W dniu 18 listopada 2018 roku przeprowadzony został pierwszy turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 42 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

PIERWSZEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Kalwig Mariusz Swarzewo
4 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno
5-6 Pieper Łukasz Swarzewo
5-6 Okoń Sławomir Leśniewo
7-8 Poppel Stanisław Swarzewo
7-8 Piepka Adam Starzyno
9-12 Szulc Mariusz Połchowo
9-12 Boczyński Krystian Połczyno
9-12 Stromski Maciej Strzelno
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
13-16 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
13-16 Białk Krzysztof Strzelno
13-16 Tuszer Franciszek Starzyno
13-16 Licau Wojciech Mieroszyno
17-24 Brzozowski Marcin Mieroszyno
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Sobota Konrad Łebcz
17-24 Mach Robert Werblinia
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
17-24 Krauze Wiesław Rekowo Górne
25-32 Kloka Wojciech Połchowo
25-32 Grön Damian Łebcz
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
25-32 Szlas Filip Rekowo Górne
25-32 Maciejewski Radosław Mieroszyno
25-32 Fobke Karol Celbowo
33-42 Burclaff Tomasz Łebcz
33-42 Miotke Wojciech Mrzezino
33-42 Sammel Jerzy Starzyński Dwór
33-42 Kupferschmidt Krystian Swarzewo
33-42 Kupferschmidt Patryk Swarzewo
33-42 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór
33-42 Hincke Ernest Starzyński Dwór
33-42 Szmagliński Mateusz Mieroszyno
33-42 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
33-42 Dettlaff Mateusz MIeroszyno

                                   

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

PIERWSZEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Swarzewo 68
2 Strzelno 64
3 Mieroszyno 54
4 Połczyno 48
5 Połchowo 44
6 Swarzewo II 40
7 Rekowo Górne 38
8 Starzyno 36
9 Łebcz 36
10-11 Starzyński Dwór 32
10-11 Mieroszyno II 32
12 Strzelno II 30
13 Werblinia 28
14 Leśniewo 22
15 Starzyński Dwór II 20
16-17 Błądzikowo 12
16-17 Celbowo 12
18 Mrzezino 10

 

Kolejny – drugi – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 2 grudnia (niedziela) 2018 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Galeria Zdjęć: