Turniej przeprowadzony został w dniu 25 lutego 2018 roku w sali POSM  w Pucku przez Ośrodek Kultury,Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy za miejsca od 1-3 otrzymali pamiątkowe puchary i upominki rzeczowe.

 

      Klasyfikacja w grach deblowych mężczyzn         

Msc. Zawodnik/miejscowość
1 Korthals Hieronim (Połczyno) – Okoń Sławomir (Leśniewo)
2 Szulc Mariusz (Połchowo) – Szulc Grzegorz (Połchowo)
3 Tuszer Franciszek (Starzyno) – Piepka Adam (Starzyno)
4 Boczyński Krystian (Połczyno) – Krauze Wiesław (Rekowo Górne)
5-6 Kalwig Mariusz (Swarzewo) – Kupferschmidt Krzysztof (Swarzewo)
Licau Wojciech (Mieroszyno) – Dawidowski Eugeniusz (Starzyno)
7-8 Drzeżdżon Kacper (Połchowo) – Kloka Wojciech (Połchowo)
Piper  Łukasz (Swarzewo) – Kupferschmidt Jacek 9Swarzewo)
9-12 Białk Krzysztof (Strzelno) – Jeka Tadeusz (Strzelno)
Miotke Wojciech (Mrzezino) – Witek Roman (Mrzezino)
Brzozowski Marcin (Połczyno) – Boczyński Bernard (Połczyno)
Mach Mariusz (Werblinia) – Mach Robert (Werblinia)
13-14 Fobke Karol (Celbowo) – Szweda Michał (Celbowo)
Szlas Filip (Rekowo Górne) – Hempel Andrzej (Rekowo Górne)

 

         Klasyfikacja w grach deblowych kobiet

Msc. Zawodniczka/miejscowość
1 Mika Małgorzata (Połchowo) – Czaja Joanna (Połczyno)
2 Pieprzyca Dorota (Karwia) – Lessnau Katarzyna (Mieroszyno)
3 Kempa Emilia (Strzelno) – Jeka Estera (Strzelno)
4 Matachowska Jadwiga (Jastarnia) – Robakowska Joanna (Jastarnia)
5 Krzysztofik Weronika (Połchowo) – Mielke Wiktoria (Połchowo)

 

       Klasyfikacja w grach mieszanych (mixty)

Msc. Zawodnik/miejscowość
1 Mika Małgorzata (Połchowo) – Szulc Mariusz (Połchowo)
2 Robakowska Joanna (Jastarnia) – Tuszer Franciszek (Starzyno)
3 Czaja Joanna (Połczyno) – Korthals Hieronim (Połczyno)
4 Krzysztofik Weronika (Połchowo) – Szulc Grzegorz (Połchowo)
5-6 Pieprzyca Dorota (Karwia) – Licau Wojciech (Mieroszyno)
Kempa Emilia (Strzelno) – Białk Krzysztof (Strzelno)
7-8 Lessnau Katarzyna (Mieroszyno) – Brzozowski Marcin (Połczyno)
Matachowska Jadwiga (Jastarnia) – Piepka Adam (Starzyno)
9-10 Mielke Wiktoria (Połchowo) – Szweda Michał (Celbowo)
Jeka Estera (Strzelno) – Jeka Tadeusz (Strzelno)

GALERIA ZDJĘĆ 

P1070983.JPG

Categories: BANER, OKSIT, SPORT, Puck

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności