TERMIN I – 1 wrzesień

1.      Wicher Łebcz       –        Kłos Werblinia             17.00

2.      Puma Darzlubie   –        Sokół Strzelno              14.00

3.      Iskra Połczyno     –        Start Mrzezino II           14.00

4.      Husaria Gnieżdżewo –   Piast Piaśnica/Domat.   14.00

5.      Kaszubia Starzyno II –  pauza

TERMIN II- 8 wrzesień

6.      Kaszubia Starzyno II –  Kłos Werblinia              14.00

7.      Start Mrzezino II –        Wicher Łebcz                14.00

8.      Sokół Strzelno     –        Husaria Gnieżdżewo     14.00

9.      Iskra Połczyno     –        Piast Piaśnica/Domat.   14.00

10.    Puma Darzlubie   –        pauza

TERMIN III – 18 wrzesień (środa)

11.    Puma Darzlubie   –        Kaszubia Starzyno II    18.00

12.    Kłos Werblinia    –        Start Mrzezino II           18.00

13.    Wicher Łebcz       –        Piast Piaśnica/Domat.   18.00

14.    Sokół Strzelno     –        Iskra Połczyno              18.00

15.    Husaria Gnieżdżewo –   pauza

TERMIN IV – 22 wrzesień

16.    Start Mrzezino II –        Kaszubia Starzyno II    14.00

17.    Husaria Gnieżdżewo –   Puma Darzlubie            14.00

18.    Kłos Werblinia    –        Piast Piaśnica/Domat.   14.00

19.    Wicher Łebcz       –        Sokół Strzelno              14.00

20.    Iskra Połczyno     –        pauza

TERMIN V – 29 wrzesień

21.    Kaszubia Starzyno II – Husaria Gnieżdżewo     14.00

22.    Start Mrzezino II –        Piast Piaśnica/Domat.   14.00

23.    Iskra Połczyno     –        Puma Darzlubie            14.00

24.    Kłos Werblinia    –        Sokół Strzelno              14.00

25.    Wicher Łebcz       –        pauza

TERMIN VI – 6 październik

26.    Kaszubia Starzyno –      Piast Piaśnica/Domat.   14.00

27.    Husaria Gnieżdżewo –   Iskra Połczyno              14.00

28.    Sokół Strzelno     –        Start Mrzezino II           14.00

29.    Puma Darzlubie   –        Wicher Łebcz                14.00

30.    Kłos Werblinia    –       pauza

 

 

 

TERMIN VII – 13 październik

31.    Iskra Połczyno     –        Kaszubia Starzyno II    14.00

32.    Sokół Strzelno     –        Piast Piaśnica/Domat.   14.00

33.    Husaria Gnieżdżewo –   Wicher Łebcz                14.00

34.    Puma Darzlubie   –        Kłos Werblinia              14.00

35.    Start Mrzezino II –        pauza

 

TERMIN VIII – 20 październik

36.    Kaszubia Starzyno II – Sokół Strzelno              14.00

37.    Wicher Łebcz       –        Iskra Połczyno              14.00

38.    Kłos Werblinia    –        Husaria Gnieżdżewo     14.00

39.    Start Mrzezino II –        Puma Darzlubie            14.00

40.    Piast Piaśnica/Domat. – pauza

 

TERMIN IX – 27 październik

41.    Wicher  Łebcz      –        Kaszubia Starzyno II    14.00

42.    Kłos Werblinia    –        Iskra Połczyno              14.00

43.    Puma Darzlubie   –        Piast Piaśnica/Domat.   14.00

44.    Husaria Gnieżdżewo –   Start Mrzezino II           14.00

45.    Sokół Strzelno     –        pauza

 

Categories: SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności