Dnia 6 kwietnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził III rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 101 osób (w tym 41 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  III  TURNIEJU:                               

msc Nazwisko i imię: miejscowość III runda
1 Rohde Michał Mechowo 142
2 Muttke Arkadiusz Mechowo 140
3 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133
Tkaczyk Marcin Starzyno 133
5 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132
Piepka Sławomir Starzyno 132
7 Białk Krzysztof Strzelno 130
8 Potrykus Dariusz Strzelno 129
9 Burclaff Tomasz Łebcz 124
10 Ceszke Błażej Strzelno 121
11 Miłosz Michał Mechowo 118
Potrykus Leon Połczyno 118
13 Kos Florian Łebcz 116
14 Labudda Tomasz Mieroszyno 115
15 Grandicki Przemysław Łebcz 114
16 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 113
Miotk Adam Darzlubie 113
Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 113
19 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112
Gusta Sławomir Żelistrzewo 112
21 Brzozowski Marek Mechowo 110
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 110
23 Białk Patryk Gnieżdżewo 109
24 Radtke Krzysztof Werblinia 108
Semmerling Krystian Darzlubie 108
26 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 107
27 Brzozowski Adam Mechowo 106
28 Białk Paweł Darzlubie 105
Rohraff Adam Strzelno 105
30 Kloka Marek Połchowo 102
Kos Łukasz Gnieżdżewo 102
Licau Wojciech Mieroszyno 102
Selke Wojciech Żelistrzewo 102
34 Grubba Rafał Starzyński Dwór 101
35 Krauze Mateusz Mechowo 100
36 Ceszke Brunon Strzelno 97
37 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 96
Lemke Dariusz Łebcz 96
39 Jeka Dawid Łebcz 95
Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 95
Pienczyn Leszek Strzelno 95
42 Radtke Henryk Werblinia 93
43 Patok Szymon Rekowo Górne 89
44 Szulc Mariusz Połchowo 84
45 Szefka Jan Połchowo 82
46 Mach Mariusz Werblinia 81
47 Wicka Marcin Starzyński Dwór 79
48 Białk Józef Gnieżdżewo 77
49 Piepka Mateusz Starzyno 76
50 Klein Krystian Starzyński Dwór 74
51 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 70
52 Wojtas Dawid Rekowo Górne 68
53 Szweda Przemysław Starzyno 64
54 Ferra Bogdan Swarzewo 62
Mach Robert Werblinia 62
56 Wojtas Damian Rekowo Górne 60
57 Kupski Zygmunt Rekowo Górne 58
58 Konkol Adam Żelistrzewo 56
59 Jaszczołt Grzegorz Połchowo 55
60 Selke Piotr Mieroszyno 43

 KLASYFIKACJA  KOBIET  III  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość III runda
1 Białk Dominika Strzelno 121
2 Kulas Magdalena Darzlubie 119
3 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 113
4 Grön Joanna Łebcz 104
5 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 103
Zelewska Beata Darzlubie 103
7 Gusta Joanna Żelistrzewo 96
Kos Wioleta Łebcz 96
9 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 94
10 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 89
Mach Agnieszka Werblinia 89
12 Marzejon Irena Rekowo Górne 88
13 Dettlaff Małgorzata Łebcz 86
Dettlaff Monika Strzelno 86
15 Milewczyk Anna Swarzewo 79
Selke Edyta Żelistrzewo 79
17 Hallmann Małgorzata Mechowo 78
18 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 77
Wojtas Julia Rekowo Górne 77
20 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 76
21 Janusz Magdalena Mechowo 74
22 Pal Zuzanna Łebcz 73
23 Potrykus Agnieszka Połczyno 72
24 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 71
Rambiert Jesica Starzyński Dwór 71
26 Ferra Katarzyna Swarzewo 69
27 Magrean Sandra Żelistrzewo 65
28 Kowalska Martyna Łebcz 64
29 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 60
30 Kloka Aleksandra Połchowo 59
Muttke Krystyna Mechowo 59
32 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 57
Jaszczołt Ewa Połchowo 57
34 Kunc Natalia Werblinia 56
35 Kupska Teresa Rekowo Górne 55
36 Wojtas Alicja Rekowo Górne 53
37 Potrykus Monika Połczyno 52
38 Konkol Barbara Żelistrzewo 49
39 Ferra Aleksandra Swarzewo 42
40 Szulc Barbara Połchowo 38
41 Trzonek Blanka Werblinia 22

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  III  TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

 

msc Miejscowość: III runda
1. Strzelno 587
2. Łebcz 554
3. Mechowo 552
4. Gnieżdżewo 551
5. Darzlubie 548
6. Żelistrzewo 522
7. Mieroszyno 511
8. Starzyński Dwór 458
9. Werblinia 427
10. Rekowo Górne 417
11. Swarzewo 413
12. Połchowo 384
13. Starzyno 341
14. Połczyno 242

 

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  PO III  TURNIEJU:                          

 

msc Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Rohde Michał Mechowo 138 144 142 424
2 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134 147 132 413
3 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133 133 133 399
4 Piepka Sławomir Starzyno 123 130 132 385
5 Potrykus Dariusz Strzelno 123 124 129 376
6 Ceszke Błażej Strzelno 136 118 121 375
7 Białk Krzysztof Strzelno 110 132 130 372
8 Miotk Adam Darzlubie 126 129 113 368
9 Potrykus Leon Połczyno 129 121 118 368
10 Tkaczyk Marcin Starzyno 108 123 133 364
11 Muttke Arkadiusz Mechowo 109 111 140 360
12 Semmerling Krystian Darzlubie 128 119 108 355
13 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 120 120 113 353
14 Grandicki Przemysław Łebcz 106 128 114 348
15 Pienczyn Leszek Strzelno 113 131 95 339
16 Labudda Tomasz Mieroszyno 117 101 115 333
17 Burclaff Tomasz Łebcz 115 92 124 331
18 Radtke Krzysztof Werblinia 90 123 108 331
19 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 104 130 96 330
20 Ceszke Brunon Strzelno 104 121 97 322
21 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 117 95 107 319
22 Białk Paweł Darzlubie 116 97 105 318
23 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112 93 112 317
24 Brzozowski Marek Mechowo 97 108 110 315
25 Rohraff Adam Strzelno 121 85 105 311
26 Kos Florian Łebcz 98 97 116 311
27 Białk Patryk Gnieżdżewo 87 115 109 311
28 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 100 98 113 311
29 Krauze Mateusz Mechowo 112 93 100 305
30 Lemke Dariusz Łebcz 90 112 96 298
31 Miłosz Michał Mechowo 80 92 118 290
32 Szulc Mariusz Połchowo 85 120 84 289
33 Kos Łukasz Gnieżdżewo 69 108 102 279
34 Jeka Dawid Łebcz 80 103 95 278
35 Selke Wojciech Żelistrzewo 74 99 102 275
36 Grubba Rafał Starzyński Dwór 82 85 101 268
37 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 75 80 95 250
38 Brzozowski Adam Mechowo 55 82 106 243
39 Szefka Jan Połchowo 64 92 82 238
40 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 74 93 70 237
41 Mach Mariusz Werblinia 72 73 81 226
42 Klein Krystian Starzyński Dwór 83 62 74 219
43 Gusta Sławomir Żelistrzewo 106 112 218
44 Licau Wojciech Mieroszyno 110 102 212
45 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 99 110 209
46 Wielewicki Sławomir Starzyno 104 100 204
47 Derc Damian Żelistrzewo 103 99 202
48 Ferra Bogdan Swarzewo 66 73 62 201
49 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 106 94 200
50 Radtke Henryk Werblinia 106 93 199
51 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 95 101 196
52 Wojtas Damian Rekowo Górne 62 69 60 191
53 Dusza Michał Łebcz 94 93 187
54 Kloka Marek Połchowo 82 102 184
55 Marzejon Rafał Błądzikowo 69 109 175
56 Mika Krzysztof Połchowo 73 100 173
57 Kulpa Krzysztof Rekowo Górne 87 86 173
58 Wojtas Dawid Rekowo Górne 36 59 68 163
59 Labudda Jakub Mechowo 75 79 154
60 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 91 55 146
61 Białk Józef Gnieżdżewo 67 77 144
62 Mach Robert Werblinia 81 62 143
63 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 80 141
64 Wicka Marcin Starzyński Dwór 58 79 137
65 Piepka Mateusz Starzyno 54 76 130
66 Zielke Paweł Mieroszyno 121 121
67 Czylkowski Kamil Strzelno 114 114
68 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 105 105
69 Rathnau Radosław Żelistrzewo 103 103
70 Potrykus Mariusz Połczyno 99 99
71 Groenwald Dariusz Połczyno 95 95
72 Kloka Adam Połchowo 90 90
73 Budynek Jacek Żelistrzewo 89 89
74 Patok Szymon Rekowo Górne 89 89
75 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 86 86
76 Kulas Karol Darzlubie 85 85
Marzejon Jordan Rekowo Górne 85 85
78 Selke Piotr Mieroszyno 40 43 83
79 Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 82 82
80 Groenwald Mikołaj Połczyno 80 80
Skrzypkowski Dawid Mechowo 80 80
82 Szymański Krystian Domatówko 74 74
83 Szymański Józef Domatówko 69 69
Wielewicki Patryk Starzyno 69 69
85 Budnik Patryk Błądzikowo 68 68
Mielewczyk Leszek Werblinia 68 68
87 Szweda Przemysław Starzyno 64 64
88 Kortas Paweł Błądzikowo 60 60
89 Kupski Zygmunt Rekowo Górne 58 58
90 Konkol Adam Żelistrzewo 56 56
91 Jaszczołt Grzegorz Połchowo 55 55
92 Budnik Piotr Błądzikowo 54 54
93 Rekowski Maciej Błądzikowo 46 46
94 Jopek Tomasz Domatówko 42 42

 

 

KLASYFIKACJA  KOBIET  PO III  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. Suma
1 Kulas Magdalena Darzlubie 135 138 119 392
2 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 118 101 103 322
3 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 88 119 113 320
4 Białk Dominika Strzelno 96 100 121 317
5 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 104 117 94 315
6 Zelewska Beata Darzlubie 93 114 103 310
7 Grön Joanna Łebcz 96 100 104 300
8 Dettlaff Małgorzata Łebcz 95 107 86 288
9 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 102 106 77 285
10 Mach Agnieszka Werblinia 85 100 89 274
11 Dettlaff Monika Strzelno 93 87 86 266
12 Gusta Joanna Żelistrzewo 91 76 96 263
13 Kos Wioleta Łebcz 89 74 96 259
14 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 77 85 89 251
15 Muttke Krystyna Mechowo 101 81 59 241
16 Marzejon Irena Rekowo Górne 79 68 88 235
17 Potrykus Agnieszka Połczyno 82 70 72 224
18 Wojtas Julia Rekowo Górne 67 80 77 224
19 Selke Edyta Żelistrzewo 76 69 79 224
20 Hallmann Małgorzata Mechowo 66 79 78 223
21 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 61 81 76 218
22 Milewczyk Anna Swarzewo 66 65 79 210
23 Ferra Katarzyna Swarzewo 67 71 69 207
24 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 85 50 71 206
25 Potrykus Monika Połczyno 91 50 52 193
26 Szopa Alicja Strzelno 100 87 187
27 Mika Małgorzata Połchowo 96 88 184
28 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 53 63 60 176
29 Wojtas Alicja Rekowo Górne 61 59 53 173
30 Janusz Magdalena Mechowo 98 74 172
31 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 74 91 165
32 Ferra Aleksandra Swarzewo 48 74 42 164
33 Pal Zuzanna Łebcz 87 73 160
34 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 52 49 57 158
35 Groenwald Eliza Połczyno 69 78 147
36 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 63 71 134
37 Kowalska Martyna Łebcz 63 64 127
38 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 77 44 121
39 Szulc Barbara Połchowo 27 41 38 106
40 Kunc Natalia Werblinia 31 56 87
41 Groenwald Marzena Połczyno 80 80
42 Szymańska Barbara Domatówko 76 76
43 Jeka Izabela Werblinia 69 69
44 Piontke Angelika Werblinia 68 68
45 Magrean Sandra Żelistrzewo 65 65
46 Chrzan Nadia Błądzikowo 61 61
47 Kloka Aleksandra Połchowo 59 59
48 Jaszczołt Ewa Połchowo 57 57
49 Marzejon-Barnet Kinga Rekowo Górne 56 56
50 Kupska Teresa Rekowo Górne 55 55
Miłosz – Chrzan Edyta Błądzikowo 55 55
52 Konkol Barbara Żelistrzewo 49 49
Szymańska Patrycja Domatówko 49 49
54 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 43 43
55 Trzonek Barbara Werblinia 22 22

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PO III  TURNIEJU:

 

msc Miejscowość: I runda II runda III runda Suma
1. Darzlubie 598 597 548 1743
2. Strzelno 576 574 587 1737
3. Gnieżdżewo 551 588 551 1690
4. Mechowo 526 542 552 1620
5. Łebcz 510 550 554 1614
6. Mieroszyno 523 497 511 1531
7. Żelistrzewo 506 483 522 1511
8. Starzyński Dwór 464 462 458 1384
9. Swarzewo 459 443 413 1315
10. Werblinia 397 402 427 1226
11. Rekowo Górne 364 399 417 1180
12. Połchowo 345 441 384 1170
13. Połczyno 401 444 242 1087
14. Starzyno 335 353 341 1029
15. Błądzikowo 339 109 448
16. Domatówko 310 310

 

 

Kolejna – czwarta (ostatnia)- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

dnia 13 kwietnia (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

 

Godziny startu poszczególnych drużyn:

IV turniej (13 kwiecień)  Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

 

15:00 – 16:00 (Starzyński Dwór, Werblinia, Połczyno, Rekowo Górne)

16:00 – 17 00 (Domatówko, Łebcz, Mieroszyno, Połchowo)

17 00 – 18 00  (Błądzikowo, Swarzewo, Żelistrzewo, Starzyno)

18 00 – 19 00  (Mechowo, Gnieżdżewo, Strzelno, Darzlubie)

19 00 – 20 00 (Czołowa dwunastka kobiet i mężczyzn w klasyfikacji po trzech rundach )

 

Około godziny 20 15 podsumowanie i wręczenie nagród z Mistrzostw Gminy Puck w Kręglach oraz Strzelaniu (impreza odbyła się 7 kwietnia).

Galeria Zdjęć

P1080470.JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności