar 1941 Błądzikowo 18,22 413 M-75
4 Miłosz Adam 1972 Połczyno 24,40 397 M-45
5 Potracki Dariusz 1983 Połczyno 28,70 376 M-35
6 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 27,84 363 M-35
7 Korthals Bernard 1965 Połczyno 18,70 291 M-50
8 Oberzig Józef 1960 Strzelno 15,90 271 M-55
9 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 19,64 236 M-35
10 Idkowiak Sławomir 1970 Łebcz 15,08 219 M-45
11 Ladziński Patrycjusz 1978 St. Dwór 16,68 218 M-40
12 Kortas Marcin 1983 Łebcz 14,16 151 M-35
13 Selke Dariusz 1980 Starzyński Dwór 10,07 88 M-35
PK Jabłoński Jerzy 1945 Olsztyn 50,63 1146 M-70
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 42,01 944 M-65
PK Ceszke Błażej 1989 Strzelno 33,39 (7 kg)
PK Kowalski Bartłomiej 2002 Puck 43,43 (7 kg)
PK Kowalski Bartłomiej 2002 Puck 51,38 (5 kg)

KLASYFIKACJA  NA  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWE  WYNIKI  GMINY PUCK

                  KOBIETY

Msc. Nazwisko i imię Rocznik dyscyplina Wynik Pkt. Kategoria
1 Jeszke Zofia 1934 Kula 5,27 825 K-80
2 Korthals Małgorzata 1937 Dysk 15,97 759 K-80
3 Bemke Danuta 1948 60 m 12,2 720 K-70
4 Renusz Irena 1956 W dal 3,20 720 K-60
5 Renusz Irena 1956 Kula 7,80 694 K-60
6 Wittbrodt Gertruda 1943 Kula 5,08 681 K-75
7 Ptak Ryszarda 1967 Kula 10,05 679 K-50
8 Bemke Danuta 1948 Kula 5,70 665 K-70
9 Renusz Irena 1954 Dysk 22,49 646 K-60
10 Dettlaff Longina 1957 Kula 7,30 645 K-60

  MĘŻCZYŹNI

Msc. Nazwisko i imię Rocznik dyscyplina Wynik Pkt. Kategoria
1 Jarmulewski Jerzy 1957 Oszczep 42,61 899 M-60
2 Groenwald Jacek 1973 W dal 5,18 760 M-45
3 Licau Wojciech 1963 Kula 10,23 738 M-55
4 Darznik Krzysztof 1956 Kula 9,83 720 M-60
5 Ceszke Brunon 1954 Młot 36,22 717 M-60
6 Potrykus Maciej 1983 Kula 13,25 715 M-35
7 Drzeżdżon Jan 1948 Kula 8,70 706 M-70
8 Nadolski Tadeusz 1963 Kula 9,78 703 M-55
9 Groenwald Jacek 1973 60 m 8,2 698 M-45
10 Dettlaff Jan 1939 Kula 7,62 687 M-75

 

 

 

 

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA

Miejsce Miejscowość Punkty
1 POŁCZYNO 222
2 MIEROSZYNO 177
3 STRZELNO 174
4 ŁEBCZ 128
5 STARZYŃSKI DWÓR 86
6 DOMATÓWKO 77
7 ŻELISTRZEWO 58
8 STARZYNO 46
9 OSŁONINO 21
10 BŁĄDZIKOWO 20
11 WERBLINIA 19
12 REKOWO GÓRNE 13
13 RADOSZEWO 7
13 CELBOWO 7
15 POŁCHOWO 3

Sędzia Główny Zawodów

Henryk Fiedorowicz

GALERIA ZDJĘĆ                                                                  P1090501 (Medium).JPG

 

 

 

 

 

 

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT, Połczyno

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności