Turniej przeprowadzony został 5 grudnia 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.

 

WYNIKI  III  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Okoń Sławomir Leśniewo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9 Robakowska Joanna Jastarnia
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne
11 Nadolski Rafał Jastarnia
12 Pałuba Krzysztof Rozewie
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia
14 Pipka Adam Łętowice
15 Lenc Leszek Hel
16 Mach Mariusz Werblinia
17 Szefka Jan Połchowo
18 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
19 Okoń Piotr Karlikowo
20 Idkowiak Sławomir Łebcz

                                                                       

WYNIKI  III  TURNIEJU  GRUPA STARSZA 

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Wittbrodt Zbigniew Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Majkowski Andrzej Władysławowo
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
8 Drzeżdżon Henryk Sportowe Kaszuby Władysławowo
9 Licau Wojciech Mieroszyno
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
11 Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
12 Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
13 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
14 Boczyński Bernard Połczyno
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Chęciński Robert Pierwoszyno
17 Żaczek Julian Strzelno
18 Maciejewski Janusz Kosakowo
19 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
20 Płomień Waldemar Błądzikowo
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
23 Tuszer Joachim Starzyno

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma
1 Korthals Hieronim Połczyno 148
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 140
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 134
4 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 132
5 Okoń Sławomir Leśniewo 130
6 Piepka Adam Starzyno 116
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 106
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 100
9 Nadolski Rafał Jastarnia 90
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 84
11 Robakowska Joanna Jastarnia 80
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 74
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 72
14 Szulc Mariusz Połchowo 68
15 Mach Mariusz Werblinia 60
16 Szefka Jan Połchowo 52
17 Pipka Adam Łętowice 48
18 Białk Ryszard Wierzchucino 46
19 Lenc Leszek Hel 44
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 30
21 Idkowiak Sławomir Łebcz 28
22 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 26
23 Milewczyk Andrzej Swarzewo 26
24 Okoń Piotr Karlikowo 14

 

 KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma
1 Tuszer Franciszek Starzyno 148
2 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 146
3 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 132
4 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 130
5 Licau Wojciech Mieroszyno 114
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 110
7 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 106
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 96
9 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 90
10 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 88
11 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 76
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 76
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica 66
14 Lessnau Henryk Chałupy 58
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 54
16 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 46
17 Kujawski Piotr Władysławowo 46
18 Majkowski Andrzej Władysławowo 40
19 Szopa Alicja Strzelno 38
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 28
21 Boczyński Bernard Połczyno 24
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór 24
23 Tuszer Joachim Starzyno 22
24 Chęciński Robert Pierwoszyno 20
25 Niemiec Marian Sasino 20
26 Płomień Waldemar Błądzikowo 20
27 Żaczek Julian Strzelno 18
28 Maciejewski Janusz Kosakowo 16

 

 Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 19 grudnia (środa) 2018 roku o

godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.