Turniej przeprowadzony został dnia 18 lutego 2018 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 15 zawodniczek. Zwyciężczynią w klasyfikacji generalnej sezonu 2017/2018 została zawodniczka z Połchowa – Małgorzata Mika wyprzedzając kolejno Joannę Czaja (Połczyno) i Emilię Kempa ze Strzelna. Drużynowo zwyciężyło Połchowo (220 pkt.) przed Strzelnem (210) oraz Strzelnem II (130).

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

SIÓDMEGO  TURNIEJU 

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Czaja Joanna Połczyno
2 Mika Małgorzata Połchowo
3 Kempa Emilia Strzelno
4 Krzysztofik Weronika Połchowo
5 Jeka Estera Strzelno
5 Białk Karolina Strzelno
7 Babińska Martyna Łebcz
7 Pal Zuzanna Łebcz
9 Lessnau Katarzyna Mieroszyno
9 Zielke Krystyna Starzyński Dwór
9 Kowalska Martyna Łebcz
9 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór
13 Żocholla Agata Żelistrzewo
13 Potrykus Aleksandra Połczyno
13 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

SEZONU 2017/2018 (bez najsłabszego turnieju)

Msc. Zawodniczka Miejscowość Suma
1 Mika Małgorzata Połchowo 118
2 Czaja Joanna Połczyno 104
3 Kempa Emilia Strzelno 98
4 Krzysztofik Weronika Połchowo 88
5 Jeka Estera Strzelno 74
6 Białk Karolina Strzelno 72
7 Kowalska Martyna Łebcz 58
8 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 52
9 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 46
10 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 46
11 Pal Zuzanna Łebcz 42
12 Szopa Alicja Strzelno 36
13 Żocholla Agata Żelistrzewo 32
14 Białk Wiktoria Strzelno 32
14 Babińska Martyna Łebcz 32
16 Wittbrodt Martyna Mieroszyno 20
16 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 20
16 Potrykus Aleksandra Połczyno 20
19 Rinca Olimpia Strzelno 14
20 Sikora Klaudia Mała Piaśnica 12
21 Mudlaff Wiktoria Strzelno 12
22 Czaja Julia Puck 10
23 Trepczyk Dajana Starzyński Dwór 8
23 Pranga Marzena Starzyński Dwór 8
25 Krzyżon Agata Mieroszyno 6
25 Jaffke Patrycja Łebcz 6
25 Miotk Natalia Mieroszyno 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA                       

SIÓDMEGO TURNIEJU

Msc. Drużyna Pkt.
1 POŁCHOWO 32
2 STRZELNO 28
3 POŁCZYNO 26
4 ŁEBCZ 20
5 STARZYŃSKI DWÓR 16
6 STRZELNO II 12
7 MIEROSZYNO 8
7 ŁEBCZ II 8
9 ŻELISTRZEWO 6
9 STARZYŃSKI DWÓR II 6

 KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

SEZONU 2017/2018

Msc. Drużyna Pkt.
1 POŁCHOWO 220
2 STRZELNO 210
3 STRZELNO II 130
4 POŁCZYNO 126
5 ŁEBCZ 122
6 STARZYŃSKI DWÓR 114
7 MIEROSZYNO 82
8 ŻELISTRZEWO 34
9 ŁEBCZ II 28
10 STARZYŃSKI DWÓR II 26
11 MAŁA PIAŚNICA 12
11 MIEROSZYNO II 12

Przypominamy, że Turniej Tenisa Stołowego (Deble i mieszane) odbędzie się 25 lutego (niedziela) 2018 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Turniej Tenisa Stołowego TOP 12 mężczyzn i kobiet odbędzie się 11 marca o godz. 10 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące). Do turnieju awans uzyskała pierwsza dwunastka (miejsca od 1-12 w komunikacie) sezonu 2017/2018 Tenisa Stołowego kobiet.

GALERIA ZDJĘĆ