Turniej przeprowadzony został 9 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.

 WYNIKI  V  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA 

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
3 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
6 Frank Mieczysław Wierzchucino
7 Piepka Adam Starzyno
8 Nadolski Rafał Jastarnia
9 Pałuba Krzysztof Rozewie
10 Szulc Mariusz Połchowo
11 Matachowska Jadwiga Jastarnia
12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
14 Pipka Adam Łętowice
15 Mach Mariusz Werblinia
16 Okoń Piotr Karlikowo
17 Robakowska Joanna Jastarnia
18 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
19 Lenc Leszek Hel
20 Idkowiak Sławomir Łebcz

 WYNIKI  V  TURNIEJU  GRUPA STARSZA   

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
2 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
5 Tuszer Franciszek Starzyno
6 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
7 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
8 Niemiec Marian Sasino
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
10 Boczyński Bernard Połczyno
11 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
12 Maciejewski Janusz Kosakowo
13 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
14 Żaczek Julian Strzelno
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Białk Józef Strzelno
17 Lessnau Henryk Chałupy
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo
19 Płomień Waldemar Błądzikowo
20 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
PK Brusiło Mirosław Wejherowo

KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.
1 Korthals Hieronim Połczyno 248 5
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 230 5
3 Okoń Sławomir Leśniewo 222 5
4 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 222 5
5 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 222 5
6 Piepka Adam Starzyno 194 5
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 184 5
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 164 5
9 Nadolski Rafał Jastarnia 158 5
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 146 5
11 Robakowska Joanna Jastarnia 132 5
12 Szulc Mariusz Połchowo 130 4
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
14 Mach Mariusz Werblinia 104 5
15 Matachowska Jadwiga Jastarnia 102 4
16 Lenc Leszek Hel 76 4
17 Pipka Adam Łętowice 72 3
18 Szefka Jan Połchowo 68 4
19 Okoń Piotr Karlikowo 58 3
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
21 Białk Ryszard Wierzchucino 46 1
22 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 42 2
23 Idkowiak Sławomir Łebcz 40 3
24 Milewczyk Andrzej Swarzewo 40 3

   KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość/Klub Suma Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 246 5
2 Tuszer Franciszek Starzyno 236 5
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 222 5
4 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 212 5
5 Licau Wojciech Mieroszyno 208 5
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 196 5
7 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 160 5
8 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 138 4
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 126 3
10 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 126 5
11 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 120 4
12 Lessnau Henryk Chałupy 108 4
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica 106 5
14 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 106 3
15 Boczyński Bernard Połczyno 90 3
16 Niemiec Marian Sasino 86 3
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo 82 4
18 Szopa Alicja Strzelno 74 2
19 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 72 5
20 Maciejewski Janusz Kosakowo 64 3
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 62 4
22 Kujawski Piotr Władysławowo 46 2
23 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 44 4
24 Żaczek Julian Strzelno 42 2
25 Białk Józef Strzelno 42 2
26 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
27 Samel Jerzy Starzyński Dwór 40 4
28 Tuszer Joachim Starzyno 32 3
29 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

 Kolejny (szósty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 16 stycznia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

P1110403 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności