6 stycznia 2019 roku przeprowadzony został czwarty turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 39 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Po raz czwarty z rzędu zwyciężył reprezentant Połczyna – Hieronim Korthals. W klasyfikacji drużynowej pozycję lidera utrzymało Swarzewo (268 pkt.) po czterech turniejach.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  CZWARTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Piepka Adam Starzyno
5-6 Szulc Mariusz Połchowo
7-8 Mudlaff Marian Strzelno
7-8 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9-12 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Steinke Damian Domatowo
13-16 Drzeżdżon Kacper Połchowo
13-16 Jeka Tadeusz Strzelno
13-16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
13-16 Licau Wojciech Mieroszyno
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Boczyński Krystian Połczyno
17-24 Brzozowski Marcin Mieroszyno
17-24 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
17-24 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Mach Robert Werblinia
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
25-32 Białk Józef Strzelno
25-32 Burclaff Tomasz Łebcz
25-32 Grandicki Przemysław Łebcz
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Sobota Konrad Łebcz
25-32 Ustarbowski Marcin Swarzewo
25-32 Wica Michał Smolno
33-39 Groenwald Szymon Połczyno
33-39 Kupferschmidt Patryk Swarzewo
33-39 Liecau Jerzy Łebcz
33-39 Miotke Wojciech Mrzezino
33-39 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
33-39 Samel Jerzy Starzyński Dwór
33-39 Szefka Jan Połchowo

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  CZWARTEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: IV
1 Strzelno 64
2 Swarzewo 62
3 Połczyno 58
4 Połchowo 48
5 Rekowo Górne 44
6 Starzyno 42
7 Swarzewo II 36
8 Łebcz 36
9 Starzyński Dwór 34
10 Mieroszyno 30
11 Werblinia 28
11 Strzelno II 28
13 Leśniewo 24
14 Domatowo 18
15 Błądzikowo 12
15 Smolno 12
17 Mrzezino 10
17 Łebcz II 10
17 Połczyno II 10

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO IV TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Po IV Lb.Tur.
1 Korthals Hieronim Połczyno 120 4
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 110 4
3 Okoń Sławomir Leśniewo 94 4
4 Pieper Łukasz Swarzewo 82 4
5 Białk Dariusz Strzelno 80 3
6 Białk Krzysztof Strzelno 78 4
7 Licau Wojciech Mieroszyno 74 4
8 Mudlaff Marian Strzelno 70 4
9 Tuszer Franciszek Starzyno 70 4
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 68 4
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne 64 4
11 Mach Robert Werblinia 64 4
13 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 64 4
14 Piepka Adam Starzyno 62 3
15 Brzozowski Marcin Mieroszyno 62 4
16 Jeka Tadeusz Strzelno 60 4
17 Szulc Mariusz Połchowo 58 3
18 Mach Mariusz Werblinia 56 4
19 Steinke Damian Domatowo 50 3
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 50 4
21 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 46 2
22 Boczyński Krystian Połczyno 46 3
23 Burclaff Tomasz Łebcz 46 4
24 Drzeżdżon Kacper Połchowo 44 3
24 Boczyński Bernard Połczyno 44 3
26 Miotke Wojciech Mrzezino 42 4
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 42 4
28 Szlas Filip Rekowo Górne 40 3
28 Grandicki Przemysław Łebcz 40 3
28 Sobota Konrad Łebcz 40 3
31 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 40 4
32 Białk Józef Strzelno 36 3
32 Hempel Andrzej Rekowo Górne 36 3
32 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 36 3
35 Poppel Stanisław Swarzewo 34 2
36 Ustarbowski Marcin Swarzewo 34 3
37 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 30 3
37 Liecau Jerzy Łebcz 30 3
37 Szefka Jan Połchowo 30 3
40 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 28 2
41 Wica Michał Smolno 24 2
41 Fobke Karol Celbowo 24 2
41 Grön Damian Łebcz 24 2
41 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24 2
45 Groenwald Szymon Połczyno 20 2
45 Hincke Ernest Starzyński Dwór 20 2
45 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 20 2
48 Stromski Maciej Strzelno 18 1
49 Żaczek Julian Strzelno 16 1
50 Kloka Wojciech Połchowo 12 1
50 Szweda Michał Celbowo 12 1
52 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10 1
52 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 10 1
52 Kowalewski Paweł Swarzewo 10 1
52 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 10 1
52 Maszota Szymon Starzyński Dwór 10 1
52 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO IV TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 268
2 Strzelno 246
3 Połczyno 220
4 Mieroszyno 194
5 Łebcz 150
6 Połchowo 144
7 Rekowo Górne 140
8 Swarzewo II 140
9 Starzyński Dwór 136
10 Starzyno 132
11 Werblinia 120
12 Strzelno II 112
13 Leśniewo 94
14 Starzyński Dwór II 70
15 Domatowo 50
16 Błądzikowo 50
17 Mieroszyno II 42
18 Mrzezino 42
19 Celbowo 36
20 Łebcz II 30
21 Smolno 24
22 Połczyno II 10

 Kolejny – piąty – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 27 stycznia (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

P1110375 (Medium).JPG

Galeria Zdjęć:

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności