2 grudnia 2018 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 37 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Indywidualnie pierwsze miejsce z poprzedniego turnieju obronił Hieronim Korthals z Połczyna. Drużynowo po raz kolejny zwyciężyli reprezentanci Swarzewa wyprzedzając w klasyfikacji po dwóch turniejach Strzelno o 14 pkt.

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
5-6 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Pieper Łukasz Swarzewo
7-8 Białk Krzysztof Strzelno
7-8 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Brzozowski Marcin Mieroszyno
9-12 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
9-12 Mach Robert Werblinia
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
13-16 Boczyński Bernard Połczyno
13-16 Jeka Tadeusz Strzelno
13-16 Steinke Damian Domatowo
13-16 Tuszer Franciszek Starzyno
17-24 Boczyński Krystian Połczyno
17-24 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
17-24 Grandicki Przemysław Łebcz
17-24 Krauze Wiesław Rekowo Górne
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Płomień Waldemar Błądzikowo
17-24 Sobota Konrad Łebcz
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
25-32 Białk Józef Strzelno
25-32 Burclaff Tomasz Łebcz
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Maciejewski Radosław Mieroszyno
25-32 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
25-32 Sammel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Ustarbowski Marcin Swarzewo
25-32 Witza Michał Smolno
33 Miotke Wojciech Mrzezino
34 Szefka Jan Połchowo
35  Liecau Jerzy Łebcz
36 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
37 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Swarzewo 74
2 Strzelno 64
3 Połczyno 60
4 Mieroszyno 50
5-6 Rekowo Górne 40
5-6 Łebcz 40
7 Starzyński Dwór 38
8 Werblinia 32
9 Swarzewo II 30
10 Strzelno II 28
11 Leśniewo 22
12 Starzyński Dwór II 20
13-14 Starzyno 16
13-14 Domatowo 16
15 Błądzikowo 14
16 Smolno 12
17-19 Połchowo 10
17-19 Mieroszyno II 10
17-19 Mrzezino 10

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO II TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Po II
1 Korthals Hieronim Połczyno 60
2 Białk Dariusz Strzelno 54
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 54
4 Pieper Łukasz Swarzewo 44
4 Okoń Sławomir Leśniewo 44
6 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 38
7 Białk Krzysztof Strzelno 36
7 Licau Wojciech Mieroszyno 36
9 Mudlaff Marian Strzelno 36
10 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 34
11 Boczyński Krystian Połczyno 32
11 Brzozowski Marcin Mieroszyno 32
11 Mach Robert Werblinia 32
14 Tuszer Franciszek Starzyno 32
15 Jeka Tadeusz Strzelno 30
16 Sobota Konrad Łebcz 28
16 Mach Mariusz Werblinia 28
16 Krauze Wiesław Rekowo Górne 28
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 26
19 Szlas Filip Rekowo Górne 26
21 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 24
22 Hempel Andrzej Rekowo Górne 24
22 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 24
22 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24
25 Burclaff Tomasz Łebcz 22
25 Sammel Jerzy Starzyński Dwór 22
27 Poppel Stanisław Swarzewo 20
27 Piepka Adam Starzyno 20
29 Miotke Wojciech Mrzezino 20
29 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 20
31 Szulc Mariusz Połchowo 18
31 Stromski Maciej Strzelno 18
33 Boczyński Bernard Połczyno 16
33 Steinke Damian Domatowo 16
35 Drzeżdżon Kacper Połchowo 14
35 Grandicki Przemysław Łebcz 14
35 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 14
38 Białk Józef Strzelno 12
38 Ustarbowski Marcin Swarzewo 12
38 Kloka Wojciech Połchowo 12
38 Grön Damian Łebcz 12
38 Witza Michał Smolno 12
38 Fobke Karol Celbowo 12
44 Szefka Jan Połchowo 10
44 Licau Jerzy Mieroszyno 10
44 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 10
44 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 10
44 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 10
44 Hincke Ernest Starzyński Dwór 10
44 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10
44 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 10
44 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO II TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 142
2 Strzelno 128
3 Połczyno 108
4 Mieroszyno 104
5 Rekowo Górne 78
6 Łebcz 76
7 Swarzewo II 70
8 Starzyński Dwór 70
9 Werblinia 60
10 Strzelno II 58
11 Połchowo 54
12 Starzyno 52
13 Leśniewo 44
14 Mieroszyno II 42
15 Starzyński Dwór II 40
16 Błądzikowo 26
17 Mrzezino 20
18 Domatowo 16
19-20 Smolno 12
19-20 Celbowo 12

 Kolejny – trzeci – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 16 grudnia (niedziela) 2018 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Galeria Zdjęć

P1110142 (Medium).JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności