27 stycznia 2019 roku przeprowadzony został piąty turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 36 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Kolejny – szósty – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 3 lutego (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  PIĄTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Piepka Adam Starzyno
5-6 Piper Łukasz Swarzewo
7-8 Steinke Damian Domatowo
7-8 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Brzozowski Marcin Mieroszyno
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
9-12 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
13-16 Drzeżdżon Kacper Połchowo
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13-16 Mach Robert Werblinia
13-16 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Szulc Mariusz Połchowo
17-24 Płomień Waldemar Błądzikowo
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Grandicki Przemysław Łebcz
17-24 Miotke Wojciech Mrzezino
17-24 Hempel Andrzej Rekowo Górne
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
25-32 Szefka Jan Połchowo
25-32 Witza Michał Smolno
25-32 Burclaff Tomasz Łebcz
25-32 Borchman Maciej Połchowo
25-32 Magrean Piotr Mieroszyno
25-32 Sobota Konrad Łebcz
25-32 Fobke Karol Celbowo
25-32 Liecau Jerzy Łebcz
33 Samel Jerzy Starzyński Dwór
34 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
35 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór
36 Groenwald Szymon Połczyno

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PIĄTEGO TURNIEJU

1 Swarzewo 68
2 Strzelno 58
3 Połczyno 56
4 Mieroszyno 48
5 Rekowo Górne 44
6 Starzyno 42
7 Połchowo 42
8 Łebcz 38
9 Werblinia 30
10 Starzyński Dwór 30
11 Leśniewo 24
12 Domatowo 20
13 Błądzikowo 14
13 Mrzezino 14
15 Celbowo 12
15 Łebcz II 12
15 Smolno 12

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO V TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb.
1 Korthals Hieronim Połczyno 150 5
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 138 5
3 Okoń Sławomir Leśniewo 118 5
4 Białk Dariusz Strzelno 106 4
5 Pieper Łukasz Swarzewo 104 5
6 Licau Wojciech Mieroszyno 92 5
7 Tuszer Franciszek Starzyno 90 5
8 Mudlaff Marian Strzelno 88 5
9 Piepka Adam Starzyno 84 4
10 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 82 5
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne 80 5
11 Mach Robert Werblinia 80 5
11 Brzozowski Marcin Mieroszyno 80 5
14 Białk Krzysztof Strzelno 78 4
15 Jeka Tadeusz Strzelno 74 5
16 Szulc Mariusz Połchowo 72 4
17 Steinke Damian Domatowo 70 4
18 Mach Mariusz Werblinia 70 5
19 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 68 4
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 64 5
21 Drzeżdżon Kacper Połchowo 60 4
21 Boczyński Bernard Połczyno 60 4
23 Burclaff Tomasz Łebcz 58 5
24 Miotke Wojciech Mrzezino 56 5
25 Szlas Filip Rekowo Górne 54 4
25 Grandicki Przemysław Łebcz 54 4
27 Sobota Konrad Łebcz 52 4
28 Samel Jerzy Starzyński Dwór 52 5
29 Hempel Andrzej Rekowo Górne 50 4
30 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 50 5
31 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 46 2
32 Boczyński Krystian Połczyno 46 3
33 Liecau Jerzy Łebcz 42 4
33 Szefka Jan Połchowo 42 4
35 Białk Józef Strzelno 36 3
35 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 36 3
35 Witza Michał Smolno 36 3
35 Fobke Karol Celbowo 36 3
39 Poppel Stanisław Swarzewo 34 2
40 Ustarbowski Marcin Swarzewo 34 3
41 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 30 3
41 Groenwald Szymon Połczyno 30 3
43 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 28 2
44 Grön Damian Łebcz 24 2
44 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24 2
46 Hincke Ernest Starzyński Dwór 20 2
46 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 20 2
46 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 20 2
49 Stromski Maciej Strzelno 18 1
50 Żaczek Julian Strzelno 16 1
51 Kloka Wojciech Połchowo 12 1
51 Borchman Maciej Połchowo 12 1
51 Magrean Piotr Mieroszyno 12 1
51 Szweda Michał Celbowo 12 1
55 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10 1
55 Kowalewski Paweł Swarzewo 10 1
55 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 10 1
55 Maszota Szymon Starzyński Dwór 10 1
55 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO V TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 336
2 Strzelno 304
3 Połczyno 276
4 Mieroszyno 242
5 Łebcz 188
6 Połchowo 186
7 Rekowo Górne 184
8 Starzyno 174
9 Starzyński Dwór 166
10 Werblinia 150
11 Swarzewo II 140
12 Leśniewo 116
13 Strzelno II 112
14 Starzyński Dwór II 70
15 Domatowo 70
16 Błądzikowo 64
17 Mrzezino 56
18 Celbowo 48
19 Mieroszyno II 42
20 Łebcz II 42
21 Smolno 36
22 Połczyno II 10

P1110583 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności