Turniej przeprowadzony został 28 listopada 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Zwycięzcami drugiego turnieju zostali odpowiednio: Hieronim Korthals (Połczyno) – grupa młodsza oraz Ryszard Szymański (Sportowe Kaszuby Władysławowo) – grupa starsza. Kolejny (trzeci) turniej odbędzie się 5 grudnia br. w Starzynie o godz. 16 30. Serdecznie zapraszamy.

 

WYNIKI  II  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA 

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Okoń Sławomir Leśniewo
3 Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Szulc Mariusz Połchowo
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Nadolski Rafał Jastarnia
11 Pałuba Krzysztof Rozewie
12 Robakowska Joanna Jastarnia
13 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
14 Pipka Adam Łętowice
15 Matachowska Jadwiga Jastarnia
16 Mach Mariusz Werblinia
17 Szefka Jan Połchowo
18 Idkowiak Sławomir Łebcz
19 Milewczyk Andrzej Swarzewo

 WYNIKI  II  TURNIEJU  GRUPA STARSZA   

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
8 Drzeżdżon Henryk Sportowe Kaszuby Władysławowo
9 Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
11 Lessnau Henryk Chałupy
12 Kujawski Piotr Władysławowo
13 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
14 Jaworski Krzysztof Rzucewo
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Płomień Waldemar Błądzikowo
17 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
18 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Po II
1 Korthals Hieronim Połczyno 98
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 92
3 Okoń Sławomir Leśniewo 88
4 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 88
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 88
6 Piepka Adam Starzyno 76
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 68
8 Szulc Mariusz Połchowo 68
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne 68
10 Nadolski Rafał Jastarnia 60
11 Pałuba Krzysztof Rozewie 56
12 Białk Ryszard Wierzchucino 46
13 Robakowska Joanna Jastarnia 46
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia 46
15 Mach Mariusz Werblinia 40
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 38
17 Szefka Jan Połchowo 34
18 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 26
19 Milewczyk Andrzej Swarzewo 26
20 Pipka Adam Łętowice 24
21 Lenc Leszek Hel 22
22 Idkowiak Sławomir Łebcz 16
23 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 14

                                                                                                    KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Po II
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 98
1 Tuszer Franciszek Starzyno 98
3 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 90
4 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 86
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 82
6 Licau Wojciech Mieroszyno 80
7 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 70
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 66
9 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 58
10 Lessnau Henryk Chałupy 58
11 Jaworski Krzysztof Rzucewo 54
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 50
13 Kujawski Piotr Władysławowo 46
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 44
15 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 42
16 Szopa Alicja Strzelno 38
16 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 38
18 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 32
19 Niemiec Marian Sasino 20
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 20
21 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 18
22 Tuszer Joachim Starzyno 14
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór 12

P1110083 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: BANER, A_GLOWNA, Starzyno, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności