Dnia 2 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 124 osób (w tym 46 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  I  TURNIEJU:                                 

msc Nazwisko i imię: miejscowość I runda
1 Rohde Michał Mechowo 138
2 Ceszke Błażej Strzelno 136
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134
4 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133
5 Potrykus Leon Połczyno 129
6 Semmerling Krystian Darzlubie 128
7 Miotk Adam Darzlubie 126
8 Piepka Sławomir Starzyno 123
Potrykus Dariusz Strzelno 123
10 Zielke Paweł Mieroszyno 121
Rohraff Adam Strzelno 121
12 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 120
13 Labudda Tomasz Mieroszyno 117
Kupferschmidt Jacek Swarzewo 117
15 Białk Paweł Darzlubie 116
16 Burclaff Tomasz Łebcz 115
17 Czylkowski Kamil Strzelno 114
18 Pienczyn Leszek Strzelno 113
19 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112
Krauze Mateusz Mechowo 112
21 Licau Wojciech Mieroszyno 110
Białk Krzysztof Strzelno 110
23 Muttke Arkadiusz Mechowo 109
24 Tkaczyk Marcin Starzyno 108
25 Grandicki Przemysław Łebcz 106
Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 106
27 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 105
28 Ceszke Brunon Strzelno 104
Wielewicki Sławomir Starzyno 104
Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 104
31 Derc Damian Żelistrzewo 103
Rathnau Radosław Żelistrzewo 103
33 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 100
34 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 99
Potrykus Mariusz Połczyno 99
36 Kos Florian Łebcz 98
37 Brzozowski Marek Mechowo 97
38 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 95
39 Dusza Michał Łebcz 94
40 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 91
41 Radtke Krzysztof Werblinia 90
Lemke Dariusz Łebcz 90
43 Kulpa Krzysztof Rekowo Górne 87
Białk Patryk Gnieżdżewo 87
45 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 86
46 Kulas Karol Darzlubie 85
Szulc Mariusz Połchowo 85
48 Klein Krystian Starzyński Dwór 83
49 Grubba Rafał Starzyński Dwór 82
50 Mach Robert Werblinia 81
51 Jeka Dawid Łebcz 80
Skrzypkowski Dawid Mechowo 80
Miłosz Michał Mechowo 80
54 Labudda Jakub Mechowo 75
Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 75
56 Szymański Krystian Domatówko 74
Rambiert Paweł Starzyński Dwór 74
Selke Wojciech Żelistrzewo 74
59 Mika Krzysztof Połchowo 73
60 Mach Mariusz Werblinia 72
61 Marzejon Rafał Błądzikowo 69
Szymański Józef Domatówko 69
Wielewicki Patryk Starzyno 69
Koss Łukasz Gnieżdżewo 69
65 Mielewczyk Leszek Werblinia 68
Budnik Patryk Błądzikowo 68
67 Białk Józef Gnieżdżewo 67
68 Ferra Bogdan Swarzewo 66
69 Szefka Jan Połchowo 64
70 Wojtas Damian Rekowo Górne 62
71 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61
72 Kortas Paweł Błądzikowo 60
73 Wicka Marcin Starzyński Dwór 58
74 Brzozowski Adam Mechowo 55
75 Budnik Piotr Błądzikowo 54
76 Rekowski Maciej Błądzikowo 46
77 Jopek Tomasz Domatówko 42
78 Wojtas Dawid Rekowo Górne 36

 

 KLASYFIKACJA  KOBIET  I  TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię miejscowość I runda
1 Kulas Magdalena Darzlubie 135
2 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 118
3 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 104
4 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 102
5 Muttke Krystyna Mechowo 101
6 Szopa Alicja Strzelno 100
7 Białk Dominika Strzelno 96
Grön Joanna Łebcz 96
Mika Małgorzata Połchowo 96
10 Dettlaff Małgorzata Łebcz 95
11 Zelewska Beata Darzlubie 93
Dettlaff Monika Strzelno 93
13 Potrykus Monika Połczyno 91
Gusta Joanna Żelistrzewo 91
15 Kos Wioleta Łebcz 89
16 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 88
17 Mach Agnieszka Werblinia 85
Rambiert Jesica Starzyński Dwór 85
19 Potrykus Agnieszka Połczyno 82
20 Groenwald Marzena Połczyno 80
21 Marzejon Irena Rekowo Górne 79
22 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 77
Jarmulewska Teresa Mieroszyno 77
24 Selke Edyta Żelistrzewo 76
Szymańska Barbara Domatówko 76
26 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 74
27 Groenwald Eliza Połczyno 69
Jeka Izabela Werblinia 69
29 Piontke Angelika Werblinia 68
30 Ferra Katarzyna Swarzewo 67
Wojtas Julia Rekowo Górne 67
32 Milewczyk Anna Swarzewo 66
Hallmann Małgorzata Mechowo 66
34 Kowalska Martyna Łebcz 63
35 Wojtas Alicja Rekowo Górne 61
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 61
Chrzan Nadia Błądzikowo 61
38 Marzejon-Barnet Kinga Rekowo Górne 56
39 Miłosz – Chrzan Edyta Błądzikowo 55
40 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 53
41 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 52
42 Szymańska Patrycja Domatówko 49
43 Ferra Aleksandra Swarzewo 48
44 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 43
45 Kunc Natalia Werblinia 31
46 Szulc Barbara Połchowo 27

 

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  I  TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

msc Miejscowość: I runda
1. Darzlubie 598
2. Strzelno 576
3. Gnieżdżewo 551
4. Mechowo 526
5. Mieroszyno 523
6. Łebcz 510
7. Żelistrzewo 506
8. Starzyński Dwór 464
9. Swarzewo 459
10. Połczyno 401
11. Werblinia 397
12. Rekowo Górne 364
13. Połchowo 345
14. Błądzikowo 339
15. Starzyno 335
16. Domatówko 310

 

Kolejna – druga- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

dnia 16 marca (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

UWAGA!!

ZE WZGLĘDU NA REMONT OBIEKTU MOKSiR PUCK TERMIN DRUGIEJ RUNDY MOŻE ULEC ZMIANIE. W PRZYPADKU PRZEŁOŻENIA POWIADOMIMY KIEROWNIKÓW DRUŻYN DO DNIA 14 MARCA MAILOWO.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

II turniej (16 marzec)  Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

15:30 – 16:30 (Starzyński Dwór, Werblinia, Błądzikowo)

16:30 – 17 30 (Rekowo Górne, Swarzewo, Łebcz)

17 30 – 18 30  (Gnieżdżewo, Mieroszyno, Żelistrzewo)

18 30 – 19 30  (Połczyno, Mechowo, Domatówko)

19 30 – 20 30 (Darzlubie, Strzelno, Starzyno, Połchowo )

GALERIA ZDJĘĆ

P1080059.JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności