24 lutego 2019 roku przeprowadzony został siódmy turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 37 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  SIÓDMEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Mudlaff Marian Strzelno
4 Piepka Adam Starzyno
5-6 Białk Dariusz Strzelno
5-6 Steinke Damian Domatowo
7-8 Białk Krzysztof Strzelno
7-8 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Szlas Filip Rekowo Górne
9-12 Tuszer Franciszek Starzyno
13-16 Brzozowski Marcin Mieroszyno
13-16 Jeka Tadeusz Strzelno
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13-16 Mach Robert Werblinia
17-24 Białk Józef Strzelno
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Burclaff Tomasz Łebcz
17-24 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
17-24 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
17-24 Płomień Waldemar Błądzikowo
17-24 Pranga Józef Starzyno
25-32 Fobke Karol Celbowo
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Liecau Jerzy Łebcz
25-32 Mach Mariusz Werblinia
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Sobota Konrad Łebcz
25-32 Szefka Jan Połchowo
25-32 Ustarbowski Marcin Swarzewo
33 Groenwald Szymon Połczyno
33 Kupferschmidt Adrian Swarzewo
33 Kupferschmidt Krystian Swarzewo
33 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
33 Soldatke Adam Połczyno

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SIÓDMEGO TURNIEJU

Msc. Drużyna: VII
1 Strzelno 68
2 Swarzewo 66
3 Starzyno 56
4 Połczyno 54
5 Rekowo Górne 46
6 Łebcz 38
7 Starzyński Dwór 36
7 Swarzewo II 36
9 Mieroszyno 34
10 Strzelno II 30
11 Werblinia 28
12 Połchowo 26
13 Domatowo 22
14 Błądzikowo 14
15 Celbowo 12
16 Połczyno II 10

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SEZONU 2018/2019 (bez najsłabszego turnieju)

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb.
1 Korthals Hieronim Połczyno 180 6
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 168 6
3 Okoń Sławomir Leśniewo 140 6
4 Piepka Adam Starzyno 132 6
5 Białk Dariusz Strzelno 128 5
6 Pieper Łukasz Swarzewo 126 6
7 Białk Krzysztof Strzelno 124 6
8 Mudlaff Marian Strzelno 118 6
9 Tuszer Franciszek Starzyno 114 6
10 Licau Wojciech Mieroszyno 112 6
11 Steinke Damian Domatowo 110 6
12 Mach Robert Werblinia 100 6
13 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 98 6
13 Brzozowski Marcin Mieroszyno 98 6
15 Krauze Wiesław Rekowo Górne 96 6
16 Boczyński Bernard Połczyno 90 6
16 Jeka Tadeusz Strzelno 90 6
18 Drzeżdżon Kacper Połchowo 88 6
19 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 86 5
20 Szlas Filip Rekowo Górne 86 6
21 Mach Mariusz Werblinia 84 6
22 Płomień Waldemar Błądzikowo 78 6
23 Burclaff Tomasz Łebcz 76 6
23 Sobota Konrad Łebcz 76 6
25 Hempel Andrzej Rekowo Górne 74 6
26 Szulc Mariusz Połchowo 72 4
27 Grandicki Przemysław Łebcz 70 5
28 Miotke Wojciech Mrzezino 70 6
29 Szefka Jan Połchowo 68 6
30 Boczyński Krystian Połczyno 66 4
31 Samel Jerzy Starzyński Dwór 66 6
31 Liecau Jerzy Łebcz 66 6
33 Białk Józef Strzelno 62 5
34 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 62 6
35 Fobke Karol Celbowo 60 5
36 Witza Michał Smolno 50 4
37 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 46 2
38 Ustarbowski Marcin Swarzewo 46 4
39 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 42 3
40 Groenwald Szymon Połczyno 40 4
41 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 36 3
42 Poppel Stanisław Swarzewo 34 2
43 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 30 3
43 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 30 3
45 Kloka Wojciech Połchowo 26 2
46 Grön Damian Łebcz 24 2
46 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24 2
48 Hincke Ernest Starzyński Dwór 20 2
48 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 20 2
48 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 20 2
51 Stromski Maciej Strzelno 18 1
52 Żaczek Julian Strzelno 16 1
53 Pranga Józef Starzyno 14 1
54 Borchman Maciej Połchowo 12 1
54 Magrean Piotr Mieroszyno 12 1
54 Szweda Michał Celbowo 12 1
57 Soldatke Adam Połczyno 10 1
57 Kupferschmidt Adrian Swarzewo 10 1
57 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10 1
57 Kowalewski Paweł Swarzewo 10 1
57 Maszota Szymon Starzyński Dwór 10 1
57 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10 1
57 Semmerling Krystian Darzlubie 10 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SEZONU 2018/2019

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 466
2 Strzelno 428
3 Połczyno 396
4 Mieroszyno 310
5 Starzyno 276
6 Łebcz 268
7 Rekowo Górne 256
8 Połchowo 254
9 Starzyński Dwór 236
10 Werblinia 210
11 Swarzewo II 176
12 Strzelno II 142
13 Leśniewo 138
14 Domatowo 110
15 Błądzikowo 90
16 Celbowo 72
17 Starzyński Dwór II 70
18 Mrzezino 70
19 Łebcz II 54
20 Smolno 50
21 Mieroszyno II 42
22 Połczyno II 20
23 Darzlubie 10

 

3 marca (niedziela) 2019 roku o godz. 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące) przeprowadzony zostanie turniej tenisa stołowego w grach deblowych i mieszanych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!!

10 marca (niedziela) 2019 roku o godz. 13 00 w Sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące) przeprowadzony zostanie turniej Tenisa Stołowego – TOP 12 MĘŻCZYZN. Serdecznie zapraszamy czołową dwunastkę klasyfikacji indywidualnej sezonu 2018/2019.

P1110816 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności