Turniej przeprowadzony został dnia 16 grudnia 2018 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 10 zawodniczek.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość:
1 Mika Małgorzata Połchowo
2 Szopa Alicja Strzelno
3 Czaja Joanna Połczyno
4 Robakowska Joanna Jastarnia
5-6 Duda Anna Rzucewo
5-6 Zielińska Kamila Połchowo
7-8 Kowalska Martyna Łebcz
7-8 Jeka Estera Strzelno
9-10 Czaja Julia Puck
9-10 Mudlaff Amelia Strzelno

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Połchowo 32
2 Strzelno 28
3 Połczyno 16
4 Jastarnia 14
5 Rzucewo 12
6 Łebcz 10
7-8 Strzelno II 8
7-8 Puck 8

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO III TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość: Po III Lb. Tur.
1 Mika Małgorzata Połchowo 60 3
2 Robakowska Joanna Jastarnia 48 3
3 Czaja Joanna Połczyno 44 3
4 Szopa Alicja Strzelno 36 2
5 Jeka Estera Strzelno 34 3
6 Duda Anna Rzucewo 30 3
7 Białk Karolina Strzelno 26 2
8 Zielińska Kamila Połchowo 24 2
9 Kowalska Martyna Łebcz 24 3
10 Sikora Klaudia Mała Piaśnica 18 2
10 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 18 2
12 Czaja Julia Puck 16 2
13 Pal Zuzanna Łebcz 14 2
14 Kempa Emilia Strzelno 12 1
15 Chwedoruk Iwona Brudzewo 8 1
15 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 8 1
15 Mudlaff Amelia Strzelno 8 1
18 Szornak Klaudia Domatowo 6 1
18 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 6 1
18 Żaczek Karolina Strzelno 6 1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO III TURNIEJU

Msc. Drużyna: Po III
1 Strzelno 86
2 Połchowo 84
3 Jastarnia 48
5 Połczyno 44
4 Łebcz 38
6 Strzelno II 30
7 Rzucewo 30
7 Mała Piaśnica 18
7 Mieroszyno 18
11 Puck 16
10 Starzyński Dwór 14
11 Brudzewo 8
13 Domatowo 6

 Kolejny – czwarty – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 13 stycznia (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Galeria Zdjęć

P1110313 (Medium).JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności