Dnia 23 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził II rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 105 osób (w tym 38 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  II  TURNIEJU:                                

msc Nazwisko i imię: miejscowość II runda
1 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 147
2 Rohde Michał Mechowo 144
3 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133
4 Białk Krzysztof Strzelno 132
5 Pienczyn Leszek Strzelno 131
6 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 130
Piepka Sławomir Starzyno 130
8 Miotk Adam Darzlubie 129
9 Grandicki Przemysław Łebcz 128
10 Potrykus Dariusz Strzelno 124
11 Radtke Krzysztof Werblinia 123
Tkaczyk Marcin Starzyno 123
13 Ceszke Brunon Strzelno 121
Potrykus Leon Połczyno 121
15 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 120
Szulc Mariusz Połchowo 120
17 Semmerling Krystian Darzlubie 119
18 Ceszke Błażej Strzelno 118
19 Białk Patryk Gnieżdżewo 115
20 Lemke Dariusz Łebcz 112
21 Muttke Arkadiusz Mechowo 111
22 Marzejon Rafał Błądzikowo 109
23 Brzozowski Marek Mechowo 108
Kos Łukasz Gnieżdżewo 108
25 Gusta Sławomir Żelistrzewo 106
Radtke Henryk Werblinia 106
27 Jeka Dawid Łebcz 103
28 Labudda Tomasz Mieroszyno 101
Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 101
30 Mika Krzysztof Połchowo 100
Wielewicki Sławomir Starzyno 100
32 Derc Damian Żelistrzewo 99
Selke Wojciech Żelistrzewo 99
34 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 98
35 Białk Paweł Darzlubie 97
Kos Florian Łebcz 97
37 Groenwald Dariusz Połczyno 95
Kupferschmidt Jacek Swarzewo 95
39 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 94
40 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 93
Dusza Michał Łebcz 93
Krauze Mateusz Mechowo 93
Rambiert Paweł Starzyński Dwór 93
44 Burclaff Tomasz Łebcz 92
Miłosz Michał Mechowo 92
Szefka Jan Połchowo 92
47 Kloka Adam Połchowo 90
48 Budynek Jacek Żelistrzewo 89
49 Kulpa Krzysztof Rekowo Górne 86
50 Grubba Rafał Starzyński Dwór 85
Marzejon Jordan Rekowo Górne 85
Rohraff Adam Strzelno 85
53 Kloka Marek Połchowo 82
Brzozowski Adam Mechowo 82
Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 82
56 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 80
Maszota Szymon Starzyński Dwór 80
Groenwald Mikołaj Połczyno 80
59 Labudda Jakub Mechowo 79
60 Ferra Bogdan Swarzewo 73
Mach Mariusz Werblinia 73
62 Wojtas Damian Rekowo Górne 69
63 Klein Krystian Starzyński Dwór 62
64 Wojtas Dawid Rekowo Górne 59
65 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 55
66 Piepka Mateusz Starzyno 54
67 Selke Piotr Mieroszyno 40

 

 KLASYFIKACJA  KOBIET  II  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość II runda
1 Kulas Magdalena Darzlubie 138
2 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 119
3 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 117
4 Zelewska Beata Darzlubie 114
5 Dettlaff Małgorzata Łebcz 107
6 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 106
7 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 101
8 Białk Dominika Strzelno 100
Grön Joanna Łebcz 100
Mach Agnieszka Werblinia 100
11 Janusz Magdalena Mechowo 98
12 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 91
13 Mika Małgorzata Połchowo 88
14 Dettlaff Monika Strzelno 87
Pal Zuzanna Łebcz 87
Szopa Alicja Strzelno 87
17 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 85
18 Muttke Krystyna Mechowo 81
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 81
20 Wojtas Julia Rekowo Górne 80
21 Hallmann Małgorzata Mechowo 79
22 Groenwald Eliza Połczyno 78
23 Gusta Joanna Żelistrzewo 76
24 Ferra Aleksandra Swarzewo 74
Kos Wioleta Łebcz 74
26 Ferra Katarzyna Swarzewo 71
27 Potrykus Agnieszka Połczyno 70
28 Selke Edyta Żelistrzewo 69
29 Marzejon Irena Rekowo Górne 68
30 Milewczyk Anna Swarzewo 65
31 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 63
Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 63
33 Wojtas Alicja Rekowo Górne 59
34 Potrykus Monika Połczyno 50
Rambiert Jesica Starzyński Dwór 50
36 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 49
37 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 44
38 Szulc Barbara Połchowo 41

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  II  TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

 

msc Miejscowość: II runda
1. Darzlubie 597
2. Gnieżdżewo 588
3. Strzelno 574
4. Łebcz 550
5. Mechowo 542
6. Mieroszyno 497
7. Żelistrzewo 483
8. Starzyński Dwór 462
9. Połczyno 444
10. Swarzewo 443
11. Połchowo 441
12. Werblinia 402
13. Rekowo Górne 399
14. Starzyno 353
15. Błądzikowo 109

 

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  PO II  TURNIEJU:                            

 

msc Nazwisko i imię: miejscowość I runda II runda Suma:
1 Rohde Michał Mechowo 138 144 282
2 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134 147 281
3 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133 133 266
4 Miotk Adam Darzlubie 126 129 255
5 Ceszke Błażej Strzelno 136 118 254
6 Piepka Sławomir Starzyno 123 130 253
7 Potrykus Leon Połczyno 129 121 250
8 Semmerling Krystian Darzlubie 128 119 247
9 Potrykus Dariusz Strzelno 123 124 247
10 Pienczyn Leszek Strzelno 113 131 244
11 Białk Krzysztof Strzelno 110 132 242
12 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 120 120 240
13 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 104 130 234
14 Grandicki Przemysław Łebcz 106 128 234
15 Tkaczyk Marcin Starzyno 108 123 231
16 Ceszke Brunon Strzelno 104 121 225
17 Muttke Arkadiusz Mechowo 109 111 220
18 Labudda Tomasz Mieroszyno 117 101 218
19 Radtke Krzysztof Werblinia 90 123 213
20 Białk Paweł Darzlubie 116 97 213
21 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 117 95 212
22 Burclaff Tomasz Łebcz 115 92 207
23 Rohraff Adam Strzelno 121 85 206
24 Szulc Mariusz Połchowo 85 120 205
25 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112 93 205
Krauze Mateusz Mechowo 112 93 205
27 Brzozowski Marek Mechowo 97 108 205
28 Wielewicki Sławomir Starzyno 104 100 204
29 Białk Patryk Gnieżdżewo 87 115 202
30 Lemke Dariusz Łebcz 90 112 202
31 Derc Damian Żelistrzewo 103 99 202
32 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 106 94 200
33 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 100 98 198
34 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 95 101 196
35 Kos Florian Łebcz 98 97 195
36 Dusza Michał Łebcz 94 93 187
37 Jeka Dawid Łebcz 80 103 183
38 Marzejon Rafał Błądzikowo 69 109 178
39 Kos Łukasz Gnieżdżewo 69 108 177
40 Mika Krzysztof Połchowo 73 100 173
41 Selke Wojciech Żelistrzewo 74 99 173
42 Kulpa Krzysztof Rekowo Górne 87 86 173
43 Miłosz Michał Mechowo 80 92 172
44 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 74 93 167
45 Grubba Rafał Starzyński Dwór 82 85 167
46 Szefka Jan Połchowo 64 92 156
47 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 75 80 155
48 Labudda Jakub Mechowo 75 79 154
49 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 91 55 146
50 Klein Krystian Starzyński Dwór 83 62 145
51 Mach Mariusz Werblinia 72 73 145
52 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 80 141
53 Ferra Bogdan Swarzewo 66 73 139
54 Brzozowski Adam Mechowo 55 82 137
55 Wojtas Damian Rekowo Górne 62 69 131
56 Zielke Paweł Mieroszyno 121 121
57 Czylkowski Kamil Strzelno 114 114
58 Licau Wojciech Mieroszyno 110 110
59 Gusta Sławomir Żelistrzewo 106 106
Radtke Henryk Werblinia 106 106
61 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 105 105
62 Rathnau Radosław Żelistrzewo 103 103
63 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 99 99
Potrykus Mariusz Połczyno 99 99
65 Groenwald Dariusz Połczyno 95 95
66 Wojtas Dawid Rekowo Górne 36 59 95
67 Kloka Adam Połchowo 90 90
68 Budynek Jacek Żelistrzewo 89 89
69 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 86 86
70 Marzejon Jordan Rekowo Górne 85 85
Kulas Karol Darzlubie 85 85
72 Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 82 82
Kloka Marek Połchowo 82 82
74 Mach Robert Werblinia 81 81
75 Groenwald Mikołaj Połczyno 80 80
Skrzypkowski Dawid Mechowo 80 80
77 Szymański Krystian Domatówko 74 74
78 Szymański Józef Domatówko 69 69
Wielewicki Patryk Starzyno 69 69
80 Budnik Patryk Błądzikowo 68 68
Mielewczyk Leszek Werblinia 68 68
82 Białk Józef Gnieżdżewo 67 67
83 Kortas Paweł Błądzikowo 60 60
84 Wicka Marcin Starzyński Dwór 58 58
85 Piepka Mateusz Starzyno 54 54
Budnik Piotr Błądzikowo 54 54
87 Rekowski Maciej Błądzikowo 46 46
88 Jopek Tomasz Domatówko 42 42
89 Selke Piotr Mieroszyno 40 40

 

 

KLASYFIKACJA  KOBIET  PO II  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość I runda II runda Suma:
1 Kulas Magdalena Darzlubie 135 138 273
2 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 104 117 221
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 118 101 219
4 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 102 106 208
5 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 88 119 207
6 Zelewska Beata Darzlubie 93 114 207
7 Dettlaff Małgorzata Łebcz 95 107 202
8 Białk Dominika Strzelno 96 100 196
Grön Joanna Łebcz 96 100 196
10 Szopa Alicja Strzelno 100 87 187
11 Mach Agnieszka Werblinia 85 100 185
12 Mika Małgorzata Połchowo 96 88 184
13 Muttke Krystyna Mechowo 101 81 182
14 Dettlaff Monika Strzelno 93 87 180
15 Gusta Joanna Żelistrzewo 91 76 167
16 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 74 91 165
17 Kos Wioleta Łebcz 89 74 163
18 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 77 85 162
19 Potrykus Agnieszka Połczyno 82 70 152
20 Wojtas Julia Rekowo Górne 67 80 147
21 Marzejon Irena Rekowo Górne 79 68 147
22 Groenwald Eliza Połczyno 69 78 147
23 Hallmann Małgorzata Mechowo 66 79 145
24 Selke Edyta Żelistrzewo 76 69 145
25 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 61 81 142
26 Potrykus Monika Połczyno 91 50 141
27 Ferra Katarzyna Swarzewo 67 71 138
28 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 85 50 135
29 Milewczyk Anna Swarzewo 66 65 131
30 Ferra Aleksandra Swarzewo 48 74 122
31 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 77 44 121
32 Wojtas Alicja Rekowo Górne 61 59 120
33 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 53 63 116
34 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 52 49 101
35 Janusz Magdalena Mechowo 98 98
36 Pal Zuzanna Łebcz 87 87
37 Groenwald Marzena Połczyno 80 80
38 Szymańska Barbara Domatówko 76 76
39 Jeka Izabela Werblinia 69 69
40 Piontke Angelika Werblinia 68 68
41 Szulc Barbara Połchowo 27 41 68
42 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 63 63
Kowalska Martyna Łebcz 63 63
44 Chrzan Nadia Błądzikowo 61 61
45 Marzejon-Barnet Kinga Rekowo Górne 56 56
46 Miłosz – Chrzan Edyta Błądzikowo 55 55
47 Szymańska Patrycja Domatówko 49 49
48 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 43 43
49 Kunc Natalia Werblinia 31 31

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PO II  TURNIEJU:

 

msc Miejscowość: I runda II runda Suma:
1. Darzlubie 598 597 1195
2. Strzelno 576 574 1150
3. Gnieżdżewo 551 588 1139
4. Mechowo 526 542 1068
5. Łebcz 510 550 1060
6. Mieroszyno 523 497 1020
7. Żelistrzewo 506 483 989
8. Starzyński Dwór 464 462 926
9. Swarzewo 459 443 902
10. Połczyno 401 444 845
11. Werblinia 397 402 799
12. Połchowo 345 441 786
13. Rekowo Górne 364 399 763
14. Starzyno 335 353 688
15. Błądzikowo 339 109 448
16. Domatówko 310 310

 

 

Kolejna – trzecia- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

dnia 6 kwietnia (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

 

UWAGA!!

ZE WZGLĘDU NA REMONT OBIEKTU MOKSiR PUCK TERMIN TRZECIEJ RUNDY MOŻE ZOSTAĆ ZMIENIONY. (o ewentualnej zmianie powiadomimy na stronie oksitpuck.pl oraz mailowo kierowników drużyn)

 

Godziny startu poszczególnych drużyn:

III turniej (6 kwiecień)  Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

 

15:30 – 16:30 (Starzyński Dwór, Werblinia, Strzelno)

16:30 – 17 30 (Rekowo Górne, Swarzewo, Łebcz)

17 30 – 18 30  (Gnieżdżewo, Mieroszyno, Żelistrzewo)

18 30 – 19 30  (Połczyno, Mechowo, Domatówko)

19 30 – 20 30 (Darzlubie, Błądzikowo, Starzyno, Połchowo )

GALERIA ZDJĘĆ

IMG_20180323_192858.jpg

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności