Turniej przeprowadzony został dnia 21 lutego 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1977-1963 oraz starszej – 1962 +.

 

WYNIKI  IX  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Białk Ryszard Wierzchucino
4 Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Szulc Mariusz Połchowo
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9 Okoń Sławomir Leśniewo
10 Pieprzyca Dorota Karwia
11 Licau Wojciech Mieroszyno
12 Frank Mieczysław Wierzchucino
13 Majkowski Andrzej Władysławowo
14 Krauze Wiesław Rekowo Górne
15 Szefka Jan Połchowo
16 Mach Mariusz Werblinia
17 Pipka Adam Łętowice
18 Matachowska Jadwiga Jastarnia
19 Robakowska Joanna Jastarnia
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
21 Idkowiak Sławomir Łebcz

                                                                      

KLASYFIKACJA  PO IX  TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Po IX Lb turn.
1 Korthals Hieronim Połczyno 436 9
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 422 9
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 412 9
4 Piepka Adam Starzyno 338 9
5 Okoń Sławomir Leśniewo 338 9
6 Szulc Mariusz Połchowo 332 8
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 306 8
8 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 304 7
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne 270 9
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 266 8
11 Licau Wojciech Mieroszyno 228 7
12 Matachowska Jadwiga Jastarnia 206 9
13 Białk Ryszard Wierzchucino 184 4
14 Pipka Adam Łętowice 178 7
15 Robakowska Joanna Jastarnia 176 9
16 Nadolski Rafał Jastarnia 168 6
17 Mach Mariusz Werblinia 166 8
18 Szefka Jan Połchowo 146 8
19 Laga Roman Starzyński Dwór 98 3
20 Idkowiak Sławomir Łebcz 84 5
21 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 84 5
22 Konke Marcin Jastarnia 60 2
23 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 56 2
24 Pieprzyca Dorota Karwia 32 1
25 Majkowski Andrzej Władysławowo 26 1
26 Olszewski Rafał Połczyno 26 1
27 Lenc Leszek Hel 22 1
28 Nadolski Daniel Żelistrzewo 18 1
29 Hincke Marcin Starzyński Dwór 16 1
30 Felkner Krzysztof Starzyński Dwór 14 1
31 Konkol Adam Żelistrzewo 12 1
31 Wandtke Łukasz Połchowo 12 1

 

WYNIKI  IX  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Wittbrodt Zbigniew Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
5 Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
7 Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
8 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
9 Dziubek Adam Mała Piaśnica
10 Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
11 Niemiec Marian Sasino
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Kujawski Piotr Władysławowo
14 Boczyński Bernard Połczyno
15 Żaczek Julian Strzelno
16 Bartkowski Jerzy Karwińskie Błota
17 Tuszer Joachim Starzyno
18 Samel Jerzy Starzyński Dwór

                                                           

KLASYFIKACJA  PO IX  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Po IX Lb turn.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 438 9
2 Tuszer Franciszek Starzyński Dwór 430 9
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 404 9
4 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 376 9
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 348 9
6 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 344 8
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 324 9
8 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 312 9
9 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 282 9
10 Niemiec Marian Sasino 268 9
11 Pranga Józef Starzyno 228 8
12 Żaczek Julian Strzelno 214 8
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 202 7
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 178 8
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 168 7
16 Boczyński Bernard Połczyno 156 8
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo 150 7
18 Kujawski Piotr Władysławowo 138 8
19 Bartkowski Jerzy Karw. Błota 112 8
20 Tuszer Joachim Starzyno 98 7
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór 86 8
22 Szopa Alicja Strzelno 80 2
23 Wizert Mieczysław Hel 78 2
24 Lessnau Henryk Chałupy 68 3
25 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 56 2
26 Płomień Waldemar Błądzikowo 52 3
27 Białk Józef Strzelno 32 2
28 Maciejewski Janusz Kosakowo 16 1

 

Kolejny (dziesiąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 28 lutego (środa) 2018 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności