W dniu 18 lutego 2018 roku przeprowadzony został ostatni turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2017/2018. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 42 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA               

SIÓDMEGO TURNIEJU                                      

Msc. Nazwisko i imię: Miejscowość:
1 Szwemin Krzysztof Rekowo Górne
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Korthals Hieronim Połczyno
4 Białk Krzysztof Strzelno
5-6 Szulc Mariusz Połchowo
Kalwig Mariusz Swarzewo
7-8 Licau Wojciech Mieroszyno
Steinke Damian Domatowo
9-12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
Dawidowski Eugeniusz Starzyno
Tuszer Franciszek Starzyno
Piepka Adam Starzyno
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
Okoń Sławomir Leśniewo
Piper Łukasz Swarzewo
Boczyński Krystian Połczyno
17-24 Brzozowski Marcin Połczyno
Żaczek Julian Strzelno
Szwemin Bogusław Rekowo Górne
Mach Robert Werblinia
Kupferschmidt Arkadiusz Swarzewo
Jeka Tadeusz Strzelno
Boczyński Bernard Połczyno
Szweda Michał Celbowo
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
Mach Mariusz Werblinia
Lessnau Marek Gnieżdżewo
Szlas Filip Rekowo Górne
Miotke Wojciech Mrzezino
Kloka Wojciech Połchowo
Burclaff Tomasz Łebcz
Drzeżdżon Kacper Połchowo
33 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
Ustarbowski Marcin Swarzewo
Kupferschmidt Patryk Swarzewo
Maciejewski Radosław Mieroszyno
Rambiert Paweł Starzyński Dwór
Samel Jerzy Starzyński Dwór
Szefka Jan Połchowo
Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór
Steinke Kacper Domatowo
Labudda Tomasz Mieroszyno

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA               

SEZONU 2017/2018 (bez najsłabszego turnieju)

Lb. Zawodnik I II III IV V VI VII

 

Suma po 6 najl.
1 Korthals Hieronim 28 26 28 28 28 28 26 166
2 Kalwig Mariusz 26 24 26 30 26 24 22 154
3 Szwemin Krzysztof 30 30 30 30 30 150
4 Szulc Mariusz 20 18 22 26 20 26 22 136
5 Białk Dariusz 28 24 22 30 28 132
6 Piepka Adam 22 20 18 24 24 22 18 130
7 Steinke Damian 22 18 20 22 22 20 20 126
8 Białk Krzysztof 18 18 18 16 22 24 116
9 Licau Wojciech 20 16 22 18 18 20 114
10 Dawidowski Eugeniusz 18 18 18 20 20 20 18 114
11 Piper Łukasz 18 20 16 18 16 18 16 106
12 Jarmulewski Mariusz 24 22 20 18 18 102
13 Okoń Sławomir 16 14 20 18 18 16 102
14 Tuszer Franciszek 18 14 16 16 16 16 18 100
15 Boczyński Krystian 16 16 14 16 18 16 96
16 Brzozowski Marcin 18 14 14 18 14 16 14 94
17 Krauze Wiesław 16 14 18 14 14 14 16 92
18 Kupferschmidt Jacek 14 22 18 16 18 88
19 Jeka Tadeusz 14 12 16 12 14 14 14 84
20 Mach Robert 14 10 14 12 12 14 14 80
20 Boczyński Bernard 12 10 14 14 14 12 14 80
22 Mach Mariusz 12 12 14 16 12 12 12 78
23 Drzeżdżon Kacper 14 14 16 14 12 70
24 Hempel Andrzej 12 12 12 10 12 12 70
25 Szefka Jan 12 12 12 12 12 10 70
26 Żaczek Julian 14 12 14 14 14 68
27 Miotke Wojciech 10 12 10 12 12 12 68
28 Burclaff Tomasz 14 14 12 14 12 66
29 Maciejewski Radosław 10 10 12 10 12 10 64
29 Samel Jerzy 10 10 12 12 10 10 64
31 Rambiert Dariusz 10 10 12 10 10 10 10 62
31 Rambiert Krzysztof 10 10 12 10 10 10 62
33 Pranga Józef 16 14 16 14 60
34 Jarmulewski Jerzy 14 14 16 14 58
35 Szweda Michał 10 12 10 12 14 58
36 Kupferschmidt Arkadiusz 14 14 14 14 56
37 Szlas Filip 16 12 14 12 54
38 Steinke Kacper 10 10 10 10 10 50
39 Kupferschmidt Krzysztof 10 12 12 14 48
40 Rambiert Paweł 12 12 12 10 46
41 Kupferschmidt Patryk 12 10 10 10 42
41 Kupferschmidt Krystian 10 12 10 10 42
43 Kloka Wojciech 14 12 12 38
44 Grandicki Przemysław 12 12 12 36
45 Laga Roman 16 16 32
46 Fobke Karol 10 10 10 30
Grzenkowicz Marcel 10 10 10 30
Hincke Ernest 10 10 10 30
Grabowski Łukasz 10 10 10 30
50 Jaffke Jarosław 14 14 28
51 Magrean Piotr 10 14 24
Płomień Waldemar 12 12 24
53 Szulc Grzegorz 22 22
54 Janusz Michał 12 10 22
55 Maszota Szymon 10 10 20
Kupferschmidt Adrian 10 10 20
57 Gaffke Janusz 14 14
Nadolski Marcin 14 14
Białk Józef 14 14
Szwemin Bogusław 14 14 14
61 Kortas Marcin 12 12
Bystrek Michał 12 12
63 Janeczko Marcin 10 10
Nadolski Daniel 10 10
Felkner Kacper 10 10
Grubba Szymon 10 10
Groenwald Kacper 10 10
Żelazek Bartosz 10 10
Dettlaff Sylwester 10 10
Jaffke Grzegorz 10 10
Jankowski Jarosław 10 10
Kuchnowski Jakub 10 10
Dettlaff Mateusz 10 10
Szmagliński Mateusz 10 10
Klebba Marcin 10 10
Białk Kacper 10 10
Grubba Rafał 10 10
Krukowski Marek 10 10
Ćwiałkowski Michał 10 10
Lessnau Marek 10 10
Ustarbowski Marcin 10 10

                                                                                                                                      

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA                       

SIÓDMEGO TURNIEJU

Msc. Miejscowość: Pkt.
1 STRZELNO 66
2 REKOWO GÓRNE 60
3 POŁCZYNO 56
4 SWARZEWO 56
5 STARZYNO 54
6 POŁCHOWO 46
7 MIEROSZYNO 40
8 SWARZEWO II 34
9 DOMATOWO 30
10 STARZYŃSKI DWÓR 30
11 WERBLINIA 26
12 REKOWO GÓRNE II 24
13 LEŚNIEWO 16
14 STRZELNO II 14
POŁCZYNO II 14
CELBOWO 14
17 GNIEŻDŻEWO 12
MRZEZINO 12
ŁEBCZ 12
20 POŁCHOWO II 10
STARZYŃSKI DWÓR II 10

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA                       

SEZONU 2017/2018

Msc. Zawodnik PO VII
1 SWARZEWO 412
2 POŁCZYNO 410
3 STARZYNO 396
4 STRZELNO 386
5 REKOWO GÓRNE 348
6 POŁCHOWO 330
7 MIEROSZYNO 320
8 STARZYŃSKI DWÓR 240
9 DOMATOWO 194
10 SWARZEWO II 184
11 WERBLINIA 180
12 ŁEBCZ 142
13 STARZYŃSKI DWÓR II 130
14 MRZEZINO 118
15 MIEROSZYNO II 106
16 LEŚNIEWO 102
17 CELBOWO 88
18 POŁCZYNO II 76
19 REKOWO GÓRNE II 70
20 STARZYNO II 58
21 STRZELNO II 40
22 POŁCHOWO II 34
23 ŻELISTRZEWO 24
24 BŁĄDZIKOWO 24
25 ŁEBCZ II 20
26 GNIEŻDŻEWO 12

GALERIA ZDJĘĆ

  Przypominamy, że Turniej Tenisa Stołowego (Deble i mieszane) odbędzie się 25 lutego (niedziela) 2018 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Turniej Tenisa Stołowego TOP 12 mężczyzn i kobiet odbędzie się 11 marca o godz. 10 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące). Do turnieju awans uzyskała pierwsza dwunastka (miejsca od 1-12 w komunikacie) sezonu 2017/2018 Tenisa Stołowego mężczyzn.