Senioriada Gminy Puck 2020

2 sierpnia (niedziela) 2020 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyła się pierwsza Senioriada Gminy Puck. Prawo startu w imprezie mieli wszyscy mieszkańcy Gminy Puck, którzy ukończyli 55 rok życia. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: 55 +, 65+, 75+ z podziałem na Panie i Panów. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg na 50 m z przeszkodami, rzut ringiem, slalom z piłkami do piłki nożnej na czas, rzut piłką lekarską, rzut lotką do celu oraz marsz nordic walking. Czołowa trójka w każdej konkurencji otrzymała pamiątkowe medale, które wręczyli Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz Zastępca Wójta – Jerzy Tkaczyk. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LZS Połczyno.

BIEG 50 M Z PRZESZKODAMI:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Stefania Strzelno 10,6

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 10,1
2 Tuszer Magdalena Starzyno 10,9
3 Nikolc Stefania Mechowo 11,8
4 Itrych Anna Mechowo 12,3
5 Kunikowska Irena R. Górne 12,7
6 Napiecek Barbara Gnieżdżewo 17,0

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 7,1
2 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 7,1
3 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 7,2
4 Dettlaff Piotr Strzelno 7,7
5 Rambiert Florian Strzelno 9,0
6 Lilla Marek R. Górne 9,2
7 Lange Stefan Żelistrzewo 10,6

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Żaczek Władysław Strzelno 7,4
2 Potrykus Łucjan Połczyno 8,0
3 Rinca Jerzy Gnieżdżewo 8,9
4 Jagielak Zbigniew Gnieżdżewo 12,2
5 Boczyński Bernard Połczyno 14,3

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

9,6

 RZUT RINGIEM:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 30 pkt.
2 Dettlaff Stefania Strzelno 20
3 Stromska Maria Strzelno 15
4 Marzejon Irena R. Górne 15
5 Dettlaff Barbara Strzelno 10
6 Lietzau Maria Połczyno 10
7 Bemke Lidia Żelistrzewo 5
8 Czucha Barbara Strzelno 5

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kunikowska Irena R. Górne 45
2 Bemke Danuta Łebcz 20
3 Renusz Agnieszka Strzelno 20
4 Weber Maria Gnieżdżewo 20
5 Kustoch Ewa Łebcz 20
6 Kwidzińska Regina Łebcz 10
7 Tuszer Magdalena Żelistrzewo 5
8 Błażk Magdalena Gnieżdżewo 5

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 15
2 Wittbrodt Gertruda Łebcz 10
3 Labuda Elżbieta Mechowo 5

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 40
2 Potrykus Franciszek Połczyno 30
3 Radtke Jacek Żelistrzewo 20
4 Marzejon Tadeusz R. Górne 15
5 Urbanowski Andrzej Żelistrzewo 10
6 Bemke Zdzisław Strzelno 5
6 Lange Stefan Żelistrzewo 5
8 Rambiert Florian Strzelno 0

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Puszkarczuk Tadeusz Sławutowo 40
2 Potrykus Łucjan Połczyno 30
3 Ceszke Brunon Strzelno 25
4 Kunikowski Zygmunt Gnieżdżewo 20
4 Tkaczyk Jerzy Starzyno 20
4 Żaczek Władysław Strzelno 20
7 Białk Józef Strzelno 15
8 Zelewski Tadeusz Połczyno 10
8 Ellwart Jan Gnieżdżewo 10
10 Rinca Jerzy Gnieżdżewo 0

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 15/40
2 Tuszer Joachim Starzyno 15/15
3 Wittbrodt Augustyn Łebcz 10

 SLALOM Z PIŁKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 0:45,84
2 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 0:47,81
3 Stromska Ewa Strzelno 0:54,75

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Nikolc Stefania Mechowo 0:50,84
2 Lis Urszula Mechowo 0:57,78
3 Tuszer Magdalena Starzyno 1:02,66
4 Kloske Rita Mechowo 1:16,65
5 Komorek Maria Strzelno 1:17,03
6 Itrych Anna Mechowo 1:32,00

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Franciszek R. Górne 0:30,84
2 Rambiert Florian Strzelno 0:35,44
3 Rogocki Mirosław Połczyno 0:42,81
4 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 0:49,69
5 Lange Stefan Żelistrzewo 0:50,56
6 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 0:55,50
7 Potrykus Franciszek Połczyno 1:15,65

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Potrykus Łucjan Połczyno 0:27,31
2 Boczyński Bernard Połczyno 0:33,13
3 Rinca Jerzy Gnieżdżewo 0:34,53
4 Żaczek Władysław Strzelno 1:38,19

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Tuszer Joachim Starzyno 0:41,13
2 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

0:49,69

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzjon Irena R. Górne 8,73
2 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 7,77
3 Lietzau Maria Połczyno 7,21
4 Stromska Ewa Strzelno 7,14

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 7,36
2 Kustoch Ewa Łebcz 7,23
3 Kloske Rita Mechowo 7,07
4 Renusz Agnieszka Strzelno 6,90
4 Kwidzińska Regina Łebcz 6,90
6 Błaszk Magdalena Gnieżdżewo 6,60
7 Komorek Maria Strzelno 6,58
8 Napiecek Barbara Gnieżdżewo 5,20
9 Dettlaff Barbara Strzelno 5,05
10 Lis Urszula Mechowo 4,53

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 6,70
2 Labudda Elżbieta Mechowo 5,34
3 Wittbrodt Gertruda Łebcz 5,33

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 14,50
2 Dettlaff Piotr Strzelno 11,33
3 Radtke Jacek Żelistrzewo 9,85
4 Lilla Marek R. Górne 9,22
5 Potrykus Franciszek Połczyno 9,20

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 11,88
2 Tkaczyk Jerzy Starzyno 9,56
3 Zelewski Tadeusz Połczyno 8,70
4 Puszkarczuk Tadeusz Sławutowo 8,40
5 Ellwart Jan Gnieżdzewo 7,88

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 8,50

 RZUT LOTKĄ DO CELU:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Stefania Strzelno 46
2 Bemke Lidia Strzelno 40
3 Stromska Ewa Strzelno 31
4 Czucha Longina Strzelno 30
5 Lietzau Maria Połczyno 29
6 Stromska Maria Mechowo 13

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kloske Rita Mechowo 44
2 Błaszk Magdalena Gnieżdżewo 44
3 Itrych Anna Mechowo 35
4 Kwidzińska Regina Łebcz 35
5 Komorek Maria Strzelno 31
6 Dettlaff Barbara Strzelno 30
7 Lis Urszula Mechowo 22
8 Kustoch Ewa Łebcz 18
9 Renusz Agnieszka Strzelno 17

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Weber Maria Gnieżdżewo 45
2 Wittbrodt Gertruda Łebcz 34
3 Dettlaff Małgorzata Strzelno 32
4 Napierczyk Barbara Gnieżdżewo 31
5 Labuda Elżbieta Mechowo 24

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Piotr Strzelno 62
2 Potrykus Franciszek Połczyno 61
3 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 38
4 Bemke Zdzisław Strzelno 33
5 Urbanowski Andrzej Żelistrzewo 31
6 Radtke Jacek Żelistrzewo 30
7 Marzejon Tadeusz R. Górne 30

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Tkaczyk Jerzy Starzyno 55
2 Boczyński Bernard Połczyno 53
3 Żaczek Władysław Strzelno 52
4 Zelewski Tadeusz Połczyno 48
5 Białk Józef Strzelno 47
6 Puszkarczuk Tadeusz Sławutowo 42
7 Kunikowski Zygmunt R. Górne 30

 KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 34
2 Wittbrodt August Łebcz 25
3 Ellwart Jan Gnieżdżewo 25
4 Tuszer Joachim Starzyno 20

MARSZ NORDIC-WALKING

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Lidia Strzelno 9:05,0
2 Stromska Maria Mechowo 9:08,0
3 Zawadzka Ewa Mechowo 9:34,0
4 Czucha Longina Strzelno 9:40,0

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Nikolc Stefania Mechowo 9:38,0
2 Kanikowska Irena R. Górne 9:39,0

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Lilla Marek R. Górne 9:03,0
2 Rekwardt Zdzisław Żelistrzewo 9:09,0
3 Muttke Jerzy Mechowo 9:14,0

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 8:26,0

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

9:02,0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Msc. Drużyna Pkt.
1 STRZELNO 173
2 REKOWO GÓRNE 86
3 POŁCZYNO 79
4 MECHOWO 71
5 ŻELISTRZEWO 58
6 GNIEŻDŻEWO 57
7 STARZYNO 55
8 ŁEBCZ 53
9 MIEROSZYNO 38
10 BŁĄDZIKOWO 27
11 SŁAWUTOWO 19
12 RZUCEWO 17

GALERIA ZDJĘĆ: