Dziewiąty turniej przeprowadzony został 6 lutego 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.

Kolejny (dziesiąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 27 lutego (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!

 WYNIKI  IX  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
4 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
5 Frank Mieczysław Wierzchucino
6 Piepka Adam Starzyno
7 Okoń Sławomir Leśniewo
8 Dusza Grzegorz Hel
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Kohnke Marcin Jastarnia
11 Okoń Piotr Karlikowo
12 Pałuba Krzysztof Rozewie
13 Pipka Adam Łętowice
14 Nadolski Rafał Jastarnia
15 Lenc Leszek Hel
16 Matachowska Jadwiga Jastarnia
17 Grandicki Przemysław Łebcz
18 Mach Mariusz Werblinia
19 Robakowska Joanna Jastarnia
20 Idkowiak Sławomir Łebcz
21 Milewczyk Andrzej Swarzewo

 WYNIKI  IX  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Licau Wojciech Mieroszyno
3 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
4 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
6 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
7 Lessnau Henryk Chałupy
8 Białk Józef Strzelno
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
11 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
12 Niemiec Marian Sasino
13 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
14 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo
15 Boczyński Bernard Połczyno
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo
17 Pranga Józef Starzyno
18 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
19 Maciejewski Janusz Kosakowo
20 Dziubek Adam Mała Piaśnica
21 Płomień Waldemar Błądzikowo
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
23 Tuszer Joachim Starzyno
24 Samel Jerzy Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: IX Lb
1 Korthals Hieronim Połczyno 446 9
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 412 9
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 408 9
4 Okoń Sławomir Leśniewo 396 9
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 380 9
6 Piepka Adam Starzyno 346 9
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 308 8
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 298 9
9 Nadolski Rafał Jastarnia 250 8
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 250 9
11 Szulc Mariusz Połchowo 236 7
12 Robakowska Joanna Jastarnia 224 9
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 182 8
14 Okoń Piotr Karlikowo 166 7
15 Pipka Adam Łętowice 164 7
16 Mach Mariusz Werblinia 150 8
17 Białk Ryszard Wierzchucino 134 3
18 Lenc Leszek Hel 132 7
19 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
20 Szefka Jan Połchowo 108 7
21 Kohnke Marcin Jastarnia 94 3
22 Milewczyk Andrzej Swarzewo 72 6
23 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 70 3
24 Idkowiak Sławomir Łebcz 70 6
25 Grandicki Przemysław Łebcz 66 4
26 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
27 Dusza Grzegorz Hel 36 1

 KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość IX Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 438 9
2 Tuszer Franciszek Starzyno 420 9
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 396 9
4 Licau Wojciech Mieroszyno 394 9
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 378 9
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 360 9
7 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 278 9
8 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 268 7
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 252 7
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 236 8
11 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 226 7
12 Lessnau Henryk Chałupy 204 7
13 Boczyński Bernard Połczyno 200 7
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 168 9
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 160 8
16 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 154 6
17 Niemiec Marian Sasino 146 6
18 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 142 9
19 Maciejewski Janusz Kosakowo 140 7
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 118 8
21 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 108 6
22 Białk Józef Strzelno 78 3
23 Szopa Alicja Strzelno 74 2
24 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 62 3
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 62 8
26 Pranga Józef Starzyno 60 4
27 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 58 6
28 Tuszer Joachim Starzyno 54 7
29 Żaczek Julian Strzelno 42 2
30 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
31 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

GALERIA ZDJĘĆ:

P1110719 (Medium).JPG

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności