Turniej przeprowadzony został dnia 28 lutego 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1977-1963 oraz starszej – 1962 +.

WYNIKI  X  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA 

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1. Korthals Hieronim Połczyno
2. Białk Ryszard Wierzchucino
3. Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
4. Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
5. Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
6. Okoń Sławomir Leśniewo
7. Piepka Adam Starzyno
8. Licau Wojciech Mieroszyno
9. Krauze Wiesław Rekowo Górne
10. Kupferschmidt Jacek Swarzewo
11. Pipka Adam Łętowice
12. Nadolski Rafał Jastarnia
13. Mach Mariusz Werblinia
14. Robakowska Joanna Jastarnia
15. Majkowski Andrzej Władysławowo
16. Matachowska Jadwiga Jastarnia
17. Idkowiak Sławomir Łebcz
18. Rambiert Paweł Starzyński Dwór                                                                      


KLASYFIKACJA  PO X  TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Po X LB. Turn.
1 Korthals Hieronim Połczyno 486 10
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 464 10
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 456 10
4 Okoń Sławomir Leśniewo 378 10
5 Piepka Adam Starzyno 376 10
6 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 350 8
7 Szulc Mariusz Połchowo 332 8
8 Frank Mieczysław Wierzchucino 306 8
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne 304 10
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 298 9
11 Licau Wojciech Mieroszyno 264 8
12 Białk Ryszard Wierzchucino 232 5
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 226 10
14 Pipka Adam Łętowice 208 8
15 Robakowska Joanna Jastarnia 200 10
16 Nadolski Rafał Jastarnia 196 7
17 Mach Mariusz Werblinia 192 9
18 Szefka Jan Połchowo 146 8
19 Idkowiak Sławomir Łebcz 102 6
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 100 6
21 Laga Roman Starzyński Dwór 98 3
22 Konke Marcin Jastarnia 60 2
23 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 56 2
24 Majkowski Andrzej Władysławowo 48 2
25 Pieprzyca Dorota Karwia 32 1
26 Olszewski Rafał Połczyno 26 1
27 Lenc Leszek Hel 22 1
28 Nadolski Daniel Żelistrzewo 18 1
29 Hincke Marcin Starzyński Dwór 16 1
30 Felkner Krzysztof Starzyński Dwór 14 1
31 Konkol Adam Żelistrzewo 12 1
31 Wandtke Łukasz Połchowo 12 1

 

WYNIKI  X  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1. Tuszer Franciszek Starzyno
2. Dawidowski Eugeniusz Starzyno
3. Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
4. Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
5. Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
6. Brylowski Stanisław Pierwoszyno
7. Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
8. Lessnau Henryk Chałupy
9. Żaczek Julian Strzelno
10. Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
11. Wittbrodt Zbigniew Sportowe Kaszuby Władysławowo
12. Boczyński Bernard Połczyno
13. Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
14. Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15. Dziubek Adam Mała Piaśnica
16. Bartkowski Jerzy Karwińskie Błota
17. Samel Jerzy Starzyński Dwór                                                          


KLASYFIKACJA  PO X  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Po X Lb. Turn.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 484 10
2 Tuszer Franciszek Starzyński Dwór 480 10
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 446 10
4 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 414 10
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 392 9
6 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 392 10
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 356 10
8 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 342 10
9 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 308 10
10 Niemiec Marian Sasino 268 9
11 Żaczek Julian Strzelno 248 9
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 242 8
13 Pranga Józef Starzyno 228 8
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 200 9
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 192 8
16 Boczyński Bernard Połczyno 184 9
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo 150 7
18 Kujawski Piotr Władysławowo 138 8
19 Bartkowski Jerzy Karw. Błota 132 8
20 Lessnau Henryk Chałupy 104 4
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór 104 9
22 Tuszer Joachim Starzyno 98 7
23 Szopa Alicja Strzelno 80 2
24 Wizert Mieczysław Hel 78 2
25 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 56 2
26 Płomień Waldemar Błądzikowo 52 3
27 Białk Józef Strzelno 32 2
28 Maciejewski Janusz Kosakowo 16 1

 

Kolejny (jedenasty – ostatni liczony do punktacji) turniej przeprowadzony zostanie dnia 7 marca (środa) 2018 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ

P1080013.JPG

 

Categories: BANER, A_GLOWNA, Starzyno, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności