Dnia 12 sierpnia 2018 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 11 zespołów zwyciężyła drużyna z Łebcza wyprzedzając kolejno Strzelno II  i Mrzezino I. Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe.

WYNIKI:

Gr. A

Msc. Drużyna 1 2 3 Punkty: Sety
1 Gnieżdżewo I X 2:0 2:0 2 4:0
2 Darzlubie 0:2 X 2:0 1 2:2
3 St. Dwór 0:2 0:2 X 0 0:4

 Gr. B

Msc. Drużyna 1 2 3 Punkty: Sety
1 Łebcz X 2:0 2:0 2 4:0
2 Mrzezino II 0:2 X 2:0 1 2:2
3 Mieroszyno 0:2 0:2 X 0 0:4

 Gr. C

Msc. Drużyna 1 2 3 Punkty: Sety
1 Mrzezino I X 2:1 2:0 2 4:2
2 Gnieżdżewo II 1:2 X 2:0 1 3:2
3 Połczyno 0:2 0:2 X 0 0:4

 Gr. D

Msc. Drużyna 1 2 Punkty: Sety
1 Strzelno I X 0:2 0 0:2
2 Strzelno II 2:0 X 1 2:0

 Ćwierćfinały:

Gnieżdżewo I             –           Strzelno I                    1 : 2

Łebcz                          –           Gnieżdżewo II            2 : 0

Mrzezino II                 –           Mrzezino I                  0 : 2

Strzelno II                   –           Darzlubie                    2 : 0

Półfinały:

Strzelno I                    –           Łebcz                          0 : 2

Mrzezino I                  –           Strzelno II                   1 : 2

Przegrani z ćwierćfinałów:

Gnieżdżewo I             –           Gnieżdżewo II            2 : 0

Mrzezino II                 –           Darzlubie                    0 : 2

 

o 7 miejsce:

Gnieżdżewo I             –           Gnieżdżewo II            0 : 2

 

o 5 miejsce:

Gnieżdżewo II            –           Darzlubie                    2 : 0

 

o 3 miejsce:

Strzelno I                    –           Mrzezino I                  0 : 2

 

Finał:

Łebcz                          –           Strzelno II                   2 : 0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Msc. Drużyna: Zawodnik 1 Zawodnik 2
1 Łebcz Kowalewski Robert Blok Piotr
2 Strzelno II Potrykus Dariusz Pienczyn Leszek
3 Mrzezino I Guz Daniel Guz Kamil
4 Strzelno I Totzke Krzysztof Dettlaff Daniel
5 Gnieżdżewo II Koss Łukasz Tarnowski Michał
6 Darzlubie Kulas Karol Semmerling Krystian
7 Gnieżdżewo I Potrykus Sylwester Ustarbowski Piotr
8 Mrzezino II Marzejon Krzysztof Barra Mateusz
9-11 Połczyno Potrykus Mariusz Potrykus Mikołaj
9-11 Mieroszyno Jarmulewski Henryk Krzyżon Leszek
9-11 Starzyński Dwór Groenwald Kacper Rambiert Krzysztof

 Galeria zdjęć:

P1090534 (Medium).JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności